10

Jak bijesz się z typem co ma uczulenie na orzechy to wysmaruj sobie ręce masłem orzechowym żeby zadawać dodatkowe obrażenia

0

@LuisSalvano oboje kontuzja

1

@BarcaInfo Niech weźmie przykład z Pijanicia i powinien pakować graty

1

Relacja Daniela z Pułtuska. „Pobiła mnie policja” szkoda chłopaka...


8

Komentarz usunięty

0

@PrinceDamon @Kurkmen oj chłopaki, jeszcze nie odpadliśmy, dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe

62

Jak kibice Realu widzą Ligę Mistrzów
https://zapodaj.net/images/c2636acd77c5d.jpg

4

@Janiama Suarez ławka, a Griezmann na środek ataku

1

@MESSIah16 zmarły ze starości a dopisano covid

2

@BarcaInfo jaki jest sens brania go do LM siedział w Brazylii i jedynie co trenował to smoke na de_mirage

1

Blok Ekipa wróciła :D


0

@brzucho a nie United? XD

2

@PAULPOGBAFAN Napoli wprowadziło 5 zawodników i od razu ożywili grę, dużo nie brakowało a byłby smród gdyby nie spalony Milika. Puig i Fati śmiało mogli wejść na drugą połowę

2

@Dembouz1899 od kilkunastu spotkań nie wychodzimy na drugą połowę od 60-70 do 90 minuty piłkarze człapią

0

@FcBarcaVamosMyClub Mats-Alves-Pique-Mascherano-Alba-Rakitić-Busi-Iniesta-Messi-Neymar-Suarez

2

@MichVeB Iniesta z Chelsea i Roberto z PSG

1

@maleta009 trzeci Thiago Alcântara do Nascimento

1

@bari_94 mi się strasznie podoba gra Walkera szkoda, że go nie wyciągnęliśmy parę lat wcześniej

0

@Chwytliwy dlaczego koniec? Neymar z nami też przeszedł okres przygotowawczy, a jednak odszedł :)

3

@Andi18 przez 4 lata technikum WOS miałem może z 7 razy xD

5

1

@Mario96w ile razy się chodziło na jakiegoś shita 50 twarzy greja itp żeby zaruchać xD

2

@SHIBA jestem ciekawy co jest w innych galaktykach :D może jest też druga taka La Rambla :P

35

Ponieważ mieli kilka dni wolnego przed meczem z Barceloną, Kalidou Koulibaly i Faouzi Ghoulam zdecydowali się popłynąć łodzią na wyspę Ischia, aby spotkać się z Vito, ciężko chorym wielkim kibicem Napoli przykutym do łóżka.

Niestety, Vito zmarł w ten czwartek, więc jego sąsiad chciał podziękować dwóm zawodnikom Napoli za ten piękny gest:

„Dopóki nie zamknął oczu, nigdy nie przestał kibicować Napoli. Jednym z jego życzeń było spotkanie z którymś z pilkarzy Neapolu, ale było to skomplikowane, ponieważ był chory przez kilka lat. Kiedy powiedziałem o tym Ghoulamowi i Koulibaly'emu, powiedzieli mi:

"Gdzie on mieszka? Chodźmy! Jesteśmy dumni, że możemy spełnić jego życzenie, a zwłaszcza poznać taka osobę jak on”.

Tutaj zdjęcie:
https://tiny.pl/751pk

1

@MichalZZZ gdzie można obejrzeć?
edit: fakt na filmwebie 4.6 z 1300 glosow
imdb 4,7 z 10000 głosów

16

I co gdzie Ci wszyscy piłkarze, gwiazdy, celebryci i influencerzy z pomocą dla Białorusi?
a no tak przecież na tym się nie wybiją :)
Jak dla mnie większą akcją powinna być pomoc Białorusinom niż ta cała akcja BLM i LGBT

6

Ronnie O’Sullivan:

Już jako ośmiolatek grałem na maszynach i przeklinałem. Gdy podczas treningu w klubie zepsułem zagranie, w eter szła wiązanka bluzgów.
– Pier*olona pi*da, pier*olę to! – wrzeszczałem, tłukąc kijem o podłogę.
To było straszne. Przeżywałem każde nieudane zagranie. Nienawidziłem pudłować, więc gotowałem się w środku i uzewnętrzniałem swoją złość.

1

@Coutinho007 Jak trwoga to do Boga :P

1

@SHIBA lecisz z tym byczku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?