Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid o prosze xD trochę lekki śmiech na sali
0
@IronSanHybrid czemu spadło? Coś się wydarzyło? Przecież oni z fame sztamę maja + wymiana zawodników i zrobili monopol na friki
2
@partymaker i pomyśleć ze jeszcze niedawno ludzie wychodzili na ulice walczyć o takie media
2
@Cotutajsiedzieje dla mnie bardziej imponujące jest to, że 22 latek wyjaśnia PL w pierwszym sezonie
1
@Encore wrócą i znowu wygrają PL
7
Dobrze, że jutro wolne
1
@Kessie taka dodi będzie miał 18nastke za 4 lata
4
Szefo Pique jest tam??
0
@Peciak od 5 lat to słyszę
5
@Veysel luczo zadzwonił i to za córkę nie gra
0
@draxidox dobrze, że pokazał mu żeby odbił w druga stronę bo by było nieciekawie
0
@draxidox 4 szery z grzybami? TOP
11
taki środek to by chodził jak szalony + De Jong
munsien nie odbiera
6
@Esteban_ ona taka nie jest
3
Obrona psg to taki wylew xD
0
@Herato psg
1
pupilek laporty
4
@hayek a pomyśleć co mają kurierzy czy dostawcy jedzenia porażka jakaś xD
0
gdyby nie Nagelsmann to munsien byłoby teraz 3-4 w tabeli
1
Co tu dużo pisać farmerskie ligi takie są
0
@MesQueUnClub96 teraz
0
Mainz rozłoży nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Ptasior młody jest niech biega
14
szacun, jeśli miałbym kiedyś tak nie daj boże skończyć to chciałbym trafić na taką osobę
https://x.com/TheFigen_/status/1662083075004661760
0
@Death_voice przekręcone mistrzostwo niestety
2
@Cule1234 jeśli takim tokiem myślenia Laporta chce brać zawodników to powodzenia, ale w fifie
1
po takim cyrku jak dziś to efekt będzie odwrotny do zamierzonego xD
59
@Mns21 cyrk xD
4
mamy rodzinnego netflixa, każdy ogląda z innego mieszkania i dziś też takie info, chyba trzeba zrezygnować z tego
1
@reloaded @borixon jest z kielc