Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth tyle samo warte co informacje o transferach
0
jakby miał odejść to już by to zrobił
1
Odkupię koszulki Messiego
0
Ostatnia aktywność Messiego W mediach społecznościowych:
-Instagram 12 sierpień
-Facebook 9 sierpień
Dzisiaj jest 25 sierpień
Trochę długa przerwa i podejrzana...
2
@Stoiczkow o to mi chodzi :D
3
Messi: zwykły człowiek, piłkarz, a z drugiej strony setki milionów osób czekające jaką podejmie decyzje
0
@Stoiczkow wy koledzy od wódeczki widzę
1
Będzie śmiesznie jak Messi nic nie ogłosi, bo to tylko farmazony pismaków
1
@socha Douglasa legendę to Ty szanuj
0
Efekt Coutinho: Rok później... Suarez strzela 4 gole przeciwko byłemu klubowi i wygrywa Ligę Mistrzów
0
Tak czytam te newsy, że Koeman przeprowadza rewolucje i informacje o odejściu Suareza, Rakiticia i Umititiego to mordka się trochę cieszy :)
1
Szału nie ma, nawet nie czuć, że to finał przez tą pandemie :/
0
Psycha siadła, a nie kontuzja
2
Jak można grać z gumą do żucia xD
21
Paris Platynov gość wprowadził FIFE na inny poziom streamowania
6
@BarcaInfo Messi powinien się wypowiedzieć w jakiejś telewizji i powiedzieć jak jest na prawdę
0
Komentarz usunięty
7
Komentatorzy TVP
https://zapodaj.net/4737a4733ca8f.jpg.html
5
@FafitFCB Bułka jedynie co zrobił w PSG to rozpi******* lamborghini
0
@Katalończyk 99 do Barcelony Neymar też miał wrócić :P
1
@socha przecież nikt tutaj nie piszę, że Barcelona to forteca nie do zdobycia
3
@socha i co z tego jak sito w obronie xD
22
@BarcaInfo chorągiewka warta 222 milionów
1
Jeśli lubisz jeść lody waniliowe, to uważaj. Dla podkreślenia aromatu tego smaku, dodawany jest kastoreum. Pewnie zastanawiasz się, co to właściwie jest. To po prostu sproszkowana wydzielina napletkowa bobra kanadyjskiego.
0
@Bartunek Littlefinger zawsze byłeś sprytny
4
@Bartunek proszę przyjechać na La Ramble
1
W życiu trzeba brać przykład ze swych narkotyków i być twardym, nie miękkim
1
@Vebrol niewiadomo na ile te informacje są prawdziwe
6
Szkoda, że na sobotę nie zaplanowali tego finału
5
@MesQueUnClub_87 najgorzej jak przyciśnie w nocy i sikasz z zamkniętymi oczami żeby się nie rozbudzić