3

@Witam tylko tam zapisz coś tam w testamencie dla wariatów z La Rambli, trzymaj się

1

Zamykają siłownie, ale w piłkę po 22 osoby można grać xd

0

@Barca1992 tak z czego 70,783 (1%) to krytyczne, poważne przypadki

0

@paweldunajecfcb cała polsza

0

Coronavirus Cases:
38,947,137
Deaths: 4%
1,099,629
Recovered: 96%
29,236,037

XDDD

0

Niech państwo rozda maski, a nie. Ludzie płacą całe życie jakieś składki zdrowotne itp, a głupie wizyty mają odwołane, a niektóre wizyty czy operacje mogą być na wagę życia. Nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem z państwowej opieki zdrowotnej jak do neurologa termin za 5 miesięcy, a prywatnie w następnym tygodniu.

2

@betonito skoro nie żałuje to kasy maja

2

„Nigdy nie opowiadaj innym o
swoich problemach. 20% to
nie obchodzi, a pozostałe 80%
cieszy się z tego, że je masz...”

0

@clyde najgorzej jest zasnąć dzień przed nową pracą, w głowie milion myśli

4

Pomyślicie, że jestem debil, ale ja to widzę tak. Ronaldo specjalnie robi wokół siebie szum, że ma bardzo strasznego i groźnego wirusa w Sobie, a za 2 tygodnie mecz z Barceloną, przecież jak on ''niby'' wyzdrowieje do meczu i strzeli gola to media zrobią z niego bohatera ''Ronaldo zwalcza COVID-19 i strzela bramkę Barcelonie, wojownik!!''

1

@Bartunek ostatni spacer

3

Uważajcie na te rybki!
https://www.chamsko.pl/104587/Rybka

2

Polecacie jakieś polskie seriale? Coś w stylu Wataha, Belfer, Znaki

4

@BorzyKrzys ale bym ją zaprosił na gofry i kawe

4

@baczmus wiem właśnie, znalazłem fajną czapkę, ale nigdzie nie jest napisane ile ma defa i ataku

64

Najgorsze jest przepychanie przez te zwłoki na ulicach jak się idzie do Lidla albo Biedronki

0

Ta Messi ważny, po prostu niech powie hajs się musi zgadzać

10

@BarcaInfo kwadratowe jaja się tu dziejo

2

@Tomo1989 ciekawe co by pisał jakby Lewy leżał

6

@4drian0 biedna Ania pewnie ja bije

3

to tylko sportowiec roku w polsce, a ludzie kręcą debaty i afery jakby złotą piłkę rozdawali

2

wracanie do chaty, hewra na słuchawkach, i obracanie się czy nikt za Tobą nie idzie, psycha sitting

0

@Janiama im mniej informacji tym lepiej, zaraz media będą prać jakieś brudy

2

@Lincolm u Enrique mówili, że to tylko Celta, u Guardioli mówili, że to tylko Barcelona B ;)

3

kogo to obchodzi xd koniec okienka koniec tematu transferów, a nie wstawiać głupoty. Te okienko już pokazało jak bardzo wiarygodne informacje były puszczane w eter

1

@Janiama nagle zakupiło, jak dla mnie czyste frajerstwo bo wiedzą, że zrobią na tym swoje show

0

10-12 najbardziej tłoczne godziny xD

2

@Hrzan Ile dałbym żeby zapomnieć i obejrzeć od nowa :)

0

@matheo oj Mati coś Ty narobił...

1

@robsesh jeden powie, że patola drugi, że kozacki numer. Ja osobiście kupuję takie coś, dawno czegoś tak świeżego nie było w Polsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?