Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FC1899Barca i jak tu wygrać LM? xDDD
74
Dawno takiej perełki nie słyszałem
„Twoja stara wzięła kredyt w powerbanku”
6
@pepo_barcarzadzi trener chyba fan realu
4
Wiedźma z Buchenwaldu:
Ilse Koch, pełniąca od 1941 roku funkcję nadzorczyni obozu kobiecego w Buchenwaldzie. Zasłynęła ona z niewiarygodnego okrucieństwa czy wręcz sadyzmu. Nazywano ją „wiedźmą z Buchenwaldu”.
Koch szukała więźniów, którzy mieli interesujące tatuaże. Następnie kazała ich uśmiercać, a z ich skóry wykonywać rękawiczki, torebki, oprawy książek czy abażury. Przedmioty te wysyłała w charakterze prezentów znajomym oficerom i przełożonym.
Sama wiedźma z Buchenwaldu miała całą kolekcję rzeczy, do których stworzenia wykorzystano ciała więźniów. W jej mieszkaniu stały lampy zrobione z ludzkich kości, jako wyłączników światła używała zmumifikowanych kciuków, a jadalnię zdobiły specjalnie spreparowane ludzkie czaszki. Trzymała też w domu album na zdjęcia oprawiony w skórę zdjętą z jednego z więźniów. Podobno bardzo o niego dbała i pilnowała, by zawsze znajdował się w pokrowcu z czarnego materiału.
Okrutna nadzorczyni miała zwyczaj spacerowania po obozie z innym swoim przerażającym trofeum: skórzaną torebką, na której widniał taki sam tatuaż, jaki miał jeden z zabitych więźniów. Nosiła też wykonane specjalnie dla niej rękawiczki z ludzkiej skóry. Plotki głoszą, że była w tej kwestii dość wybredna. Za najpiękniejsze i najbardziej wartościowe uważała wyroby wykonane ze skór Cyganów i rosyjskich jeńców.
Tak wyglądała: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/02/Ilse_Koch.png
Inne fotki:
http://2.bp.blogspot.com/-fUj7W83RsGs/UR5B3WatEEI/AAAAAAAAAFA/oh-KjyyGFws/s1600/2.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-cDVtNd6iqqU/UR5CiM1-x3I/AAAAAAAAAFQ/PUbyWwxE1f8/s1600/5.jpg
0
@tommyVERceti mi tam nie przeszkadzają wysokie temperatury, ale czasami w nocy spać się nie da, na następnym mieszkaniu klimatyzacja obowiązkowo musi być
0
@Arkon Serie A = Ligue 1
0
Dembele powinien zacząć granie od nowego sezonu, po co ryzykować jak nawet nie jest w gazie
6
@potrojnakorona a ja czekam jak Rakieta będzie biegał za Goretzka xD
5
@CalcioFan karny na Suarezie tez był
4
@CalcioFan wyszli z jaskini
1
Brawo Napoli za walkę do samego końca
0
Kiedyś jak wygrywaliśmy to lecieliśmy z przeciwnikiem do końca, a dzisiaj się murujemy
0
Przecież jakby Setien wpuścił Puiga albo Fatiego na ostatnie 3 minuty to powinien napluć mu w twarz
0
Brawo Grizi!!!!
1
Kamień z serca xD
0
Ten mecz jest jak korzeń z każda minuta poziom idzie w dół
0
@Dari0G zapoznaj się co pisał na Barcelonę :) to jest moja satysfakcja gdy biega bezradny za piłka
11
Mega satysfakcja z bezradnego polaczka zielińskiego, a takie wpisy były na fejsie hehe
2
Muśnięcie ręka widza, a kopa po nodze nie widza i potrzebują pomocy xD
1
Ku*wa ewidentny karny
7
I co teraz VAR nie działa? XDD
0
Szkoda, że w La Liga ten VAR tak nie działa jak w tym meczu :)
2
Pierdo**** VAR!!!
0
Powtarzam koń zwalony
8
Koń zwalony!!!!
1
@ksobi ma podkładany dźwięk kibiców
5
Cała La Rambla za 30 minut :P
1
Gwałtowne protesty antyrządowe w Bejrucie, protestujący zajęli kilka budynków ministerstw.
Jest już 238 rannych.
Protestujący mają dość skorumpowanej władzy, którą obwiniają między innymi o niedawny wybuch.
KiKŚ
No to będzie tam jazda
2
@BarcaInfo jak wejdzie to odholować chama za bramę !!!!!!!!!!!!
8
Ministerstwo Zdrowia: z uwagi na błąd w raportowaniu testów przez WSSE Kielce co przełożyło się na pomyłkowe zapisanie w raporcie ok. 230 tys. testów, odejmujemy je od ogólnej puli przeprowadzonych badań.
Ale beka xD