Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 nigdy nie jadłem drwala, ale teraz to tym bardziej nie zjem xD
4
Te kierunkowe przyjęcie to majstersztyk
2
Stara gwardia xd
4
Lewy patrz i ucz się
0
Ehh Ferran co przyaktorzył xd
1
Ale co Gavi dał za ciastko to już nie wspomni
1
A wyszedłem tylko do żabki xD
1
@Janiama Marek Papszun to mój kandydat, ale z drugiej strony lepiej dla Rakowa jakby został
2
@Antimadridista_WR no to na plecy idź :D ból w odcinku lędźwiowym, ból przy schylaniu i te sprawy
2
@Antimadridista_WR to chyba zależy od lekarza, znam osoby co płaciły po 200 zł na 2 tygodnie, a inni mają za darmo jak chodzą do rodzinnego, ja za wizytę płaciłem 100 zł i otrzymałem chorobowe na 2 tygodnie
1
@Antimadridista_WR nie ile kosztuje l4 tylko wizyta u danego lekarza
2
Ale Niemcy pięknie wyciągnęli Japończyków na swoją polowe i szybka akcja do przodu
9
Hehe drama
0
Czyli mistrzowie świata nie wychodzą z grupy
0
@AllBundy Glik BGC
0
Osman dumbele xD
3
Zielu to jedna wielka zagadka
1
Wooo ale idealny czas xD
0
Mogli by coś strzelić to Borek pewnie pięknie by się odpalił
4
Gdzie jest Grosik chłopak dawno powinien już być na boisku
0
Milik by w okienko załadował
0
Gdzie Michniewicz dzwonił podczas przerwy…
0
Ciekawe czy Lewy celownik wyregulował
0
Zgodnie z karnym w meczu Argentyny tutaj tez powinien być karny
0
Partie strategiczne aż z krzesła spadłem
0
@barcadreed bezglutenowe ciasteczka mocy! Łaaaaa
5
Turbogrosik i Milik na druga polowe i wjeżdżamy i rozjeżdżamy Meksyk
0
Dobra dawać Milika
0
Czesław 711 Michniewicz
Coach
0
Szkoda, że nieszczęsny w bramce pewnie babol jakiś wpadnie