0

@skype77 wczorajszy Bayern sobie obejrzyj

0

Kimmich i Muller masakra jakie statystyki wczoraj wykręcili

0

Skończymy jak AC Milan

4

@IronSanHybrid wyobrażacie sobie Setiena jak tak wchodzi? Bo ja nie

5

Co za żenada XD


2

@marcin000019 najpierw kawa, herbatka i ciasto u Setiena

2

19/20 - 2:8 z Bayernem
18/19 - 0:4 z Liverpoolem
17/18 - 0:3 z Romą
16/17 - 0:3 z Juve (tu jeszcze po drodze 0:4 z PSG)

22 Gole stracone gole w 5 meczach fazy pucharowej LM.

2angrymen

2

Komentarz usunięty

0

Wywiad z Pique po meczu


3

2:8 + 150 milionów

2

@Suzu Interes życia xD

0

@Grubson06 Decyzje już powinny być podjęte wczoraj po meczu

2

Bartomeu-Setien-Abidal to niezłe Tridente

1

@bartoszekkk pokazał kto tu jest słaby, Guardiola czy Klopp z takich piłkarzy jak Coutinho czy Grizi wyciągnęli by maksimum

1

Ja nie wierze, że Bartomeu i spółka opuszcza klub

2

Normalnie dzisiaj na Allegro i olx powinni być wystawieni: Suarez, Pique, Busi, Alba, Umtiti, Vidal, Rakitic, Firpo, Semedo, Roberto i Dembele nie wiem kto kupi ten piłkarski szrot

0

@Szicek10 Suarez, Firpo, Rakitic, Vidal przecież 80% składu jest do sprzedania

0

@IronSanHybrid wazelinka na powrót

1

No i wiecie ten mu mówi strzelam 2 bramki i lece na melanż do Brazylii

3

@tbas wolałbym 2-0 Z Napoli niż 8 z Bayernem z czego 2 to Coutinho

14

Arthur to wiedział co go czeka, głupi nie jest

0

Niech ten 2020 się już kończy

2

Za Valverde to 4 maks dostaliśmy #EfektSetiena

1

Ten mecz był jak korzeń z każda minuta poziom szedł w dół

9

2009 Henry-Eto-Messi
2010 Tiki Taka
2011 Tiki Taka
2012 Tiki Taka
2013 Transation
2014 Powerplay
2015 MSN
2016 MSN
2017 MSN
2018 Messi Do Something
2019 Messi Do Something
2020 Messi Do Something

5

Dobrze, że dwumeczu nie ma

0

Może i to dobrze, że tak się stało...

5

Zostaliśmy upokorzeni...

Dobrze, że miałem bana do 22.50 bo gorzej by się to mogło skończyć

1. Setien i Bartomeu wyjazd
2. 80% składu powinno opuścić klub
3. Puig na ławce. To Tylko poazuje jakim idiotom jest Setien, a może Barcelona B miała by awans.
4. Trzeba w końcu odciążyć Messiego, gościu ciągnie nas od paru lat, zero wsparcia, jedyny decydujący zawodnik
5. Bardzo mi szkoda Ter Stegena, zrobił dziś dużo błędów, ale nie zasłużył na taki wynik...
6. Upokorzenie przez Coutinho, gościu nas dobija, a my płacimy jeszcze mu pensje. Nie wiem jak on wróci na Camp Nou, raczej nikt go nie chce, ale zarzucać mu nic mie można, wszedł 2 gole i koniec...
7. Szkoda mi Messiego, nienawidzę jak przegrywa...

Jedna wielka porażka, mam nadzieję, że od jutra zostanie budowana nowa Barcelona.

Szkoda, ale taka jest piłka. Już wiem jak się czują Ci kibice z których ja się śmiałem jak to Barcelona była na szczycie i z każdym wygrywała przez parę lat

0

Nie wierze ......

0

VAR anuluje xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?