3

@Kgorecki2500 city od paru lat to dobry wyznacznik zaje*istego footballu

0

@Emhyr Erik se queda

0

@MesQueUnClub22 gundo z bramka

0

@Danny Gaucho hmm… trochę dziwne, że w USA takie ekipy jak np. Miami maja tylko 6.5mln obserwujących, gdybym miał pytanie o milion to strzelałbym w granicach 50-80 mln minimum, a tu proszę

0

@Sau_Ron coś pisali, że dużo podtopień było przez ulewy

0

@QQL5 @Sulimo może pomoże

1

@Danny Gaucho czyli wszystko do zrobienia, dzięki

0

@Danny Gaucho kto najwięcej hattricków, bramki z rzutów wolnych takie bajery

1

jakieś ciekawe rekordy do pobicia przez Messiego w MLS?
@Danny Gaucho

1

jak ktoś zamula to może ograć fajny tytuł za friko (PC/XBOX)


0

@4drian0 na RTV AGD iphony tez czasami są droższe niż w oficjalnym sklepie

1

@NeKenI u mojego koteła tak samo jest

0

@Kgorecki2500 @macio_944 aktualizacje były, ale czy coś wnosiły np na Xbox SX? ja nie widziałem żadnych popraw oprócz resetowania co aktualizacje drzewka umiejętności i rozdawania punktów od nowa oraz ponowna zmiana wyposażenia co było mega irytujące dodatkowo 2.5 roku czekania na DLC? trochę za długo moim zdaniem
Żeby nie było, ale trochę w ta grę przegrałem
https://zapodaj.net/c61f641496c0f.jpg.html

0

@macio_944 tego cyberpunka to powinni odpuścić 2 lata temu, bo to tragedia co się dzieje z CD Projekt, straszna olewka graczy

0

@HarveySpecter napastnikiem był Syryjczyk ubiegający się o azyl we Francji.

2

@tomek8756 aż ja kukle będą swędziały xD

113

@Janas11224 jest duża różnica w smaku jak dla mnie

1

@Herato Sezon 2015/2016 Barcelona wygrywa LL z 1 pkt więcej od Realu mając MSN

2

@ef czytałeś wywiad? Przecież tam wszystko wyjaśnia

5

@Encore pseudo atencjusze

1

Busi, Alba, Suarez w Inter Miami

0

@Encore tylko niech dba o rękę co go teraz karmić będzie :P

0

@supraomnes1 stary, chata przeprowadzka, aklimatyzacja to nie jest takie hop siup

18

wielkie legendy wychodzą tylnymi drzwiami, jedyny ból, jaki czuje to, że nie widziałem Messiego na żywo podczas meczu w koszulce Barcelony.

10

@Marcelinho99 a nie oszukał? dzięki Messiemu wygrał bo historie każdy już zna

1

@macio_944 ehh gość narażał życie i go śledzili, a tu proszę xD

11

zdobył to czego mu brakowało, czyli MŚ i teraz czas na zasłużony odpoczynek, a nie spełnianie oczekiwań ludu, szacunek za decyzje się należy i komfort psychiczny dla niego i całej rodziny, Barcelonie też to wyjdzie na dobre i niech skupi się teraz na poważnych transferach. VAMOS MESSI
Amen

1

to wszystko wina tuska

5

@macio_944 rockstar zawsze miało łeb do interesów

3

@Albatros prawdziwy fan zrozumie, a to że Laporta wypuścił kurę która znosiła złote jaja to inna bajka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?