Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Witam tylko tam zapisz coś tam w testamencie dla wariatów z La Rambli, trzymaj się
1
Zamykają siłownie, ale w piłkę po 22 osoby można grać xd
0
@Barca1992 tak z czego 70,783 (1%) to krytyczne, poważne przypadki
0
@paweldunajecfcb cała polsza
0
Coronavirus Cases:
38,947,137
Deaths: 4%
1,099,629
Recovered: 96%
29,236,037
XDDD
0
Niech państwo rozda maski, a nie. Ludzie płacą całe życie jakieś składki zdrowotne itp, a głupie wizyty mają odwołane, a niektóre wizyty czy operacje mogą być na wagę życia. Nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem z państwowej opieki zdrowotnej jak do neurologa termin za 5 miesięcy, a prywatnie w następnym tygodniu.
2
@betonito skoro nie żałuje to kasy maja
2
„Nigdy nie opowiadaj innym o
swoich problemach. 20% to
nie obchodzi, a pozostałe 80%
cieszy się z tego, że je masz...”
0
@clyde najgorzej jest zasnąć dzień przed nową pracą, w głowie milion myśli
4
Pomyślicie, że jestem debil, ale ja to widzę tak. Ronaldo specjalnie robi wokół siebie szum, że ma bardzo strasznego i groźnego wirusa w Sobie, a za 2 tygodnie mecz z Barceloną, przecież jak on ''niby'' wyzdrowieje do meczu i strzeli gola to media zrobią z niego bohatera ''Ronaldo zwalcza COVID-19 i strzela bramkę Barcelonie, wojownik!!''
1
@Bartunek ostatni spacer
3
Uważajcie na te rybki!
https://www.chamsko.pl/104587/Rybka
2
Polecacie jakieś polskie seriale? Coś w stylu Wataha, Belfer, Znaki
4
@BorzyKrzys ale bym ją zaprosił na gofry i kawe
4
@baczmus wiem właśnie, znalazłem fajną czapkę, ale nigdzie nie jest napisane ile ma defa i ataku
64
Najgorsze jest przepychanie przez te zwłoki na ulicach jak się idzie do Lidla albo Biedronki
0
Ta Messi ważny, po prostu niech powie hajs się musi zgadzać
10
@BarcaInfo kwadratowe jaja się tu dziejo
2
@Tomo1989 ciekawe co by pisał jakby Lewy leżał
6
@4drian0 biedna Ania pewnie ja bije
3
to tylko sportowiec roku w polsce, a ludzie kręcą debaty i afery jakby złotą piłkę rozdawali
2
wracanie do chaty, hewra na słuchawkach, i obracanie się czy nikt za Tobą nie idzie, psycha sitting
0
@Janiama im mniej informacji tym lepiej, zaraz media będą prać jakieś brudy
2
@Lincolm u Enrique mówili, że to tylko Celta, u Guardioli mówili, że to tylko Barcelona B ;)
3
kogo to obchodzi xd koniec okienka koniec tematu transferów, a nie wstawiać głupoty. Te okienko już pokazało jak bardzo wiarygodne informacje były puszczane w eter
1
@Janiama nagle zakupiło, jak dla mnie czyste frajerstwo bo wiedzą, że zrobią na tym swoje show
0
10-12 najbardziej tłoczne godziny xD
2
@Hrzan Ile dałbym żeby zapomnieć i obejrzeć od nowa :)
0
@matheo oj Mati coś Ty narobił...
1
@robsesh jeden powie, że patola drugi, że kozacki numer. Ja osobiście kupuję takie coś, dawno czegoś tak świeżego nie było w Polsce