Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas będzie wymiana na lini Lewy-Kane
3
@Rust_Cohle stary to drzewo takie nie jest xD
1
@Xxxbarca4ever Pierd*lenie o szopenie xD
7
środek nocy, blask księżyca i spotykasz takie drzewo xD
5
fajne bramki w tym MLS padają jak sobie teraz sprawdzałem
7
ALvarez ZP
0
@PatrychoO AC Mirage niech pokazują lepiej
0
@ZielonySzparag mekambe albo salah
0
@BartqRKO akurat Alisson wtedy zagrał super mecz
1
@macio_944 niestety, ale po 3:0 już myślałem, że puchar LM będzie w gablocie
6
naukowcy z całego świata do tej pory nie potrafią tego wytłumaczyć.
1
@Sulimo mogłeś nie kupować tego piccolo
4
@Kessie to nawet rudy się dostał, a lewy nie
1
@MesQueUnClub96 w najgorszej 11
16
dali Viníciusa żeby nie było, że rasizm xD
5
szukajcie, a znajdzecie
2
@MesQueUnClub96 udowodnij
9
@Janas11224 i tacy ludzie kończą studia dziennikarskie czy to może być randomowa osoba? xD
7
@Szmulek tak to jest jak alkohol zabiera wszystkie szare komórki
4
@barcelonaLM jak oni nie będą razem to nie wierze w miłość
3
@Rust_Cohle zależy od terenu :D jak bez górek itp to śmiało 20km możesz machnąć
ps nasmaruj łańcuch
3
@Rastafarnianin zaorane
2
Ederson dobra lepe dostał bo 2 połowa jako bohater
0
Dawaj mahreza i alvareza pepula
1
Argentyna - Francja to był fajny finał
0
Finał bez kartki? Był kiedyś taki w LM?
1
@cris2706 szkoda, że tacy jak Ty zapamietają jeden słaby mecz na sto dobrych
0
Polak rodak kurła
2
@xvcWinterSoldier tvp sport
13
@Luciano99 i jego niezawodna ekipa już planują skok dzieki, któremu puchar wróci do Barcelony