29

@MesQueUnClub96 dziwne te spotkania lekarzy i inżynierów

4

ciekawostka


4

@supraomnes1 brali miliardy euro z UE za azyl pontonowców to teraz mają

4

Terrorysta z Rosario opuścił francje i już zamieszki…

1

@arasz1819 wtedy to będą odklejone dyskusje, a nie gorące

2

@Bogan pewnie jakbyśmy usunęli te czynniki co napisałeś to świat szybciej by się skończył

9

@Pawlak1992 w jeden dzień nie schudniesz i w jeden dzień nie przytyjesz, najważniejsza jest zdrowa głowa w tym wszystkim

7

@supraomnes1 te tęcze i inne blm nigdy nie powinny mieć miejsca w sporcie

1

@Medium małolata pcha się w gips

2

@Sulimo a Ibisz dalej w swoim prime

0

@BorzyKrzys co by nie mówić, ale ta gra jest przepiękna

1

@fanbofan nie wiem jak to działa dokładnie, nike wysyła najpierw projekt i klub musi to zaakceptować czy maja całkowicie wolna rękę?

6

@fanbofan Adidas i puma tez mógłby być

5

@Szpenser chyba początek problemów z rejestracja xD

0

@michal26 na + ze skręcona kostka byłem w szpitalu niemieckim to orteza za darmo, u rodzinnego antybiotyk tez, resztę trzeba dokupic w aptece

2

@michal26 W DE możesz sobie wybrać kasę chorych (krankenkasse) są różne firmy Np. AOK, IKK, DAK, Barmer i co miesiąc z wypłaty są zabierane pieniądze na krankenkasse, ja jestem w AOKu i jak wysyłam Polska fakturę od dentysty to zwracają koszty leczenie, kolezanka brała chemię na terenie Niemiec i nic nie płaciła

7

@GeneralXavi pusia

6

@tomek8756
Dopóki rządzi @pisorgpl - państwo będzie opiekunem.
Państwo będzie strażnikiem.
Państwo będzie solidarne nie tylko w deklaracjach - ale w działaniach!

ja pier*ole xDD

2

@Tomo1989 zależy jak ten bon ma działać, ale do okulisty, dentysty, fizjoterapeuty czy kardiologa trzeba i tak chodzić prywatnie bo na terminy nie ma co liczyć, co innego jak są operacje

3

@Kondziubarca po co takie informacje udostępnia xd tylko szumu i problemów narobi, co za łeb

3

@Cotutajsiedzieje taka prawda, a łebki z la rambli oczekiwania jeszcze jakieś maja xD

38

siuuuu


3

@negreanu 11 minut temu xd


1

@The Game 10 1.5l liptonek w lidlu 4.99, ale chyba w żabce powinny jeszcze być

0

@Emhyr zielona herbata zero jak dla mnie słabo, ale cytrynka kozak, osobiście lepiej mi siada niż ten z cukrem

0

zimny liptonek cytrynowy zero top

0

@Transu96 fajny, jaka cena tak z ciekawości?

0

@marcin62 patologia…

5

laporta posmaruj tam jeszcze

0

Revolut Ltd – brytyjskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Londynie świadczące usługi bankowe.
Założyciel i prezes zarządu: Nikołaj Storonski rosyjski przedsiębiorca i bankier oraz drugi założyciel Vlad Yatsenko brytyjsko-ukraiński programista

Revolut jest poddawany międzynarodowej krytyce i według doniesień prasy bardziej przypomina feudalny folwark niż przedsiębiorstwo XXI wieku, Firma słynie z braku kultury pracy i dużej rotacji pracowników

Podejrzenie budzą również źródła inwestowania przedsiębiorstwa. W ciągu swojego istnienia Revolut pozyskał $336 mln. finansowania. Większość tych pieniędzy ($250 mln) wyłożył fundusz DST Global kontrolowany przez przedsiębiorcę rosyjskiego Jurija Milnera, który w styczniu 2018 roku znalazł się na opublikowanej przez Departament Stanu liście oligarchów zbliżonych do Kremla. Z kolei jednym z inwestorów funduszu DST był holding Gazprom Invest, który jest kierowaną przez Aliszera Usmanowa jednostką zależną Gazpromu

O dziwo firma Revolut bez bana na arenie międzynarodowej po wybuchu wojny na Ukrainie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?