Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale łatwiutko xD
1
@Emhyr patologie co katuję zwierzęta to samo i pomyśleć, że tacy ludzie mogą sobie w więzieniu jeszcze wybrać odpowiednią dietę.
3
@Borneo Nie wspomniała ponownie o gwałcie przez ponad 20 lat xD Powróciła do sprawy w książce, której fragmenty opublikował "New York Magazine" w czerwcu 2019 r.
Trump, który był wówczas prezydentem USA, wydał wtedy oświadczenie, w którym stwierdził, że "nigdy w życiu nie spotkał tej osoby". "Ona próbuje sprzedać nową książkę — to powinno wskazywać na jej motywację. Powinna być sprzedawana w sekcji fikcja" – ocenił, dodając m.in., że fizycznie Carrol nie jest w jego typie
No chyba faktycznie książka słabo się sprzedawała
5
@Borneo obudziła się po 28 latach jak dla mnie śmieszne są takie sprawy
0
@AFA90 rychly prachy
5
@Barca1922
1
@HighestInTheRoom dzięki :D
21
City brakuje jednego… to Lionel Andrés Messi Cuccittini – argentyński piłkarz, występujący na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika. Wieloletni zawodnik FC Barcelona, w 2021 został piłkarzem francuskiego klubu Paris Saint-Germain. Kapitan reprezentacji Argentyny
Warto również dodać, że po meczu z Francuzami odebrał statuetkę dla najlepszego piłkarza turnieju, a później trofeum Pucharu Świata FIFA. Turniej zakończył z 7 golami i 3 asystami, zostając wicekrólem strzelców
3
Gundo już myślami w Barcelonie
0
Dawaj tego Mahreza!!!
0
Jeszcze Haaland i kończymy widowisko
4
A to za dziewczynę i bomba na łeb bramkarza
3
Tak strzela najlepszy pomocnik na świecie!!
0
RUDY!!! Mowilem!! Olę ole Olę
0
Nie z rudym takie numery
5
Gdzie Mahrez i Alvarez, pepula ogarnij się
4
@paweldunajecfcb stary nie pij już
2
@clyde No gdzie Real i kartki? Przecież to się ładu i składu nie trzyma
1
@Tasde tez jestem ciekawy, te interpretacje to masakra jakaś
0
Fajnie się zaczyna 2 połowa
0
Kurtuła jak zawsze forma na takie mecze
0
Benzema na obecna chwile wyglada lepiej niż Lewy
0
Mahrez na druga polowe
3
@Kondziubarca oby poszedł do MLS
2
@panczo jacek ostatnio w formie
1
@Janas11224 podobno instrukcja papierowa ma jakieś błędy, także pobierz sobie w PDF, miłego składania
0
@Arkon pewnie to samo co my o kutinio i dembele
0
No żeby tutaj zaraz 2-2 nie było :/
0
co tam się dzieje teraz z krypto? Coś cicho ostatnio na ten temat
0
@FCBparasiempre chyba ciężko o taki rarytas, jedynie z drugiej ręki