Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
zapomniany trochę napastnik, mi się osobiście podobała jego gra
18
tylko dla dorosłych
1
Myślałem, że Casemiro miał parasol ochronny, ale Vini przebija wszystko
3
@Essos hajs szybko sieczke z mózgu zrobił
1
@MesQueUnClub96 z chęcią poczytamy co masz mądrego do powiedzenia w sprawie polityki.
2
@626 dlatego jak chcą zmieniać świat to niech zaczną najpierw od siebie
38
@GadulkiGembulki_FCB a 80% użytkowników tutaj jeszcze broni real i viniego xD
0
@macio_944 konsolka wleci z nowym gta? czy będziesz czekać na wersje PC?
8
to było dobre
6
taka tam ławka
0
@Kamilos84 mistrza mają, a finał LM już czeka więc oczywiste zmiany
3
@Damian11 ja najpierw Venore później może Ankrahmun, a sierpień na de_mirage i de_inferno
2
Publika dobre info xD
7
@Pawel13sz Rodri
2
@Rust_Cohle najlepiej bez ości, czyli dorsz albo halibut
5
wtf xD
https://x.com/Figensport/status/1659279027218051087
4
@kamyk_23 może to polak xD
3
@Rust_Cohle a on taki piękny po mamusi czy tatusiu?
13
fajnie to wygląda
https://x.com/AnthonyC_Eri/status/1659103012047003649
0
@gumaz a ilu jest alkoholików? Strzelam, że 3 razy więcej
1
@QQL5 pewnie efekty takie same jak się weźmie apap noc w dzień ;)
2
@Kapiczek 1. Messi 2. Haaland 3. Mbappe/KDB
2
@pero1983 niech nie zmieniają nic najlepiej
0
@Emhyr w pierwszym meczu brakowało zmian, liczyłem że Mahrez coś zagra
5
Rozwiązać ten śmieszny klubik
3
@macio_944 to jak Najman i jeszcze taka kasę trzepią za głupotę
2
@Sau_Ron otóż to.
13
Robert Lewandowski jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Xaviego w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności.
9
@HarveySpecter i cyk banik za trollowanie
1
@Kengo Bojan to miał problem z głową
Wszędzie czułem presję, ogromną, ona nigdy nie znikała. Przed spotkaniem z Francją i wejściem do szatni czułem się dobrze, ale wtedy pojawiły się te zawroty głowy, panika, przytłoczenie i położyli mnie na leżance u fizjoterapeuty. To był pierwszy raz, ale takie paskudne etapy przechodziłem także w przyszłości. Są leki i terapie psychologiczne na pokonanie tej przypadłości, strachu. To wszystko rozpoczęło się w lutym i trwało do lata, gdy nadszedł czas na Mistrzostwa Europy. Zdecydowałem się, że nie mogę pojechać. Chciałem się odizolować.
Ansu w Barcelonie nie ma szans się odbudować, lepiej jakby poszedł na wypożyczenie i tam dostałby więcej minut do grania dobrym przykładem jest Abde