Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Suzu oraz co xD
0
@messi564 teraz chyba ciężko, jedna wielka niewiadoma z kibiciami na stadionach
5
@FC1899Barca Grizi nietykalny raczej, ale jakby te transfery wypaliły byłoby pięknie
1
@Bykunn spokojnie :D tutaj jest taka różnorodność, że każdy byłby specjalista w wybranej dziedzinie :P
3
@PatrykBarca dali by głosowanie na La Ramble to już dawno Bartomeu byłby na taczce
0
Co ta klientka tam wczoraj przyaktorzyła na US Open xD szkoda Djokovicia
3
@Ghotti Monaco, a Barcelona to dwie inne bajki...
0
@BarcaInfo @PatrychoO fajne właśnie, nasze Amigosy w tym trykocie
4
@BarcaInfo to damskie?
1
Skoro Koeman ściąga Holendrów to niech pomyśli o VVD, @Michal20 podlecisz na tym rowerku po niego?
2
Jutro trzeba Niemców w robocie podkręcić, ale pewnie skończy się na tym 2:8
1
2018: PSG oferuje 90 mln euro za Rakiticia
2020: Rakitic odchodzi do Sewilli za milion euro
0
Ramos to chyba drugą młodość przeżywa
1
Po co Lautaro jak można Fatiego dobrze wykorzystać, oby pod skrzydłami Koemana dobrze się rozwinął
0
@clyde murzynek
4
@BarcaInfo ''Gdyby pojawił się duży klub, z którym może wygrać Ligę Mistrzów to sam go tam zawiozę.'' to na pewno nie Barcelona
0
@Amnc kto na pace?
0
@kulek22 @Michal20
9
Gdzie ten gościu co po piłkarzy rowerem jeździł
0
Ciekawe czy Maradona dalej pudruje nosek
2
beke cisnęli z Artety, a tu proszę
1
@JAACKK pewnie jego stary znowu chce pełno kasy, same problemy z nimi są
2
"Gdybyśmy znali datę swojej śmierci żylibyśmy tak, aby każdy dzień przeżyć jak najlepiej, tymczasem żyjemy byle jak."
7
@BarcaInfo co za łeb xD
0
@Konias4318 mój kumpel kiedyś do mnie czy znam piosenkę co słychać w niej jakby helikopter startował xD
a chodziło o tą piosenkę:
1
@BarcaInfo jak ktoś nie chce biegać to i tak biegać nie będzie, ale oby niektórzy mieli chęci
0
@Danny Gaucho oj wariacik namieszał nam na całym świecie
2
@draxidox ciężko powiedzieć, cały serial mega kozak
0
@geass moim zdaniem powinny zatrudnić grupę specjalistów, którzy kształcili się w tym kierunku
1
@puyol_presidend5 u mnie w mieście akurat dużo jest ogłoszeń na fejsie grupa typu sprzedam kupię zamienię