Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyjaśnił polityków w 3 minuty ZOBACZ JAK!
2
Dzisiaj zrobiłem test na COVID-19, ale wynik trochę mnie zaskoczył...
https://zapodaj.net/f68edeece03c7.jpg.html
0
@kiper09 taktyczny komentarz też jestem ciekaw
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
Po ostatnim wywiadzie z Tomkiem Hajtą przypomniała nam się historia z reprezentacji, opowiedziana oczywiście przez jednego z piłkarzy.
Oto "Gianni" siedzi i dogaduje. Wszystko ma najlepsze. Zegarek, samochód, dom. Gra ze wszystkich najlepiej. Zna najlepszych piłkarzy i był w najlepszych miejscach. Oczywiście, w powietrzu da się wyczuć pogardę dla tych, którzy są krok z tyłu.
Ze spokojem przygląda się całej scence Michał Żewłakow, aż nagle zabiera głos…
- Gianni…
- No?
- Powiedz mi… Jak to jest być takim zaje***** i mieć takiego małego chu**.
No i czar prysł, cała reprezentacja rechocze. Przechwałki zakończone.
1
@KamilZ No to mamy przeje**** xD
0
@BarcaInfo Real zbiera Jurki na Pogbe
0
@Pilka_jest_okragla Gruby to jest jednak gość!!
0
@Lord_Vader szkoda, że Riqui nie zagrał :P
5
@FeloRPS razem z kierowca warszawskiego autobusu xD
0
@Hiacynk o właśnie! To czemu gramy taka kupę jakbyśmy wszystko przegrali
2
@Janiama tego nawet najstarsi Mnisi nie wiedzą o co chodzi temu Setienowi
13
@FDJ mecze legend w rolach głównych Vidal i Rakieta
2
Jak tak ma wyglądać nasze nastawienie i nasza gra w Lidze Mistrzów to stawiajcie domy na Napoli, zero pomysłu na grę a ostatnie 30 minut meczu to kryminał
7
Chłopak bije same rekordy #goldenboy
3
W tym meczu to Barcelona wyglądała jakby miała spaść, brawo Espanyol za walkę do końca
0
Żenada to co gramy przez ostatnie 25-30 minut xD
0
@halfnolife chłopie przy grze Puiga to Vidal może mu buty pucować
2
Puig pakuj walizki i spier**** z tego syfu, szkoda chłopaka, na miejscu Vidala czy Rakiticia wstyd mi byłoby wyjść na boisko
6
Brawo Vidal jesteś na boisku 3 minuty zamiast pociągnąć do przodu podajesz do Messiego co biega już 75 minut XD
0
Puig po przerwie pokazał więcej przez dwa mecze niż połowa składu przez cały sezon
0
Powiem tak ja bym się nie zdziwił jakby Puig zmienił klub po tym meczu, LA ŻENADA
6
Zero pomysłu na grę trochę przydałoby się finezji i polotu w tym nudnym jak piz** meczu
0
Gruby oleeeeeeeeeee
4
Bartomeu blika puścił
4
Taki sam faul jak Fati hahahah zero varu
Edit: ma szczęście chyba sędzia la ramble czyta
0
To Espanyol nas spuści xD
0
@Hushovt najlepsze jest to, że my to widzimy a Setien specjalista nic
1
Poprzedni mecz trzeba było przeje*** a nie po jednym meczu nagle Setien zostaje a Bartomeu ze stołka się nie rusza
0
@Bykunn @SinMistico dzieki koledzy