Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chce obejrzeć skrót meczu na Twitterze to wyskakuje komunikat: Ten film jest niedostępny w Twojej lokalizacji.
Co za dyskryminacja...
4
Co ten Neymarek płacze na tym instagramie, kozła ofiarnego z siebie robi, a sam święty nie jest
0
@RomanHoffer ja zamawiam z allegro, różnica między sklepem stacjonarnym u mnie w mieście, a ceną na internecie jest ok 50 zł za olej no i od razu kupuje filtry od tego samego sprzedawcy przeważnie
0
@forest Grizi jest nietykalny kiedy to w końcu zrozumiecie xD
0
@Jersi miło mi Joe jestem
0
Dać Suareza do Barcelony B, Pimienta szybko go sobie ustawi no i przy okazji pomoże w awansie
6
Pjanić dla mnie on jest jakiś taki...chce robić z siebie taką wielką gwiazdę w Barcelonie...taki, jak to się mówi, "typowy Jugol", heh, w garniturze i najważniejszy jest wygląd, nie sama gra.
2
Klich będzie miał co wspominać na stare lata :D
1
Leeds 3-3 !!!!!!
0
@BarcaInfo wina Bartomeu
3
Fajnie jakby Leeds zrobiło niespodziankę jak Leicester. Bielsa trzymam mocno kciuki i kibicuje :)
2
Umtiti to drugi Alex Song, zapowiadał się świetnie, a skończył na dojeniu klubu z kasy i na rewia mody
1
@michal26 w piłce wprowadzili 5 zmian, a w F1 dali jeden bieg więcej
0
@inViNcibl3 Ostatnio byłem w Niemieckim Kauflandzie i leciał komunikat, że została wprowadzona obniżka VAT z 19% na 16%, a u nas to jakaś patologia...
2
@Lordzi Willian to na prawdę dobry zawodnik. Pamiętam jakie Barcelona miała z nim problemy w obornie
2
@BarcaInfo to niezła rewolucja
2
@Jacu327 AC się skończył na Black Flagu... Syndicate był jeszcze grywalny
0
@Criss18Barca ja tam osobiście szanuje Busiego, czasami tyle radości dawał ze swojej gry i to też dzięki niemu Barcelona zdobyła trofea. Jego najlepszy czas się skończył, ale to też nie znaczy, żeby go nie szanować
2
Robert się na szprycował bezglutenową owsianką na mleku bez laktozy
0
@Mazeri dawaj znać :D
0
@cchesterr43 trzymam kciuki żebyś sobie kupił, no chyba, że już marzenie spełniłeś :D
0
@cchesterr43 na początku miały być Copy kupowane, ale Kaisery 5 były tańsze chyba o 150-200 zł a wygląd prawie ten sam
5
@KarwanLaMasia wrzucał swoje nowe koreczki to ja wrzucam swoje stare :D
Niby tylko buty, a wspomnienia mam bardzo fajne. Mają gdzieś ok. 7-8 lat i dalej się trzymają :D
https://zapodaj.net/images/bee0e907dc517.jpg
https://zapodaj.net/images/71f57b40b3720.jpg
https://zapodaj.net/images/f98ac633911ea.jpg
1
@BoRoWieC pokuta dupa i kilo ryżu i siądzie trzymam kciuki
2
@KarwanLaMasia wrócę z popki to wrzucę swoje Adidas Kaiser 5 które mam już 7-8 lat buty nie do zajechania
3
@KapiFCB i w każdej lidze i drużynie grał jeden zawodnik słynny BLM
28
Nigdy nie wiesz co Cię czeka w życiu...
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/normal/F4MAElh7IsdYpoLJyD0Z7qAl0T4H7WNv.jpg
1
@Jakchcesz a czy ja się śmieje? weź mordo trochę dystansu, bo sobie głowę popsujesz
0
@Janas11224 trzeba było się uczyć
1
@Omoziu talent ma, ale potencjał to chyba do kontuzji