Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 city od paru lat to dobry wyznacznik zaje*istego footballu
0
@Emhyr Erik se queda
0
@MesQueUnClub22 gundo z bramka
0
@Danny Gaucho hmm… trochę dziwne, że w USA takie ekipy jak np. Miami maja tylko 6.5mln obserwujących, gdybym miał pytanie o milion to strzelałbym w granicach 50-80 mln minimum, a tu proszę
0
@Sau_Ron coś pisali, że dużo podtopień było przez ulewy
0
@QQL5 @Sulimo może pomoże
1
@Danny Gaucho czyli wszystko do zrobienia, dzięki
0
@Danny Gaucho kto najwięcej hattricków, bramki z rzutów wolnych takie bajery
1
jakieś ciekawe rekordy do pobicia przez Messiego w MLS?
@Danny Gaucho
1
jak ktoś zamula to może ograć fajny tytuł za friko (PC/XBOX)
0
@4drian0 na RTV AGD iphony tez czasami są droższe niż w oficjalnym sklepie
1
@NeKenI u mojego koteła tak samo jest
0
@Kgorecki2500 @macio_944 aktualizacje były, ale czy coś wnosiły np na Xbox SX? ja nie widziałem żadnych popraw oprócz resetowania co aktualizacje drzewka umiejętności i rozdawania punktów od nowa oraz ponowna zmiana wyposażenia co było mega irytujące dodatkowo 2.5 roku czekania na DLC? trochę za długo moim zdaniem
Żeby nie było, ale trochę w ta grę przegrałem
https://zapodaj.net/c61f641496c0f.jpg.html
0
@macio_944 tego cyberpunka to powinni odpuścić 2 lata temu, bo to tragedia co się dzieje z CD Projekt, straszna olewka graczy
0
@HarveySpecter napastnikiem był Syryjczyk ubiegający się o azyl we Francji.
2
@tomek8756 aż ja kukle będą swędziały xD
113
@Janas11224 jest duża różnica w smaku jak dla mnie
1
@Herato Sezon 2015/2016 Barcelona wygrywa LL z 1 pkt więcej od Realu mając MSN
2
@ef czytałeś wywiad? Przecież tam wszystko wyjaśnia
5
@Encore pseudo atencjusze
1
Busi, Alba, Suarez w Inter Miami
0
@Encore tylko niech dba o rękę co go teraz karmić będzie :P
0
@supraomnes1 stary, chata przeprowadzka, aklimatyzacja to nie jest takie hop siup
18
wielkie legendy wychodzą tylnymi drzwiami, jedyny ból, jaki czuje to, że nie widziałem Messiego na żywo podczas meczu w koszulce Barcelony.
10
@Marcelinho99 a nie oszukał? dzięki Messiemu wygrał bo historie każdy już zna
1
@macio_944 ehh gość narażał życie i go śledzili, a tu proszę xD
11
zdobył to czego mu brakowało, czyli MŚ i teraz czas na zasłużony odpoczynek, a nie spełnianie oczekiwań ludu, szacunek za decyzje się należy i komfort psychiczny dla niego i całej rodziny, Barcelonie też to wyjdzie na dobre i niech skupi się teraz na poważnych transferach. VAMOS MESSI
Amen
1
to wszystko wina tuska
5
@macio_944 rockstar zawsze miało łeb do interesów
3
@Albatros prawdziwy fan zrozumie, a to że Laporta wypuścił kurę która znosiła złote jaja to inna bajka