0

@tbas będzie wymiana na lini Lewy-Kane

3

@Rust_Cohle stary to drzewo takie nie jest xD

1

@Xxxbarca4ever Pierd*lenie o szopenie xD

7

środek nocy, blask księżyca i spotykasz takie drzewo xD


5

fajne bramki w tym MLS padają jak sobie teraz sprawdzałem


7

ALvarez ZP


0

@PatrychoO AC Mirage niech pokazują lepiej

0

@ZielonySzparag mekambe albo salah

0

@BartqRKO akurat Alisson wtedy zagrał super mecz

1

@macio_944 niestety, ale po 3:0 już myślałem, że puchar LM będzie w gablocie

6

naukowcy z całego świata do tej pory nie potrafią tego wytłumaczyć.


1

@Sulimo mogłeś nie kupować tego piccolo

4

@Kessie to nawet rudy się dostał, a lewy nie

1

@MesQueUnClub96 w najgorszej 11

16

dali Viníciusa żeby nie było, że rasizm xD

5

szukajcie, a znajdzecie


2

@MesQueUnClub96 udowodnij

9

@Janas11224 i tacy ludzie kończą studia dziennikarskie czy to może być randomowa osoba? xD

7

@Szmulek tak to jest jak alkohol zabiera wszystkie szare komórki

4

@barcelonaLM jak oni nie będą razem to nie wierze w miłość

3

@Rust_Cohle zależy od terenu :D jak bez górek itp to śmiało 20km możesz machnąć
ps nasmaruj łańcuch

3

@Rastafarnianin zaorane


2

Ederson dobra lepe dostał bo 2 połowa jako bohater

0

Dawaj mahreza i alvareza pepula

1

Argentyna - Francja to był fajny finał

0

Finał bez kartki? Był kiedyś taki w LM?

1

@cris2706 szkoda, że tacy jak Ty zapamietają jeden słaby mecz na sto dobrych

0

Polak rodak kurła

2

@xvcWinterSoldier tvp sport

13

@Luciano99 i jego niezawodna ekipa już planują skok dzieki, któremu puchar wróci do Barcelony


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?