Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cota Hora Baba Pierre Dolly
https://ibb.co/rybRt6f
0
Takiego trenera potrzeba Barcelonie, innej opcji nie widzę...
1
@Danny Gaucho takich napastników już nie produkują :(
79
Marco Reus (2014): „Nie spałem całą noc, śniło mi się, że podpisuję kontrakt z Bayernem Monachium. Obudziłem się i nie mogłem zasnąć, bałem się, że ten koszmar znowu mi się przyśni...”
0
@BarcaInfo płacić ponad 100 mln za kota w worku...
7
@tobiasson92
Zarażonych: 18,999,947
Zmarło: 711,622
Wyzdrowiało: 12,187,046
Populacja ludzi na świecie: 7.8 mld
Ta pandemia to igła w stogu siana
2
@Kengo fatamorgana
7
Jak myślicie będzie z tego afera?
https://m.jbzd.com.pl/obr/1504519/floyd-body-cam
0
@patrykzmc2000 pewnie fifa, pogram 2 miesiące i na tym się skończy bo później nie da się w to grać
2
@IronSanHybrid pakowna jak samochód rodzinny
1
@Gall psg gralo
9
@Jonyx "Marcelo ma kontuzję afro, loki mu sie wyprostowały" ~Jose Rudinho
0
@kamilop dopóki Suarez gra nie ma sensu ściągać kogoś innego
5
Mistrzostwa Francji zdobyte przez Olympique Lyon zanim dołączył do nich Juninho: 0
Mistrzostwa Francji zdobyte przez Olympique Lyon gdy grał u nich Juninho: 7
Mistrzostwa Francji zdobyte przez Olympique Lyon gdy w składzie nie mieli już
Juninho: 0
Efekt Juninho Pernambucano
2
@NeroTFP https://www.instagram.com/p/CCJloKTjsjI/
a nie jakieś tam wegańskie latte
1
@matirix20 nie widzisz tego? wirtuoz futbolu, nikt nigdy takiego zagrania nie widział xD
8
@matirix20 Juninho niedoceniany
8
@pinasmeister Skill of the liga ogórkowa season
1
@MesQueUnClub96 nie widziałem :D
17
ahh ten Boski Diego Maradona
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/117122259_3145925992187586_8333887671802480473_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=PZ2whfW5A8wAX9xtBBH&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=e4051e33ea7647e713d2cef2bcff125b&oe=5F504528
8
@tristan87 transfer na, który czekamy już 2 lata :P
0
@koksik2700 ja jak byłem to dałem 400 zł a koszt jednej osoby jedzenie itp wynosił 110 zł z poprawinami
0
@ksobi dobrze prawi polać mu
1
@koksik2700 komu masz popsuć nastrój jak idziesz sam :D parę głębszych i się odpalisz na parkiecie :D mówię Ci idź
4
@koksik2700 Mordo raz się żyje idziesz i się bawisz, wesela nie zdarzają się co weekend, ja byłem raz sam na weselu i nie żałuje :D
4
16:22 - Polscy strażacy wylatują do Bejrutu. 39 ratowników, 4 psy, zespół ratownictwa chemicznego, sprzęt techniczny i medyczny.
KiKŚ
0
@damianex10 siema Liban po ile te achtungi macie?
0
@Encore powinien zacząć od nowego sezonu, 0 zgrania z drużyna po takiej przerwie
1
@BarcaInfo wtedy aptekarze nie mieli leku na atomowa pchłę z Barcelony
0
@Fabik87 ciekawe do ilu kilometrów było słychać ten wybuch