Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
@MesQueUnClub96 dziwne te spotkania lekarzy i inżynierów
4
ciekawostka
4
@supraomnes1 brali miliardy euro z UE za azyl pontonowców to teraz mają
4
Terrorysta z Rosario opuścił francje i już zamieszki…
1
@arasz1819 wtedy to będą odklejone dyskusje, a nie gorące
2
@Bogan pewnie jakbyśmy usunęli te czynniki co napisałeś to świat szybciej by się skończył
9
@Pawlak1992 w jeden dzień nie schudniesz i w jeden dzień nie przytyjesz, najważniejsza jest zdrowa głowa w tym wszystkim
7
@supraomnes1 te tęcze i inne blm nigdy nie powinny mieć miejsca w sporcie
1
@Medium małolata pcha się w gips
2
@Sulimo a Ibisz dalej w swoim prime
0
@BorzyKrzys co by nie mówić, ale ta gra jest przepiękna
1
@fanbofan nie wiem jak to działa dokładnie, nike wysyła najpierw projekt i klub musi to zaakceptować czy maja całkowicie wolna rękę?
6
@fanbofan Adidas i puma tez mógłby być
5
@Szpenser chyba początek problemów z rejestracja xD
0
@michal26 na + ze skręcona kostka byłem w szpitalu niemieckim to orteza za darmo, u rodzinnego antybiotyk tez, resztę trzeba dokupic w aptece
2
@michal26 W DE możesz sobie wybrać kasę chorych (krankenkasse) są różne firmy Np. AOK, IKK, DAK, Barmer i co miesiąc z wypłaty są zabierane pieniądze na krankenkasse, ja jestem w AOKu i jak wysyłam Polska fakturę od dentysty to zwracają koszty leczenie, kolezanka brała chemię na terenie Niemiec i nic nie płaciła
7
@GeneralXavi pusia
6
@tomek8756
Dopóki rządzi @pisorgpl - państwo będzie opiekunem.
Państwo będzie strażnikiem.
Państwo będzie solidarne nie tylko w deklaracjach - ale w działaniach!
ja pier*ole xDD
2
@Tomo1989 zależy jak ten bon ma działać, ale do okulisty, dentysty, fizjoterapeuty czy kardiologa trzeba i tak chodzić prywatnie bo na terminy nie ma co liczyć, co innego jak są operacje
3
@Kondziubarca po co takie informacje udostępnia xd tylko szumu i problemów narobi, co za łeb
3
@Cotutajsiedzieje taka prawda, a łebki z la rambli oczekiwania jeszcze jakieś maja xD
38
siuuuu
3
@negreanu 11 minut temu xd
1
@The Game 10 1.5l liptonek w lidlu 4.99, ale chyba w żabce powinny jeszcze być
0
@Emhyr zielona herbata zero jak dla mnie słabo, ale cytrynka kozak, osobiście lepiej mi siada niż ten z cukrem
0
zimny liptonek cytrynowy zero top
0
@Transu96 fajny, jaka cena tak z ciekawości?
0
@marcin62 patologia…
5
laporta posmaruj tam jeszcze
0
Revolut Ltd – brytyjskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Londynie świadczące usługi bankowe.
Założyciel i prezes zarządu: Nikołaj Storonski rosyjski przedsiębiorca i bankier oraz drugi założyciel Vlad Yatsenko brytyjsko-ukraiński programista
Revolut jest poddawany międzynarodowej krytyce i według doniesień prasy bardziej przypomina feudalny folwark niż przedsiębiorstwo XXI wieku, Firma słynie z braku kultury pracy i dużej rotacji pracowników
Podejrzenie budzą również źródła inwestowania przedsiębiorstwa. W ciągu swojego istnienia Revolut pozyskał $336 mln. finansowania. Większość tych pieniędzy ($250 mln) wyłożył fundusz DST Global kontrolowany przez przedsiębiorcę rosyjskiego Jurija Milnera, który w styczniu 2018 roku znalazł się na opublikowanej przez Departament Stanu liście oligarchów zbliżonych do Kremla. Z kolei jednym z inwestorów funduszu DST był holding Gazprom Invest, który jest kierowaną przez Aliszera Usmanowa jednostką zależną Gazpromu
O dziwo firma Revolut bez bana na arenie międzynarodowej po wybuchu wojny na Ukrainie