4

Ajajaj wielka szkoda

1

Gundo znowu to zrobił!! 2-1

1

Ależ to pięknie zrobili

0

@bartekvisca kodowanie kluczyka, immobilizer

0

@paweldunajecfcb a z jakiej okazji ten marsz?

0

@Salchent to podejdź do niego, daj mu jakaś radę, powiedz mu co i jak się robi, zwróć uwagę jakie błędy popełnia, a nie bekę ciągniesz

9

@ikar34 a co miało to spotkanie do polityki?
''Everest nie będzie miał nic wspólnego z polityką i tego się trzymaliśmy. Podczas konferencji nie pojawiały się żadne deklaracje czy agitacje polityczne. Było za to wiele wystąpień ludzi ze świata biznesu, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami.
Dlatego donos na Szymona Marciniaka, w którym organizacja Nigdy Więcej oskarża go o wspieranie jakiejkolwiek partii politycznej jest absurdalny. Nigdy nie wyraził żadnego poparcia dla mojej działaności politycznej''

5

@Szklaner przykładowo, pracujesz ciężko 25 lat na swoje nazwisko, jesteś szanowaną osobom w sporcie na całym świecie i jakiś odklejeniec z lewicy przykleja Ci taką łatkę do nazwiska i momentalnie możesz stracić wszystko, rzeczywiście nic się nie stało xD

16

macie też swojego hołownie aka kukiz v2


1

@SkilledHydra16 jakie to czasy żeby normalny klub musiał się mafii tłumaczyć

4

The Special One

0

Sevilla to drugi real jeśli chodzi o finały xD

0

Jak środek to tylko podcinka

0

@thecreativepl Chyba coś się odkleiło temu tęczowemu chłopcu

6

@Kubsoleon pchany jak modric do zp

5

pepula top


5

ma ktoś linka?


1

@LionelM95 pewnie podpięcie do komputera i zaczytanie błędów i szukanie dokładnego problemu i naprawa

0

@LionelM95 jak chcesz dłużej pożyć to lepiej sprawdzić od razu o co chodzi

2

@shahman a teraz porównaj zdobyte ligi mistrzów i zp xD
Poza tym Lewandowski wykorzystał maszynę świetego Xaviego :/

8

@Kapitan hawk nie takie rzeczy w fifie się robiło :P

4

@Kessie jak zawsze tylko barca od paru sezonów ma słabe trykoty

2

@Jarema2000 komunie są, sprzęt zawsze droższy

6

@hayek ciekawe ile wody poszło :D

1

@Kgorecki2500 takich rzeczy nie jadłem, gdzie kupiłeś?

0

@Kgorecki2500 o jakich słodyczach mówisz? chipsy też możesz podesłać :D

1

@Kondziubarca jeśli mamy żyć następne 2 miesiące tym powrotem, a się okaże, że nie wróci to już lepiej teraz się dogadać z Messim, zorganizować mecz pożegnalny i po temacie

4

@bartas97 skoro masz zabieg, to pogadaj z lekarzem żeby wystawił l4 jak nie chcesz tracić wolnego

8

@tomek8756 transfery mówią same za siebie


0

@IronSanHybrid @Striker No ciekawe jak to teraz wyglada, czy przepiszą federacje na Polaków i czy jest to możliwe, ale kiedyś tez było pismo, że Ci ludzie już długo mieszkają w PL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?