2

@Hushovt Kepa to był spalony już po tym jak zejść z boiska nie chciał, już wtedy kopa powinien dostać

0

@ViscaBarca123 to ten co ostatnio z metra do bramki nie trafił? xD

30

Dest i Depay to chyba z Aliexpress idą

12

@Mns21 W tamtym meczu zakończył karierę David Luiz, dawno tak zbesztanego obrońcy nie widziałem

0

@Mario96w jakie porównanie chłopie jak można porównać Desta do Alvesa

3

@LucaBrasi oj chyba pojedynek gangsterów się szykuje

10

Skończcie porównywać, że Dest to profil Alvesa, bo Coutinho miał być nowym Iniestą, a Arthur nowym Xavim... Przychodzi chłopak do Barcelony i ma grać jak legenda... niektórym to już w głowię się poprzewracało. Niech każdy nowy zawodnik tworzy swoją historię w której się zapiszę

1

Gwiazdeczki wyjaśnione haha

5

Święte słowa o Brzęczku

3

Paris wprowadzi ten Hejt Park nie Stano tak to dziś wyglada haha

0

Szkoda, że tak mało pytań o piłkę dzisiaj jest w Hejt Parku, tego bym posłuchał prawdziwego speca

2

Ale troll w hejt parku hahahah

4

@damianex10 ale ten Sane popiernicza

0

@BarcaInfo haahahahhahahaha

1

@barteq chodzi o finał, który będzie Bayern-Sevilla

7

Ale to był mecz!


0

@BarcaInfo no jestem ciekawy czy do paru dni się to potwierdzi, bo to już gościu musi mieć pewniaka, że tak pisze, ale zostanie zweryfikowany jak nie będzie transferu

18

Ten Bartek to jest jednak kozak, Messi był w Interze jedną nogą, a Bartek tak zamotał, że wcisnął im Vidala

0

Powiem wam oglądam LehTV i serio jestem w szoku co gościu wyprawia w gierce :D


1

@TheNekro94 Pezet #teamMessi

20

@badej60 Sasin bo to z naszych pieniędzy

3

@Bartosz85 nie znam się, ale wypowiem się. mam Play kończy mi się umowa i od razu idę do T-Mobile

1

@BarcaInfo a szkoda, gdyby dali 80 mln brać w ciemno

1

@FC1899Barca co te nautral mojo robi z ludźmi ehh

0

@BarcaInfo ajajaja chłopak wolne wziął, a już transfer ogłaszali se quedaaaaaa

1

@NeroTFP trener Barcelony też pasuje xd

0

To już nawet Wolverhampton ma 35 melonów na transfery, a Barcelona nie

1

@staszek171 Kwestia godzin i się dowiemy.

8

Arturo Vidal załatwił się w toalecie przy biurze Interu Mediolan (DiMarzio)

0

@Roni/VEB i wywali Barcelone z LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?