1

Chce obejrzeć skrót meczu na Twitterze to wyskakuje komunikat: Ten film jest niedostępny w Twojej lokalizacji.
Co za dyskryminacja...

4

Co ten Neymarek płacze na tym instagramie, kozła ofiarnego z siebie robi, a sam święty nie jest

0

@RomanHoffer ja zamawiam z allegro, różnica między sklepem stacjonarnym u mnie w mieście, a ceną na internecie jest ok 50 zł za olej no i od razu kupuje filtry od tego samego sprzedawcy przeważnie

0

@forest Grizi jest nietykalny kiedy to w końcu zrozumiecie xD

0

@Jersi miło mi Joe jestem

0

Dać Suareza do Barcelony B, Pimienta szybko go sobie ustawi no i przy okazji pomoże w awansie

6

Pjanić dla mnie on jest jakiś taki...chce robić z siebie taką wielką gwiazdę w Barcelonie...taki, jak to się mówi, "typowy Jugol", heh, w garniturze i najważniejszy jest wygląd, nie sama gra.

2

Klich będzie miał co wspominać na stare lata :D

1

Leeds 3-3 !!!!!!

0

@BarcaInfo wina Bartomeu

3

Fajnie jakby Leeds zrobiło niespodziankę jak Leicester. Bielsa trzymam mocno kciuki i kibicuje :)

2

Umtiti to drugi Alex Song, zapowiadał się świetnie, a skończył na dojeniu klubu z kasy i na rewia mody

1

@michal26 w piłce wprowadzili 5 zmian, a w F1 dali jeden bieg więcej

0

@inViNcibl3 Ostatnio byłem w Niemieckim Kauflandzie i leciał komunikat, że została wprowadzona obniżka VAT z 19% na 16%, a u nas to jakaś patologia...

2

@Lordzi Willian to na prawdę dobry zawodnik. Pamiętam jakie Barcelona miała z nim problemy w obornie

2

@BarcaInfo to niezła rewolucja

2

@Jacu327 AC się skończył na Black Flagu... Syndicate był jeszcze grywalny

0

@Criss18Barca ja tam osobiście szanuje Busiego, czasami tyle radości dawał ze swojej gry i to też dzięki niemu Barcelona zdobyła trofea. Jego najlepszy czas się skończył, ale to też nie znaczy, żeby go nie szanować

2

Robert się na szprycował bezglutenową owsianką na mleku bez laktozy

0

@Mazeri dawaj znać :D

0

@cchesterr43 trzymam kciuki żebyś sobie kupił, no chyba, że już marzenie spełniłeś :D

0

@cchesterr43 na początku miały być Copy kupowane, ale Kaisery 5 były tańsze chyba o 150-200 zł a wygląd prawie ten sam

5

@KarwanLaMasia wrzucał swoje nowe koreczki to ja wrzucam swoje stare :D
Niby tylko buty, a wspomnienia mam bardzo fajne. Mają gdzieś ok. 7-8 lat i dalej się trzymają :D
https://zapodaj.net/images/bee0e907dc517.jpg
https://zapodaj.net/images/71f57b40b3720.jpg
https://zapodaj.net/images/f98ac633911ea.jpg

1

@BoRoWieC pokuta dupa i kilo ryżu i siądzie trzymam kciuki

2

@KarwanLaMasia wrócę z popki to wrzucę swoje Adidas Kaiser 5 które mam już 7-8 lat buty nie do zajechania

3

@KapiFCB i w każdej lidze i drużynie grał jeden zawodnik słynny BLM

28

1

@Jakchcesz a czy ja się śmieje? weź mordo trochę dystansu, bo sobie głowę popsujesz

0

@Janas11224 trzeba było się uczyć

1

@Omoziu talent ma, ale potencjał to chyba do kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?