Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle myślisz, że jest aż taki mądry?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 18 na 11
0
@Kuba_1 i cyk Neymar L4
3
@DaPidejpi dpf wypalony
0
@ptrx za to cena to jakaś totalna porażka
3
@Chucky lepiej spac niż marnować czas na nic nieznaczący sparing
11
@Rastafarnianin jeszcze nas w kulki zrobiłeś gościu
2
@SkilledHydra16 a ktoś tutaj dzisiaj pisał, że sociale Barcelony się poprawiły xD
9
@Medium a wystarczyło zjeść kebsa z budy na ostrym…
17
@Rastafarnianin Nie dotykaj narkotyków bo cię zmiotą z planszy
1
@MesQueUnClub_87 szukałbym @MesQueUnClub96
2
@MeMyselfAndI przepiękna gra… zaczynałem od Tibii 7.6 i wspomnień czar wrócił
0
@pioz123 a wiesz, koło czego ten real mi lata?
0
@Culer_1906 z sezonu na sezon coraz bardziej przeraża mnie ta liga i sytuacja Barcelony, po raz kolejny są sprzedawane aktywa, uruchamianie dźwigni i inne rzeczy, żeby móc zarejestrować piłkarzy, poyebana liga
2
@zodiak_10 ten transfer to tez był strzał w 10 pod względem marketingu dla Messiego jak i Interu Miami
6
@Esteban_ czasami trzeba przeczyścić kiszkę stolcowa
13
@Tomo1989 wyprzedzam dwa żółte pojazdy i zjeżdżam, puszczam czerwone auto i dalej ogien
3
@BordowyPtak przecież to żaden problem xD wszystko jest w iCloud, logujesz się na swoje konto i wszystko masz
@ranger3120
https://support.apple.com/pl-pl/HT210216
https://support.apple.com/pl-pl/HT201269
13
W końcu wyszło inaczej :D
https://www.chamsko.pl/116731/Tak_mamo
3
@MesQueUnClub96 lapcio codziennie dezynfekcja 40% trunkiem
15
co sobie poddymili to ich xD
https://x.com/ABNPoland/status/1682786895057526784
0
@Gracek10 hejterzy w ryk
0
@Faro ciężko powiedzieć, równie dobrze ktoś ze sztabu mógł być chory
0
@Faro to, że pierwszy był chory nie znaczy, że to przez niego xD
5
@Faro Fati
1
@prokofiew https://classicfootballkit.co.uk/products/barcelona-2007-08-training-shirt-excellent-l-122
1
@prokofiew 2007-08
2
Już do reszty poyebao? Za przeproszeniem
0
@blaugrana16 taktyk
17
boski dembele