Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 nie
14
Depay fiachdo
4
@abram3k taaa, zaraz pójdzie potężny przelew do FIFA jak wiadomo oni kochają pieniążki i nie będzie tematu
9
czysty przypadek
1
@malicinho po co toxic nam?
0
@BordowyPtak dzik/monsterek (w pracy czasami sobie dupne, na week nie pije)
2
@Kgorecki2500 https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1927&PART=167
0
@QQL5 ja akurat kocham sny, czy to fajne czy nieciekawe jak u Ciebie, a co najważniejsze są za darmo ;)
0
@masq teraz lecisz po 3x gorące xD
18
@Walker kurde ciekawe skąd ten wujek ma tyle kasy?? Pewnie kradnie złodziej jeden
0
@MesQueUnClub96 po prostu Hurkacz z Djokoviciem w 1/8 Wimbledonu
0
@kolomen2 spij slodko aniołku, a tak serio to gaz ma specyficzny zapach, także 998
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Criss18Barca LEGO City: Tajny Agent
0
@Transu96 chyba @Kapitan hawk to dobry wędkarz :D
5
@Ulam dopiero teraz zobaczyłem, że jesteś 2 dni w serwisie xD jaki wcześniej nick był?
3
@Ulam kiedyś chyba @michal26 wstawiał kto najczęściej głosuje z PiSem
1
@Rust_Cohle chyba z kuponów trzeba przerzucić się na zdrapki xD
2
@tristan87 2025 Robert Lewandowski w tańcu z gwiazdami
5
@Janas11224 on by więcej ogarnął niż Deco xD
1
@MarcepanowyKsiaze na obecna chwile nowa erę wyznaczają Mbappe i Haaland
1
@shahman peszko? top taśmy będą xD
0
A miało być tak pięknie xD pewnie kombinują siano
1
@ZwyklyKibicBarcy04 od wprowadzenia tych limitów ani razu jeszcze nie pokazało mi, że limit przekroczony, a pare razy dziennie tam wchodzę popatrzeć
49
@Comentateiro już historia pokazała, że wychowankowie Barcelony orali galaktyczny real przez pare dobrych sezonów
0
Guler wypali w Realu tak samo jak Andre Gomes w Barcelonie
2
@HighestInTheRoom Ojciec lekarz, matka adwokat
Ciekawe co powiedzą, że ich córkę robi ciapak
1
@HighestInTheRoom fascynujące
2
@Comentateiro a później wyłączą fife, bo rano sprawdzian z pszyrki
0
@Tomo1989 rozmowa z modriciem ja pierdinis xDD