Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mecz który miał być najtrudniejszy okazał się najłatwiejszy
Roberto profesor dzisiaj
0
Messi se queda!
0
@damiano16398 bądźmy dobrej myśli lepiej dla klubu będzie
0
@damiano16398 oglądaj powtórkę
1
Gdzie Ci hektarze francuza? Wychodzić z nory
3
Arutro krycie na radar Vidal
0
Tyle czasu żeby wrócić i się ustawić to truchtem wracają
0
Setien sam nie wierzy
1
Zagotował się chłopak po meczu w Bilbao
2
@Statistics narkotyki go złapały
4
Widać, że Setien po ogłoszeniu składu chce się jak najszybciej pożegnać z Barcelona...
Puig ława Vidal gra
Fati ława Suarez gra
Griezmann na środek ataku a Fati na skrzydle-marzenie
0
@BarcaInfo gdzie to teraz takie akcje, nie pamiętam żebyśmy dośrodkowywali, a Suarez w tamtym sezonie to bajka...
5
Kiedy dadzą Griezmanna na środek ataku... Suarez za ostatni występ to powinien sobie posiedzieć na ławce
1
Ronaldo chce być jak Messi
0
Taka jest piłka nożna, teraz trzeba ochłonąć bo po 22 znowu będzie gorąco
0
Komentarz usunięty
5
@q4s3y ja do ramosa nic nie mam, nawet szacunku
1
Real ostatnio jak zdobywa mistrzostwa to zawsze są kontrowersje.
Przypominam:
https://pbs.twimg.com/media/C3V06QtWYAEsi9q?format=jpg&name=small
0
Przecież to czerwona kartka jest!!!!!
0
Chyba wprowadzili limit użycia VARu na mecz
2
@BarcaInfo w takich momentach VAR nie chodzi
7
I co teraz nie sprawdzi? XD
0
Mogli w 89 minucie jeszcze to sprawdzić
7
Łoniaki Łiliams liczę, że coś ukujesz dzisiaj
1
@MaTt_BarcaFan to Czelsi niezłe ogórki
5
Werner zamienił Ligę Mistrzów na Ligę Europy
2
@Grubson06 bo ma 29 lat i nie łapie się do filozofii Bartomeu
3
@zadafcb żal pl
3
@Messibestplayerintheworld nas tez czeka xD
1
@kaamil1910 mają 4 punkty przewagi, jeden błąd im krzywdy nie zrobi...