0

@Rust_Cohle myślisz, że jest aż taki mądry?

0

0

@Kuba_1 i cyk Neymar L4

3

@DaPidejpi dpf wypalony

0

@ptrx za to cena to jakaś totalna porażka

3

@Chucky lepiej spac niż marnować czas na nic nieznaczący sparing

11

@Rastafarnianin jeszcze nas w kulki zrobiłeś gościu

2

@SkilledHydra16 a ktoś tutaj dzisiaj pisał, że sociale Barcelony się poprawiły xD

9

@Medium a wystarczyło zjeść kebsa z budy na ostrym…

17

@Rastafarnianin Nie dotykaj narkotyków bo cię zmiotą z planszy

1

2

@MeMyselfAndI przepiękna gra… zaczynałem od Tibii 7.6 i wspomnień czar wrócił

0

@pioz123 a wiesz, koło czego ten real mi lata?

0

@Culer_1906 z sezonu na sezon coraz bardziej przeraża mnie ta liga i sytuacja Barcelony, po raz kolejny są sprzedawane aktywa, uruchamianie dźwigni i inne rzeczy, żeby móc zarejestrować piłkarzy, poyebana liga

2

@zodiak_10 ten transfer to tez był strzał w 10 pod względem marketingu dla Messiego jak i Interu Miami

6

@Esteban_ czasami trzeba przeczyścić kiszkę stolcowa

13

@Tomo1989 wyprzedzam dwa żółte pojazdy i zjeżdżam, puszczam czerwone auto i dalej ogien

3

@BordowyPtak przecież to żaden problem xD wszystko jest w iCloud, logujesz się na swoje konto i wszystko masz
@ranger3120
https://support.apple.com/pl-pl/HT210216
https://support.apple.com/pl-pl/HT201269

13

W końcu wyszło inaczej :D
https://www.chamsko.pl/116731/Tak_mamo

3

@MesQueUnClub96 lapcio codziennie dezynfekcja 40% trunkiem

15

0

@Gracek10 hejterzy w ryk

0

@Faro ciężko powiedzieć, równie dobrze ktoś ze sztabu mógł być chory

0

@Faro to, że pierwszy był chory nie znaczy, że to przez niego xD

5

@Faro Fati

1

@prokofiew 2007-08

2

Już do reszty poyebao? Za przeproszeniem

0

@blaugrana16 taktyk

17

boski dembele


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?