Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz +poważna kontuzja ferrana
0
@reloaded możesz, nikt Ci nie broni
7
Nabrał kredytów i dźwigni na słupa Laporte i ucieka z walizka pełna milionów, Alemany TOP
0
@kondzix2115 liczę na to, że kiedyś wróci, albo powrzuca stare kawałki z dysku
1
@PatrychoO szacun, będzie co wspominać na stare lata, a także fajna inwestycja
0
@PatrychoO oznaczaj
0
w czym wam się lepiej gra na sztucznej murawie? Korki czy turfy?
3
gdzie podpisać?
2
Gość z czerwona strzela na 4-3 co za meczycho
1
@arasz1819 wszyscy też mówią jak to Milan się nie odbudował, a maja szanse nie zagrać w LM
0
@Rust_Cohle czyli jako 11 latek założył tutaj konto? Mądre dziecko
0
Ma ktoś skrót bo o 20 mi się przysnęło
2
@MesQueUnClub96 i ze śmieszna Barcelona hattrick
1
@Kibic1998 @tristan87 znowu w akcji
9
Jak się nazywa aplikacja randkowa dla księży?
Kinder
11
@Limit_l3ss przecież to jakiś farmazon napisany przez tych pseudodziennikarzy, którzy liczą na wyświetlenia
2
@ObiwanKenobi jeśli ktoś ma demencję to nie powinien być prezydentem takiego państwa jak USA
1
@Borry szkoda, że dopiero teraz, a nie na najważniejsze mecze w sezonie
8
@szymon6847 a na co on nam?
1
@Vernon_Roche #alemanyUfamTobie #LaportaTOP
7
@zodiak_10 factos
34
powinni zainwestować w specjalistów od social mediów, bo to obecnie największa bolączka marketingu FCB
0
@natanvip niejeden klub chciałby wuefiste co zgarnia 2 puchary w pierwszym sezonie, oczywiście do stylu można się przyczepić, ale na drugi sezon zasługuje jak najbardziej ;)
0
Najlepszy pomocnik na świecie
11
@Emhyr ma szanse przyjść razem z Messim, niech się zastanowi lepiej
3
@AmigoBlancos przecież napisał, żeby zgubili punkty xD
1
@Kinginiesta to chyba dobrze? Może więcej bramek zobaczymy bo słońca nie będzie xd
3
@barcanawieki wystarczyło dać telefon z odpowiednim numerem, resztę Czesiu sam ogarnie
3
@Mixtape za przegląd i 3 zrobione zęby to znakomita cena moim zdaniem
3
Facebook korporacja z miliardowym budżetem, a aplikacji Messenger nie potrafią ogarnąć xD