49

W 2010 roku, Mario Balotelli spotkał pod stadionem młodego chłopca, który poprosił go o autograf. Zapytał go dlaczego nie jest o tej godzinie w szkole, a chłopiec wyjaśnił ze łzami w oczach, że ​​wszystko przez jego kolegów z klasy, którzy go prześladują i cały czas się z niego śmieją.

Włoski napastnik od razu zaprosił chłopca do swojego Maserati i pojechali razem do szkoły. Gdy dojechali, była akurat przerwa między zajęciami, Mario specjalnie wyszedł z chłopcem i na oczach nękających go kolegów zaczął z nim grać w piłkę

Po chwili wszyscy przyszli i przeprosili "smutnego" chłopca, który tego dnia wydawał się być najszczęśliwszym dzieckiem na świecie.

6

@koziar ale Jesus Navas dobrze zagrał hahahah

22

@Kengo po chu* to otwierali, jakby mało problemów było w 2020 xD

0

to po co respiratory, maseczki, rękawiczki i szczepionki jak każdy może kupić materac XDDD

0

ja Cię dupia xD

3

Przypominam wam wariaty w Biedronce Piwa Butelkowe 12+12 z kartą moja Biedronka :D

60

Didier Drogba:
„Pamietam jak Di Matteo, ówczesny menadżer Chelsea, zrobił nam spotkanie przed meczem i sporządził listę najlepszych strzelców drużyny przeciwnej. Zwykle wyglądało to w stylu:

Wayne Rooney - 22 gole,
Robin van Persie - 15 goli.
I tak dalej...

Graliśmy przeciwko FC Barcelonie i kiedy pokazał listę strzelców, Xavi był na trzecim miejscu z 14 bramkami, na drugim miejscu był Alexis Sanchez i Cesc Fàbregas, po 15 bramek.

Gdy pojawił się pierwszy strzelec wszyscy zaczęliśmy się śmiać, ale to nie był prawdziwy śmiech, bo tak naprawdę wszyscy patrzyliśmy z niedowierzaniem. Na pierwszym miejscu był Leo Messi z 63 bramkami. 14 z nich strzelił w Lidze Mistrzów!
63 w tym sezonie? To było szalone. Co my właściwie mieliśmy zrobić, jak go zatrzymać?
Zrobiłem nawet zdjęcie tych statystyk, bo to było NIEWIARYGODNE!”

1

@kewin a jednak haha xd

0

@AV0CAD0 heh xD

6

Najgorzej jak my jutro odpadniemy i to nas dopadną fani Realu, Juve i Ronaldo xD

3

Brawo City! Brawo Pep!

2

Jesus Navas xD ahahahha

4

Jak dla mnie karny, ale komentatorka milczy

4

Takiego Sterlinga potrzebuje Barcelona, wszedł jak nóż w masło

1

Tak jak rano pisałem!! Lyon awans!!!

1

Wielki Real Madryt niezły komentator xD

2

Hahahahahahhahahah

8

Lyon dzisiaj awansuje!

29

Brazylijczyk = problemy

2

@bixmix fajnie jakby na każdym profilu pokazywało ostatnio aktywny albo widziany i data

0

Pięciu zakładników wziętych w oddziale banku w Hawrze (Le Havre) we Francji.

Według RTL przetrzymuje ich uzbrojony mężczyzna, który domaga się dostępu Palestyńczyków do esplanady meczetu Al Aksa w Jerozolimie oraz wypuszczenia palestyńskich dzieci więzionych przez Izrael.

Media podają również, że sprawca jest znany służbom ze względu na radykalizację.

KiKŚ

15

co jak co, ale ten transfer może być strzałem w dziesiątkę

0

Neymar nigdy nie wróci do Barcelony, niektórzy muszą się z tym pogodzić, następnym jego kierunkiem zapewne będzie Premier League albo Serie A.
W jakim zespole byście go widzieli w Premier League?

0

@fracek13 specjalnie to zrobił

1

@Danny Gaucho ogólnie niektóre statystki mrożą krew w żyłach człowiek nie jest świadomy tego wszystkiego... ale strona bardzo ciekawa

1

Nie strzelajmy w Sylwestra bo urazimy Bejrut xD ludzie ogarnijcie się, usuwanie emotek, Virgil van Dijk wstawia zdjęcie fajerwerków, a się doszukujecie Bóg wie czego
https://i1.memy.pl/obrazki/0da91043050_jeblo_to_jeblo.jpg

0

A co jeśli Barcelona wygra LM to Arthur dostanie medal?

33

Jak donoszą Brazylijskie media Arthur bardzo ciężko trenuje i przygotowuje się do turnieju. Spędza kilkanaście godzin dziennie na de_mirage ucząc się nowych smoków i wejść na bsa.

15

@BarcaInfo jeszcze kiedyś nadejdą takie czasy, że to La Rambla będzie decydować o wyjściowym składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?