Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano za to skasują za brak maseczki he he
0
Suarez w Atletico... żeby on czasami czkawką się nie odbił Barcelonie.
1
Reakcja trenera i prezesa Interu Mediolan jak wylądował Vidal
1
@Rewolucja123 ehh... czujesz ten sarkazm Ludwiczku
0
-Zobaczmy ile herbów zebrał mój wpis na La Rambli.
-Twoje konto zostało zablokowane na 30 dni.
3
Trochę beka, że w dzisiejszych czasach kluby ogłaszają transfery przez emotki
4
@danio1899 miałem sen, Iniesta strzeli w dogrywce :P stawiać domy
24
O! Wreszcie się ocknąłeś. Co? Jaka pandemia, jaka szkoła? Wstawaj jest lipiec 2010 i gramy właśnie meczycho, a potem idziemy do Matiego grać w Need for Speed
2
@BarcaInfo nie wierze, że dla niego nie ma miejsca w składzie...
0
@Janiama ale jak to przecież w fife wszystko działa
0
@nammah oj byczku daleko nie zajedziesz
0
@kamson24 i co ze spalony xd sam fakt, że nie trafił
1
O Boże Werner xd
1
Kepa jaki on jest biedny
1
@Maniek9444 biedny łoś pewnie dostaje bezglutenowe przysmaki
0
@RomanHoffer byle się łapało między min, a maks. Możesz dolać do maksa
0
@Karzel a ty hormon wzrostu sobie zapodaj mini majk sie odezwał
13
Wiadomo, że Harry Potter, a nie jakieś tam Liverpool-Chelsea
0
@Coutinho007 przecież w Bundeslidze oni nie mają z kim walczyć o mistrzostwo, i po 7 latach zdobyli następne CL
15
ale mnie wkurzają te posty i inne tematy z Bayernem... Robią z nich jakby Bóg wie kim byli tak samo było z Liverpoolem w poprzednim sezonie, niech utrzymają ten poziom parę lat, a nie jeden kapitalny sezon i większość z Bayernu czy Liverpoolu robi Bogów piłki nożnej. Jak utrzymają taką systematyczność jak Barcelona czy Real w swoich najlepszych latach to można tak mówić, a nie podjarka jednym dobrym sezonem. A Ci eksperci, że w Bayernie Dest miałby inaczej inne wdrożenie to typowe wali konie pod Bayern
0
@Bartek22 ten Romero to się popisał przy transferze Neymara, takie głupoty pisał
0
Ciekawe ile Bartek dopłaci do transferu
3
Dawać Adama Traore
4
@Grubson06 przesada, patrzą do cudzego życia, bo telefon w tych czasach to duża prywatność. tfu na pismaki
0
@BarcaInfo to już lekka przesada, mogły tam być różne rzeczy, a oni zaglądają do cudzego życia bo telefon w tych czasach to duża prywatność. tfu na pismaki
3
Sędziowie dalej bez zmian xdd
4
Co Messi dał za piłeczkę palce lizać
17
Puig odejdzie i za parę lat będzie płacz jak za Thiago... Typowa Barcelonka
3
@Danny Gaucho i Messieusz Azkabanu
14
Pewnie Harry Potter leci w Hiszpańskiej TV, dlatego Puig nie zagra