0

@IronSanHybrid o prosze xD trochę lekki śmiech na sali

0

@IronSanHybrid czemu spadło? Coś się wydarzyło? Przecież oni z fame sztamę maja + wymiana zawodników i zrobili monopol na friki

2

@partymaker i pomyśleć ze jeszcze niedawno ludzie wychodzili na ulice walczyć o takie media

2

@Cotutajsiedzieje dla mnie bardziej imponujące jest to, że 22 latek wyjaśnia PL w pierwszym sezonie

1

@Encore wrócą i znowu wygrają PL

7

Dobrze, że jutro wolne

1

@Kessie taka dodi będzie miał 18nastke za 4 lata

4

Szefo Pique jest tam??

0

@Peciak od 5 lat to słyszę

5

@Veysel luczo zadzwonił i to za córkę nie gra

0

@draxidox dobrze, że pokazał mu żeby odbił w druga stronę bo by było nieciekawie

0

@draxidox 4 szery z grzybami? TOP

11

taki środek to by chodził jak szalony + De Jong



munsien nie odbiera

6

@Esteban_ ona taka nie jest

3

Obrona psg to taki wylew xD

0

@Herato psg

1

pupilek laporty

4

@hayek a pomyśleć co mają kurierzy czy dostawcy jedzenia porażka jakaś xD

0

gdyby nie Nagelsmann to munsien byłoby teraz 3-4 w tabeli

1

Co tu dużo pisać farmerskie ligi takie są

0

0

Mainz rozłoży nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Ptasior młody jest niech biega

14

szacun, jeśli miałbym kiedyś tak nie daj boże skończyć to chciałbym trafić na taką osobę
https://x.com/TheFigen_/status/1662083075004661760

0

@Death_voice przekręcone mistrzostwo niestety

2

@Cule1234 jeśli takim tokiem myślenia Laporta chce brać zawodników to powodzenia, ale w fifie

1

po takim cyrku jak dziś to efekt będzie odwrotny do zamierzonego xD

59

@Mns21 cyrk xD

4

mamy rodzinnego netflixa, każdy ogląda z innego mieszkania i dziś też takie info, chyba trzeba zrezygnować z tego


1

@reloaded @borixon jest z kielc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?