Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jak bijesz się z typem co ma uczulenie na orzechy to wysmaruj sobie ręce masłem orzechowym żeby zadawać dodatkowe obrażenia
0
@LuisSalvano oboje kontuzja
1
@BarcaInfo Niech weźmie przykład z Pijanicia i powinien pakować graty
1
Relacja Daniela z Pułtuska. „Pobiła mnie policja” szkoda chłopaka...
8
Komentarz usunięty
0
@PrinceDamon @Kurkmen oj chłopaki, jeszcze nie odpadliśmy, dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe
62
Jak kibice Realu widzą Ligę Mistrzów
https://zapodaj.net/images/c2636acd77c5d.jpg
4
@Janiama Suarez ławka, a Griezmann na środek ataku
1
@MESSIah16 zmarły ze starości a dopisano covid
2
@BarcaInfo jaki jest sens brania go do LM siedział w Brazylii i jedynie co trenował to smoke na de_mirage
1
Blok Ekipa wróciła :D
0
@brzucho a nie United? XD
2
@PAULPOGBAFAN Napoli wprowadziło 5 zawodników i od razu ożywili grę, dużo nie brakowało a byłby smród gdyby nie spalony Milika. Puig i Fati śmiało mogli wejść na drugą połowę
2
@Dembouz1899 od kilkunastu spotkań nie wychodzimy na drugą połowę od 60-70 do 90 minuty piłkarze człapią
0
@FcBarcaVamosMyClub Mats-Alves-Pique-Mascherano-Alba-Rakitić-Busi-Iniesta-Messi-Neymar-Suarez
2
@MichVeB Iniesta z Chelsea i Roberto z PSG
1
@maleta009 trzeci Thiago Alcântara do Nascimento
1
@bari_94 mi się strasznie podoba gra Walkera szkoda, że go nie wyciągnęliśmy parę lat wcześniej
0
@Chwytliwy dlaczego koniec? Neymar z nami też przeszedł okres przygotowawczy, a jednak odszedł :)
3
@Andi18 przez 4 lata technikum WOS miałem może z 7 razy xD
5
@fart @FC1899Barca @kazbychu @Rudi35 @SHIBA
1
@Mario96w ile razy się chodziło na jakiegoś shita 50 twarzy greja itp żeby zaruchać xD
2
@SHIBA jestem ciekawy co jest w innych galaktykach :D może jest też druga taka La Rambla :P
3
@Hiacynk https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/08/normal/VSI8SWQg3lE889v5S0bBjVhOeuk8rZ0Y.jpg
35
Ponieważ mieli kilka dni wolnego przed meczem z Barceloną, Kalidou Koulibaly i Faouzi Ghoulam zdecydowali się popłynąć łodzią na wyspę Ischia, aby spotkać się z Vito, ciężko chorym wielkim kibicem Napoli przykutym do łóżka.
Niestety, Vito zmarł w ten czwartek, więc jego sąsiad chciał podziękować dwóm zawodnikom Napoli za ten piękny gest:
„Dopóki nie zamknął oczu, nigdy nie przestał kibicować Napoli. Jednym z jego życzeń było spotkanie z którymś z pilkarzy Neapolu, ale było to skomplikowane, ponieważ był chory przez kilka lat. Kiedy powiedziałem o tym Ghoulamowi i Koulibaly'emu, powiedzieli mi:
"Gdzie on mieszka? Chodźmy! Jesteśmy dumni, że możemy spełnić jego życzenie, a zwłaszcza poznać taka osobę jak on”.
Tutaj zdjęcie:
https://tiny.pl/751pk
1
@MichalZZZ gdzie można obejrzeć?
edit: fakt na filmwebie 4.6 z 1300 glosow
imdb 4,7 z 10000 głosów
16
I co gdzie Ci wszyscy piłkarze, gwiazdy, celebryci i influencerzy z pomocą dla Białorusi?
a no tak przecież na tym się nie wybiją :)
Jak dla mnie większą akcją powinna być pomoc Białorusinom niż ta cała akcja BLM i LGBT
6
Ronnie O’Sullivan:
Już jako ośmiolatek grałem na maszynach i przeklinałem. Gdy podczas treningu w klubie zepsułem zagranie, w eter szła wiązanka bluzgów.
– Pier*olona pi*da, pier*olę to! – wrzeszczałem, tłukąc kijem o podłogę.
To było straszne. Przeżywałem każde nieudane zagranie. Nienawidziłem pudłować, więc gotowałem się w środku i uzewnętrzniałem swoją złość.
1
@Coutinho007 Jak trwoga to do Boga :P
1
@SHIBA lecisz z tym byczku