1

@LuisSalvano za to skasują za brak maseczki he he

0

Suarez w Atletico... żeby on czasami czkawką się nie odbił Barcelonie.

1

Reakcja trenera i prezesa Interu Mediolan jak wylądował Vidal


1

@Rewolucja123 ehh... czujesz ten sarkazm Ludwiczku

0

-Zobaczmy ile herbów zebrał mój wpis na La Rambli.
-Twoje konto zostało zablokowane na 30 dni.

3

Trochę beka, że w dzisiejszych czasach kluby ogłaszają transfery przez emotki

4

@danio1899 miałem sen, Iniesta strzeli w dogrywce :P stawiać domy

24

O! Wreszcie się ocknąłeś. Co? Jaka pandemia, jaka szkoła? Wstawaj jest lipiec 2010 i gramy właśnie meczycho, a potem idziemy do Matiego grać w Need for Speed

2

@BarcaInfo nie wierze, że dla niego nie ma miejsca w składzie...

0

@Janiama ale jak to przecież w fife wszystko działa

0

@nammah oj byczku daleko nie zajedziesz

0

@kamson24 i co ze spalony xd sam fakt, że nie trafił

1

O Boże Werner xd

1

Kepa jaki on jest biedny

1

@Maniek9444 biedny łoś pewnie dostaje bezglutenowe przysmaki

0

@RomanHoffer byle się łapało między min, a maks. Możesz dolać do maksa

0

@Karzel a ty hormon wzrostu sobie zapodaj mini majk sie odezwał

13

Wiadomo, że Harry Potter, a nie jakieś tam Liverpool-Chelsea

0

@Coutinho007 przecież w Bundeslidze oni nie mają z kim walczyć o mistrzostwo, i po 7 latach zdobyli następne CL

15

ale mnie wkurzają te posty i inne tematy z Bayernem... Robią z nich jakby Bóg wie kim byli tak samo było z Liverpoolem w poprzednim sezonie, niech utrzymają ten poziom parę lat, a nie jeden kapitalny sezon i większość z Bayernu czy Liverpoolu robi Bogów piłki nożnej. Jak utrzymają taką systematyczność jak Barcelona czy Real w swoich najlepszych latach to można tak mówić, a nie podjarka jednym dobrym sezonem. A Ci eksperci, że w Bayernie Dest miałby inaczej inne wdrożenie to typowe wali konie pod Bayern

0

@Bartek22 ten Romero to się popisał przy transferze Neymara, takie głupoty pisał

0

Ciekawe ile Bartek dopłaci do transferu

3

Dawać Adama Traore

4

@Grubson06 przesada, patrzą do cudzego życia, bo telefon w tych czasach to duża prywatność. tfu na pismaki

0

@BarcaInfo to już lekka przesada, mogły tam być różne rzeczy, a oni zaglądają do cudzego życia bo telefon w tych czasach to duża prywatność. tfu na pismaki

3

Sędziowie dalej bez zmian xdd

4

Co Messi dał za piłeczkę palce lizać

17

Puig odejdzie i za parę lat będzie płacz jak za Thiago... Typowa Barcelonka

3

@Danny Gaucho i Messieusz Azkabanu

14

Pewnie Harry Potter leci w Hiszpańskiej TV, dlatego Puig nie zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?