1

@macio_944 ale klimat top

0

@MesQueUnClub96 przecież siurkacz jest z Wrocławia

1

@michal_20 gomorra

4

puskas by siadł za to


0

a ten guler to kraftowy taki czy kula mocy?

8

petarda w nodze jest


1

@Fabik87 zamawiałem z oficjalnej strony adidasa

52

3

@MesQueUnClub96 już myślałem, że napiszesz usuwam konto

4

@FCB_dimiC niemiecka też troche za wysoko xD

0

@tristan87 no no tak czekał na barcelone jak widać tak mu zależało niby

0

@Comentateiro @LS hmm no wpisał się 27 czerwca 2018 roku z tego co widzę, a piszecie jakby to zrobił wczoraj, żeby zdobyć poparcie coś tu nie gra

0

@Comentateiro z pierwszym się zgodzę, a co do drugiego podesłał byś linka z wypowiedzią? Chętnie zobaczę

3

@Messibestplayerintheworld czyli krotko mówiąc 95% materiału o realu

32

@Emhyr dlatego Gavi, Pedri, Araujo, Balde zaorali madryt w LL

1

@Foro mobile.de

2

@DonMatteo901 ale rakowisko w komentarzach

1

@TR3YWAY zostałbyś kierownikiem to sama by prosiła o podwyżkę

2

@Kgorecki2500 14 dni na odstąpienie od umowy

1

@Kgorecki2500 BMW G30 na obecna chwile

0

Co bandura odstawia na twitchu TOP

11

Prezydent Francji Emmanuel Macron obwinił „gry wideo i złe wychowanie” za masowe zamieszki, które trwają w całym kraju od ponad 3 nocy.

0

@Pablit mało szklanek w Barcelonie?

0

@Comentateiro ciekawe jak te nieletnie dziewczyny same się tam znalazły pewnie przypadkowo jak marta linkiewicz

8

@Kgorecki2500 lewicowa tolerancja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Aragorn33 tylko, że Lewy, zamiast brać porządne marki to reklamuje jakieś nonamowe rowery, huwawei, 4f czy lidl

15

@Zip to teraz pomyśl co mają ludzie w głowie, którzy na nich głosują xD

0

A może by tak limit na la bambe dać

0

@Rewolucja123 przepychanie realu na spalonych to będzie to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?