Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 ale klimat top
0
@MesQueUnClub96 przecież siurkacz jest z Wrocławia
1
@michal_20 gomorra
4
puskas by siadł za to
0
a ten guler to kraftowy taki czy kula mocy?
8
petarda w nodze jest
1
@Fabik87 zamawiałem z oficjalnej strony adidasa
52
Wleci w ramę, jest przepiękna
https://zapodaj.net/plik-pWrv9pRemK
https://zapodaj.net/plik-zWQXBUW3e8
3
@MesQueUnClub96 już myślałem, że napiszesz usuwam konto
4
@FCB_dimiC niemiecka też troche za wysoko xD
0
@tristan87 no no tak czekał na barcelone jak widać tak mu zależało niby
0
@Comentateiro @LS hmm no wpisał się 27 czerwca 2018 roku z tego co widzę, a piszecie jakby to zrobił wczoraj, żeby zdobyć poparcie coś tu nie gra
0
@Comentateiro z pierwszym się zgodzę, a co do drugiego podesłał byś linka z wypowiedzią? Chętnie zobaczę
3
@Messibestplayerintheworld czyli krotko mówiąc 95% materiału o realu
32
@Emhyr dlatego Gavi, Pedri, Araujo, Balde zaorali madryt w LL
1
@Foro mobile.de
2
@DonMatteo901 ale rakowisko w komentarzach
1
@TR3YWAY zostałbyś kierownikiem to sama by prosiła o podwyżkę
2
@Kgorecki2500 14 dni na odstąpienie od umowy
2
ups xD
https://x.com/w4nner7489/status/1675859103879405568
1
@Kgorecki2500 BMW G30 na obecna chwile
0
Co bandura odstawia na twitchu TOP
11
Prezydent Francji Emmanuel Macron obwinił „gry wideo i złe wychowanie” za masowe zamieszki, które trwają w całym kraju od ponad 3 nocy.
0
@Pablit mało szklanek w Barcelonie?
0
@Comentateiro ciekawe jak te nieletnie dziewczyny same się tam znalazły pewnie przypadkowo jak marta linkiewicz
8
@Kgorecki2500 lewicowa tolerancja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Aragorn33 tylko, że Lewy, zamiast brać porządne marki to reklamuje jakieś nonamowe rowery, huwawei, 4f czy lidl
15
@Zip to teraz pomyśl co mają ludzie w głowie, którzy na nich głosują xD
0
A może by tak limit na la bambe dać
0
@Rewolucja123 przepychanie realu na spalonych to będzie to