2

@abram3k to dlaczego się nabijasz z Artety? Przejął Arsenal pod koniec 2019 roku i coś próbuje ugrać tam :)

6

@abram3k Trofea w tym sezonie:
Arsenal: 1
Barcelona: 0

1

@Isso89 zamykamy lasy

1

@Pilka_jest_okragla bo to dalej jest mydlenie oczu kibicom Bartomeu w tym jest mistrzem

1

a gra jak trampkarz

2

Messi: halo?
Neymar: Będę grał w finale Ligi Mistrzów
Messi: ale to Ty dzwonisz
Neymar: narazie

0

@kaamil1910 a De Jong w Sewilli

5

@Janiama Tyle co on zrobił dla klubu... uszanował bym jego decyzje, Leo Messi jest bezcenny

0

No takie jest życie czasami coś się kończy coś się zaczyna, do marca jeszcze jest trochę czasu

26

mi się wydaję, że wiesz to był taki odruch, on go ku*wa sprowokował z 3 razy nie, i on ku*wa wiesz, odruchowo machnął ręką, trafił go, ku*wa wiesz, ten przyaktorzył

1

Wnoszę o zachowanie spokoju na La Rambli
https://pbs.twimg.com/media/EBTSJk_XoAA3wfR?format=jpg&name=medium

2

2

@Encore no szczególnie jak leci szpaku simba

0

@PatrickoBarca iks deeee

0

No nie ma co się oszukiwać, ale Bayern leci ostro. W tym momencie nie ma na nich mocnych

0

@BarcaInfo po prostu klub jest tragicznie zarządzany, a nie zganiać wszystko na koronawiursa

8

Komentarz usunięty

5

Nawet się nie ciesze, że mamy nowego trenera, asystentów itp nawet transfer tego nie zmieni, skoro dalej Bartomeu jest w klubie

0

Dziwne uczucie gdy ogląda się Puchar Farmerskich Drużyn

2

PSG odpada, Neymar do Barcelony tak to widzę

1

@Bartunek współczuje

3

@socha Aha to grajmy z samym Messi w pomocy De Jong, Puig i reszta na ławie

0

@socha przecież ma pomocników, po prostu ostatni trenerzy nie maja na niego pomysłu

0

@myscooter każdy chce się najeść z tego koryta w Barcelonie :)

0

Messi od paru sezonów totalna samowolka robi co chce na boisku, za Guardioli i Enrique miał wyznaczone wytyczne co ma robić i jak ma grać

43

@HumanL24 a czy Dani Olmo ma 30 lat? No właśnie nie, więc skończ swoje wywody

0

Jak myślicie? Ile wytrzyma Koeman?

1

@SeeleyBooth Twoją

0

Vidal, Busi, Suarez, Rakieta za Pogbe xD

0

@VenoM po tym meczu cena to pewnie 150 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?