9

zapomniany trochę napastnik, mi się osobiście podobała jego gra


18

tylko dla dorosłych


1

Myślałem, że Casemiro miał parasol ochronny, ale Vini przebija wszystko

3

@Essos hajs szybko sieczke z mózgu zrobił

1

@MesQueUnClub96 z chęcią poczytamy co masz mądrego do powiedzenia w sprawie polityki.

2

@626 dlatego jak chcą zmieniać świat to niech zaczną najpierw od siebie

38

@GadulkiGembulki_FCB a 80% użytkowników tutaj jeszcze broni real i viniego xD

0

@macio_944 konsolka wleci z nowym gta? czy będziesz czekać na wersje PC?

8

to było dobre


6

taka tam ławka


0

@Kamilos84 mistrza mają, a finał LM już czeka więc oczywiste zmiany

3

@Damian11 ja najpierw Venore później może Ankrahmun, a sierpień na de_mirage i de_inferno

2

Publika dobre info xD

7

@Pawel13sz Rodri

2

@Rust_Cohle najlepiej bez ości, czyli dorsz albo halibut

4

@kamyk_23 może to polak xD

3

@Rust_Cohle a on taki piękny po mamusi czy tatusiu?

13

0

@gumaz a ilu jest alkoholików? Strzelam, że 3 razy więcej

1

@QQL5 pewnie efekty takie same jak się weźmie apap noc w dzień ;)

2

@Kapiczek 1. Messi 2. Haaland 3. Mbappe/KDB

2

@pero1983 niech nie zmieniają nic najlepiej

0

@Emhyr w pierwszym meczu brakowało zmian, liczyłem że Mahrez coś zagra

5

Rozwiązać ten śmieszny klubik

3

@macio_944 to jak Najman i jeszcze taka kasę trzepią za głupotę

2

@Sau_Ron otóż to.

13

Robert Lewandowski jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Xaviego w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności.

9

@HarveySpecter i cyk banik za trollowanie

1

@Kengo Bojan to miał problem z głową
Wszędzie czułem presję, ogromną, ona nigdy nie znikała. Przed spotkaniem z Francją i wejściem do szatni czułem się dobrze, ale wtedy pojawiły się te zawroty głowy, panika, przytłoczenie i położyli mnie na leżance u fizjoterapeuty. To był pierwszy raz, ale takie paskudne etapy przechodziłem także w przyszłości. Są leki i terapie psychologiczne na pokonanie tej przypadłości, strachu. To wszystko rozpoczęło się w lutym i trwało do lata, gdy nadszedł czas na Mistrzostwa Europy. Zdecydowałem się, że nie mogę pojechać. Chciałem się odizolować.

Ansu w Barcelonie nie ma szans się odbudować, lepiej jakby poszedł na wypożyczenie i tam dostałby więcej minut do grania dobrym przykładem jest Abde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?