0

Wyjaśnił polityków w 3 minuty ZOBACZ JAK!


2

Dzisiaj zrobiłem test na COVID-19, ale wynik trochę mnie zaskoczył...
https://zapodaj.net/f68edeece03c7.jpg.html

0

@kiper09 taktyczny komentarz też jestem ciekaw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

Po ostatnim wywiadzie z Tomkiem Hajtą przypomniała nam się historia z reprezentacji, opowiedziana oczywiście przez jednego z piłkarzy.
Oto "Gianni" siedzi i dogaduje. Wszystko ma najlepsze. Zegarek, samochód, dom. Gra ze wszystkich najlepiej. Zna najlepszych piłkarzy i był w najlepszych miejscach. Oczywiście, w powietrzu da się wyczuć pogardę dla tych, którzy są krok z tyłu.
Ze spokojem przygląda się całej scence Michał Żewłakow, aż nagle zabiera głos…
- Gianni…
- No?
- Powiedz mi… Jak to jest być takim zaje***** i mieć takiego małego chu**.
No i czar prysł, cała reprezentacja rechocze. Przechwałki zakończone.

1

@KamilZ No to mamy przeje**** xD

0

@BarcaInfo Real zbiera Jurki na Pogbe

0

@Pilka_jest_okragla Gruby to jest jednak gość!!

0

@Lord_Vader szkoda, że Riqui nie zagrał :P

5

@FeloRPS razem z kierowca warszawskiego autobusu xD

0

@Hiacynk o właśnie! To czemu gramy taka kupę jakbyśmy wszystko przegrali

2

@Janiama tego nawet najstarsi Mnisi nie wiedzą o co chodzi temu Setienowi

13

@FDJ mecze legend w rolach głównych Vidal i Rakieta

2

Jak tak ma wyglądać nasze nastawienie i nasza gra w Lidze Mistrzów to stawiajcie domy na Napoli, zero pomysłu na grę a ostatnie 30 minut meczu to kryminał

7

Chłopak bije same rekordy #goldenboy

3

W tym meczu to Barcelona wyglądała jakby miała spaść, brawo Espanyol za walkę do końca

0

Żenada to co gramy przez ostatnie 25-30 minut xD

0

@halfnolife chłopie przy grze Puiga to Vidal może mu buty pucować

2

Puig pakuj walizki i spier**** z tego syfu, szkoda chłopaka, na miejscu Vidala czy Rakiticia wstyd mi byłoby wyjść na boisko

6

Brawo Vidal jesteś na boisku 3 minuty zamiast pociągnąć do przodu podajesz do Messiego co biega już 75 minut XD

0

Puig po przerwie pokazał więcej przez dwa mecze niż połowa składu przez cały sezon

0

Powiem tak ja bym się nie zdziwił jakby Puig zmienił klub po tym meczu, LA ŻENADA

6

Zero pomysłu na grę trochę przydałoby się finezji i polotu w tym nudnym jak piz** meczu

0

Gruby oleeeeeeeeeee

4

Bartomeu blika puścił

4

Taki sam faul jak Fati hahahah zero varu
Edit: ma szczęście chyba sędzia la ramble czyta

0

To Espanyol nas spuści xD

0

@Hushovt najlepsze jest to, że my to widzimy a Setien specjalista nic

1

Poprzedni mecz trzeba było przeje*** a nie po jednym meczu nagle Setien zostaje a Bartomeu ze stołka się nie rusza

0

@Bykunn @SinMistico dzieki koledzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?