Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@abram3k to dlaczego się nabijasz z Artety? Przejął Arsenal pod koniec 2019 roku i coś próbuje ugrać tam :)
6
@abram3k Trofea w tym sezonie:
Arsenal: 1
Barcelona: 0
1
@Isso89 zamykamy lasy
1
@Pilka_jest_okragla bo to dalej jest mydlenie oczu kibicom Bartomeu w tym jest mistrzem
1
a gra jak trampkarz
2
Messi: halo?
Neymar: Będę grał w finale Ligi Mistrzów
Messi: ale to Ty dzwonisz
Neymar: narazie
0
@kaamil1910 a De Jong w Sewilli
5
@Janiama Tyle co on zrobił dla klubu... uszanował bym jego decyzje, Leo Messi jest bezcenny
0
No takie jest życie czasami coś się kończy coś się zaczyna, do marca jeszcze jest trochę czasu
26
mi się wydaję, że wiesz to był taki odruch, on go ku*wa sprowokował z 3 razy nie, i on ku*wa wiesz, odruchowo machnął ręką, trafił go, ku*wa wiesz, ten przyaktorzył
1
Wnoszę o zachowanie spokoju na La Rambli
https://pbs.twimg.com/media/EBTSJk_XoAA3wfR?format=jpg&name=medium
2
2
@Encore no szczególnie jak leci szpaku simba
0
@PatrickoBarca iks deeee
0
No nie ma co się oszukiwać, ale Bayern leci ostro. W tym momencie nie ma na nich mocnych
0
@BarcaInfo po prostu klub jest tragicznie zarządzany, a nie zganiać wszystko na koronawiursa
8
Komentarz usunięty
5
Nawet się nie ciesze, że mamy nowego trenera, asystentów itp nawet transfer tego nie zmieni, skoro dalej Bartomeu jest w klubie
0
Dziwne uczucie gdy ogląda się Puchar Farmerskich Drużyn
2
PSG odpada, Neymar do Barcelony tak to widzę
1
@Bartunek współczuje
3
@socha Aha to grajmy z samym Messi w pomocy De Jong, Puig i reszta na ławie
0
@socha przecież ma pomocników, po prostu ostatni trenerzy nie maja na niego pomysłu
0
@myscooter każdy chce się najeść z tego koryta w Barcelonie :)
0
Messi od paru sezonów totalna samowolka robi co chce na boisku, za Guardioli i Enrique miał wyznaczone wytyczne co ma robić i jak ma grać
43
@HumanL24 a czy Dani Olmo ma 30 lat? No właśnie nie, więc skończ swoje wywody
0
Jak myślicie? Ile wytrzyma Koeman?
1
@SeeleyBooth Twoją
0
Vidal, Busi, Suarez, Rakieta za Pogbe xD
0
@VenoM po tym meczu cena to pewnie 150 mln