Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ajajaj wielka szkoda
1
Gundo znowu to zrobił!! 2-1
1
Ależ to pięknie zrobili
0
@bartekvisca kodowanie kluczyka, immobilizer
0
@paweldunajecfcb a z jakiej okazji ten marsz?
0
@Salchent to podejdź do niego, daj mu jakaś radę, powiedz mu co i jak się robi, zwróć uwagę jakie błędy popełnia, a nie bekę ciągniesz
9
@ikar34 a co miało to spotkanie do polityki?
''Everest nie będzie miał nic wspólnego z polityką i tego się trzymaliśmy. Podczas konferencji nie pojawiały się żadne deklaracje czy agitacje polityczne. Było za to wiele wystąpień ludzi ze świata biznesu, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami.
Dlatego donos na Szymona Marciniaka, w którym organizacja Nigdy Więcej oskarża go o wspieranie jakiejkolwiek partii politycznej jest absurdalny. Nigdy nie wyraził żadnego poparcia dla mojej działaności politycznej''
5
@Szklaner przykładowo, pracujesz ciężko 25 lat na swoje nazwisko, jesteś szanowaną osobom w sporcie na całym świecie i jakiś odklejeniec z lewicy przykleja Ci taką łatkę do nazwiska i momentalnie możesz stracić wszystko, rzeczywiście nic się nie stało xD
16
macie też swojego hołownie aka kukiz v2
1
@SkilledHydra16 jakie to czasy żeby normalny klub musiał się mafii tłumaczyć
4
The Special One
0
Sevilla to drugi real jeśli chodzi o finały xD
0
Jak środek to tylko podcinka
0
@thecreativepl Chyba coś się odkleiło temu tęczowemu chłopcu
6
@Kubsoleon pchany jak modric do zp
5
pepula top
5
ma ktoś linka?
1
@LionelM95 pewnie podpięcie do komputera i zaczytanie błędów i szukanie dokładnego problemu i naprawa
0
@LionelM95 jak chcesz dłużej pożyć to lepiej sprawdzić od razu o co chodzi
2
@shahman a teraz porównaj zdobyte ligi mistrzów i zp xD
Poza tym Lewandowski wykorzystał maszynę świetego Xaviego :/
8
@Kapitan hawk nie takie rzeczy w fifie się robiło :P
4
@Kessie jak zawsze tylko barca od paru sezonów ma słabe trykoty
2
@Jarema2000 komunie są, sprzęt zawsze droższy
6
@hayek ciekawe ile wody poszło :D
1
@Kgorecki2500 takich rzeczy nie jadłem, gdzie kupiłeś?
0
@Kgorecki2500 o jakich słodyczach mówisz? chipsy też możesz podesłać :D
1
@Kondziubarca jeśli mamy żyć następne 2 miesiące tym powrotem, a się okaże, że nie wróci to już lepiej teraz się dogadać z Messim, zorganizować mecz pożegnalny i po temacie
4
@bartas97 skoro masz zabieg, to pogadaj z lekarzem żeby wystawił l4 jak nie chcesz tracić wolnego
8
@tomek8756 transfery mówią same za siebie
0
@IronSanHybrid @Striker No ciekawe jak to teraz wyglada, czy przepiszą federacje na Polaków i czy jest to możliwe, ale kiedyś tez było pismo, że Ci ludzie już długo mieszkają w PL