2

3-2 hahahaha XDD

0

@NeroTFP może coś jeszcze dorzuci do tego karniaka :D

0

Można Ronaldo nienawidzić, ale trzeba przyznać to jest pier****** maszyna

0

@Katalonbar Lewy niesamowita forma trzeba to przyznać, dobrze by było jakby wygrał Złotą piłkę

0

Kraków stolicą Polski, brawo Cracovia :D

0

@piotrek1315 w chu*

1

Ludzie chcieli zmian, a wybrali takich kandydatów, że zastanawiają się teraz, które mniejsze zło wybrać

0

@jacob345 widać tego efekty :D

3

Guardiola: Nie będę rozmawiał o transferze Messiego przed końcem sezonu. Chciałbym, żeby został w Barcelonie.
Goal.com

5

Oby jak najdłużej siedział w tym Mediolanie

19

@BarcaInfo nie rozumiem, ciężko im stanąć i posłuchać wskazówek trenera? Tak jak to robią inne drużyny

14

@Katalończyk 99 formę zrobił, teraz kolej na nowa żonę

7

To Ci polski Messi


0

@Bobo25 liczymy, że w następnym sezonie nam pomogą :P

8

Poskarżył się Perez teraz im się odwdzięczają sędziowie...

2

0

@l0Messini napisałem, że śmierdzi a nie pachnie!

0

@FafitFCB śmierdzi mi tu jakimś lgbt

1

Ćwiakała nowy film, może akurat komuś do yerby albo kawki. Zaczynamy oglądać


2

@puyol_presidend5 ktoś ich wybrał do drugiej tury to teraz efekty

0

@Colon polecam również film Mój przyjaciel Hachiko

0

@Colon Akita inu

0

Żałośni wyborcy - żałosna debata

2

@BarcaInfo Griezmann se queda!

1

@Dajnatace 16/17 i zostaliśmy wydymani przez sędziego z Betisem...

2

@Encore Umtitiego nie ma co brać już na poważnie

3

Co chciałeś powiedzieć jak anulowali gola Leo Messiego? nie pamietam ~Pique

6

Mecz który miał być najtrudniejszy okazał się najłatwiejszy
Roberto profesor dzisiaj

0

Messi se queda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?