Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentator porażka
0
@Maker0 czy napisałem, że będą w finale? wygrają to mają awans i są bliżej finału czego nie rozumiesz?
0
@szymon6847 Sarabiiiiijjjjjaaa komentator porażka
3
Mecz Neymara... ale to Atalanta prowadzi i jest bliżej finału, więc nie walcie konia pod parę udanych dryblingów
0
Pięknie gra dzisiaj Gomez przyjemnie się go ogląda
0
@adi7adi8 miał Suareza i Messiego to chciał świat z kijem zawojować to ma
0
Jadymy dur xDddd
0
Neymar to chyba po wojaku dzisiaj jest
20
Neymar celował w MasterCard bo tylko kasę ma przed oczami chorągiewka
1
Hahahahahahhahaha
2
Dawać Atalanta jechać z tymi ogórkami
2
@Katalonbar blacha gorąca tomek proszę pomóż mi to pokroić xD
2
mmmm fokaczia pewnie nas nie otrują tam w tej kuchni moj stek odpoczął o tak jest różowy jakim nożem ona to kroi
2
@MesQueUnClub96 w Bayernie zostanie legendą i pewnie tam skończy swoją grę
6
@Grubson06 fake hospital
0
@Yoshi94 no Suarez trochę nieodpowiedzialnie Dembele co dopiero wraca po kontuzji... ale z drugiej strony nie ma co dawać jakiś przywilejów
44
Gra wstępna kobieta i mężczyzna xD
https://jbzd.com.pl/obr/1514096/gra-wstepna
1
@Mihcim dopisujecie :D
0
@BarcaInfo a wiesz może co z piłkarzami Atletico? też bezobjawowo?
0
@Mario96w im szybciej odpadną tym lepiej, szybciej mogą się przygotować do Liguę Ogórkę 1 i podlewania po 6-0
3
@VamosRakieta w takim więzieniu mogę być do końca swoich dni
40
Dzisiaj PSG odpada, a jutro wysyp newsów:
-Neymar tęskni za Barceloną
-Neymar chce wrócić na szczyt
-Stary Neymara szuka domu w Barcelonie
-Neymar nie zjawił się na treningu
-Szejk chce 200 melonów i zabierać Neymara
-Neymar o krok od Barcelony
-Kwestia dni
-Kwestia godzin
-Brakuje podpisu xD
0
@Hrzan Karakan xD
0
@katalonczyk987 przestań pić już to wegańskie latte
1
@Bobo25 to była akcja wtedy walka z katarem jak teraz z covidem
4
PSG nigdy nie wygra LM powtarzam!
0
@Azi no coś cisza
0
i co z tym @Chwytliwy? XD
3
@SeeleyBooth a ja pije wodę z lodowca, nawet mi cię nie żal biedaku
5
@DonMatteo901 masakra co oni zrobili, jakieś kuchenne rewolucje, komentatorka to poziom -1 razem ze swoja wisienką Hajtem