6

Mecz który miał być najtrudniejszy okazał się najłatwiejszy
Roberto profesor dzisiaj

0

Messi se queda!

0

@damiano16398 bądźmy dobrej myśli lepiej dla klubu będzie

0

@damiano16398 oglądaj powtórkę

1

Gdzie Ci hektarze francuza? Wychodzić z nory

3

Arutro krycie na radar Vidal

0

Tyle czasu żeby wrócić i się ustawić to truchtem wracają

0

Setien sam nie wierzy

1

Zagotował się chłopak po meczu w Bilbao

2

@Statistics narkotyki go złapały

4

Widać, że Setien po ogłoszeniu składu chce się jak najszybciej pożegnać z Barcelona...
Puig ława Vidal gra
Fati ława Suarez gra
Griezmann na środek ataku a Fati na skrzydle-marzenie

0

@BarcaInfo gdzie to teraz takie akcje, nie pamiętam żebyśmy dośrodkowywali, a Suarez w tamtym sezonie to bajka...

5

Kiedy dadzą Griezmanna na środek ataku... Suarez za ostatni występ to powinien sobie posiedzieć na ławce

1

Ronaldo chce być jak Messi


0

Taka jest piłka nożna, teraz trzeba ochłonąć bo po 22 znowu będzie gorąco

0

Komentarz usunięty

5

@q4s3y ja do ramosa nic nie mam, nawet szacunku

1

Real ostatnio jak zdobywa mistrzostwa to zawsze są kontrowersje.
Przypominam:
https://pbs.twimg.com/media/C3V06QtWYAEsi9q?format=jpg&name=small

0

Przecież to czerwona kartka jest!!!!!

0

Chyba wprowadzili limit użycia VARu na mecz

2

@BarcaInfo w takich momentach VAR nie chodzi

7

I co teraz nie sprawdzi? XD

0

Mogli w 89 minucie jeszcze to sprawdzić

7

Łoniaki Łiliams liczę, że coś ukujesz dzisiaj

1

@MaTt_BarcaFan to Czelsi niezłe ogórki

5

Werner zamienił Ligę Mistrzów na Ligę Europy

2

@Grubson06 bo ma 29 lat i nie łapie się do filozofii Bartomeu

3

@zadafcb żal pl

3

@Messibestplayerintheworld nas tez czeka xD

1

@kaamil1910 mają 4 punkty przewagi, jeden błąd im krzywdy nie zrobi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?