1

@tomek8756 nigdy nie jadłem drwala, ale teraz to tym bardziej nie zjem xD

4

Te kierunkowe przyjęcie to majstersztyk


2

Stara gwardia xd


4

Lewy patrz i ucz się

0

Ehh Ferran co przyaktorzył xd

1

Ale co Gavi dał za ciastko to już nie wspomni

1

A wyszedłem tylko do żabki xD

1

@Janiama Marek Papszun to mój kandydat, ale z drugiej strony lepiej dla Rakowa jakby został

2

@Antimadridista_WR no to na plecy idź :D ból w odcinku lędźwiowym, ból przy schylaniu i te sprawy

2

@Antimadridista_WR to chyba zależy od lekarza, znam osoby co płaciły po 200 zł na 2 tygodnie, a inni mają za darmo jak chodzą do rodzinnego, ja za wizytę płaciłem 100 zł i otrzymałem chorobowe na 2 tygodnie

1

@Antimadridista_WR nie ile kosztuje l4 tylko wizyta u danego lekarza

2

Ale Niemcy pięknie wyciągnęli Japończyków na swoją polowe i szybka akcja do przodu

9

Hehe drama


0

Czyli mistrzowie świata nie wychodzą z grupy

0

@AllBundy Glik BGC

0

Osman dumbele xD

3

Zielu to jedna wielka zagadka

1

Wooo ale idealny czas xD

0

Mogli by coś strzelić to Borek pewnie pięknie by się odpalił

4

Gdzie jest Grosik chłopak dawno powinien już być na boisku

0

Milik by w okienko załadował

0

Gdzie Michniewicz dzwonił podczas przerwy…

0

Ciekawe czy Lewy celownik wyregulował

0

Zgodnie z karnym w meczu Argentyny tutaj tez powinien być karny

0

Partie strategiczne aż z krzesła spadłem

0

@barcadreed bezglutenowe ciasteczka mocy! Łaaaaa

5

Turbogrosik i Milik na druga polowe i wjeżdżamy i rozjeżdżamy Meksyk

0

Dobra dawać Milika

0

Czesław 711 Michniewicz
Coach

0

Szkoda, że nieszczęsny w bramce pewnie babol jakiś wpadnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?