2

>czekaj cały dzień na mecz
>mam telewizje przez internet
>od 22:26 Orange ma awarie z internetem
To sobie obejrzałem meczyk

0

@Esteban_ Xavi też by pociągnął jeszcze jeden sezon szkoda, że razem z Iniesta nie odszedł, ale tak jak mówisz opuścili Barcelonę jako mistrzowie i legendy

13

@BarcaInfo liczyłem, że ta guma pęknie i strzeli mu w ten pusty łeb xD

9

@Ratamahatta by miał wtedy dwa ulubione ciasta babkę i murzynka

5

@BarcaInfo najpierw 10 razy skopie się po czole przeprowadzi 24 dyskusje z sędziom po czym strzeli bramkę

2

W październiku 2001 roku Schalke 04 pokonało w meczu Ligi Mistrzów Mallorcę 4:0, a jednego z goli dla niemieckiej drużyny zdobył Tomasz Hajto. Polak musiał w tym spotkaniu użerać się z wyjątkowo agresywnie usposobionym Samuelem Eto’o, ówczesną gwiazdą hiszpańskiej drużyny. W pewnym momencie Kameruńczyk opluł Polaka. "Słuchaj, mistrzu! Pluć to ty sobie możesz w Kamerunie, ale nie tu i nie na mnie" - miał rzucić "Gianni" do słynnego napastnika (tak przynajmniej przedstawił to później "Gazecie Wyborczej"). Eto’o się nie uspokoił - w 26. minucie wyleciał z boiska za uderzenie głową Polaka.

1

To niezły Puig od pierwszej minuty...

0

@sergio5 na piłkarski szrot go tylko tam się nadaje wielki lekarz

0

Jeszcze tylko 3 dni i koniec tych pseudowyborów #lakabaret #cyrk

1

@speed1 na arenie międzynarodowej uczą się grać w piłkę

22

23

@BarcaInfo zielona linie będzie miał z de jongiem

29

niech rozważą obniżenie pensji Umtitiemu i Dembele, a pracowników niech zostawią w świętym spokoju

4

@YoungMan oby tylko jedna stacja miała prawa, a nie ja muszę płacić dodatkowy abonament żeby oglądać Barcelonę, chore to skoro eleven ma wykupione prawa to powinno być to transmitowane tylko na tym kanale...

0

Katalonia powraca jutro do obowiązku noszenia masek, nawet jeśli jest możliwość zachowania bezpiecznego dystansu pomiędzy ludźmi.

źródło: KiKŚ

13

@tobiasson92 gdyby nie wybory to taki hojny pewnie by nie był

1

@macio_944 hahaha tak wiem jestem legendą jak Will Smith xD

4

@BarcaInfo mam nadzieje, że Thiago to pantofel i posłucha żony :D

0

@macio_944 o z miłą chęcią też bym poczytał, ale jeśli to prawda to szkoda chłopa

8

Wszystkiego Najlepszego!


17

Taki cyrk tylko w Polsce. Mamy wybory na urząd Prezydenta RP w 38-milionowym państwie a dwóch kandydatów ucieka przed konfrontacją i wczoraj zorganizowali sobie dwie oddzielne debaty, na których... debatowali sami ze sobą. Andrzej Duda wystąpił na debacie w Końskich, zorganizowanej przez TVP, a w tym samym czasie Rafał Trzaskowski pojawił się na debacie w Lesznie, zaaranżowanej przez TVN24. Ani jeden, ani drugi nie mają odwagi zmierzyć się między sobą, zamiast tego obrzucają się błotem i licytują kto jest większym tchórzem. Dwie godne politowania ustawki, dwie kpiny z obywateli. To niebywałe, że dwaj kandydaci POPiS-u najpierw uciekali przed debatami przed I turą wyborów, tchórząc przed merytoryczną konfrontacją z Krzysztofem Bosakiem, a teraz znów boją się starcia na oczach milionów Polaków i wymyślają takie medialne szopki.

To jest obustronne TCHÓRZOSTWO i zwykły brak szacunku do obywateli, którzy zasługują na poważne traktowanie, szczególnie przez ludzi ubiegających się o ich głosy i urząd Prezydenta. Nasz werdykt jest jasny - obustronny walkower. Przegraliście sami ze sobą. Tylko w tym wszystkim Polski szkoda, która jest ośmieszana przez ten szkodliwy duopol POPiS-u, traktujący państwo jak swój prywatny folwark.

fb: Konfederacja

0

@BarcaInfo a według Setiena zacznie na rezerwie :D

3

@Danny Gaucho bardziej zasłużył niż Modrić

0

@Bobo25 teraz to w ogóle przygotowanie fizycznie nie będzie się liczyło, skoro trener może zrobić 5 zmian, drużyna może zajechać przeciwnika ciągłym bieganiem za piłką, przeciwna drużyna robi 5 zmian i połowa składu jest rześka

0

@Fabik87 ale oni mają problemy, skoro zagrał dobrze w pomocy to czego nie wystawi go jeszcze w 3-4 meczach żeby udowodnił swoją wartość w środku pola, a oni debaty chcą prowadzić

1

@Fabik87 5 zmian zabija widowisko, niektóre drużyny na tym mocno ucierpią...

1

@BarcaInfo dalej się zastanawiam jak on to zrobił, tam nawet metra wolnej przestrzeni nie było

1

Juventusowi to psycha siadła są bezradni

3

Ale zebrał piłka aż oranżadą z komunii mu się odbiło

0

co tu sie odmilaniło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?