4

@FC1899Barca i jak tu wygrać LM? xDDD

74

Dawno takiej perełki nie słyszałem
„Twoja stara wzięła kredyt w powerbanku”

6

@pepo_barcarzadzi trener chyba fan realu

4

Wiedźma z Buchenwaldu:
Ilse Koch, pełniąca od 1941 roku funkcję nadzorczyni obozu kobiecego w Buchenwaldzie. Zasłynęła ona z niewiarygodnego okrucieństwa czy wręcz sadyzmu. Nazywano ją „wiedźmą z Buchenwaldu”.

Koch szukała więźniów, którzy mieli interesujące tatuaże. Następnie kazała ich uśmiercać, a z ich skóry wykonywać rękawiczki, torebki, oprawy książek czy abażury. Przedmioty te wysyłała w charakterze prezentów znajomym oficerom i przełożonym.

Sama wiedźma z Buchenwaldu miała całą kolekcję rzeczy, do których stworzenia wykorzystano ciała więźniów. W jej mieszkaniu stały lampy zrobione z ludzkich kości, jako wyłączników światła używała zmumifikowanych kciuków, a jadalnię zdobiły specjalnie spreparowane ludzkie czaszki. Trzymała też w domu album na zdjęcia oprawiony w skórę zdjętą z jednego z więźniów. Podobno bardzo o niego dbała i pilnowała, by zawsze znajdował się w pokrowcu z czarnego materiału.


Okrutna nadzorczyni miała zwyczaj spacerowania po obozie z innym swoim przerażającym trofeum: skórzaną torebką, na której widniał taki sam tatuaż, jaki miał jeden z zabitych więźniów. Nosiła też wykonane specjalnie dla niej rękawiczki z ludzkiej skóry. Plotki głoszą, że była w tej kwestii dość wybredna. Za najpiękniejsze i najbardziej wartościowe uważała wyroby wykonane ze skór Cyganów i rosyjskich jeńców.

Tak wyglądała: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/02/Ilse_Koch.png

Inne fotki:
http://2.bp.blogspot.com/-fUj7W83RsGs/UR5B3WatEEI/AAAAAAAAAFA/oh-KjyyGFws/s1600/2.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-cDVtNd6iqqU/UR5CiM1-x3I/AAAAAAAAAFQ/PUbyWwxE1f8/s1600/5.jpg

0

@tommyVERceti mi tam nie przeszkadzają wysokie temperatury, ale czasami w nocy spać się nie da, na następnym mieszkaniu klimatyzacja obowiązkowo musi być

0

@Arkon Serie A = Ligue 1

0

Dembele powinien zacząć granie od nowego sezonu, po co ryzykować jak nawet nie jest w gazie

6

@potrojnakorona a ja czekam jak Rakieta będzie biegał za Goretzka xD

5

@CalcioFan karny na Suarezie tez był

4

@CalcioFan wyszli z jaskini

1

Brawo Napoli za walkę do samego końca

0

Kiedyś jak wygrywaliśmy to lecieliśmy z przeciwnikiem do końca, a dzisiaj się murujemy

0

Przecież jakby Setien wpuścił Puiga albo Fatiego na ostatnie 3 minuty to powinien napluć mu w twarz

0

Brawo Grizi!!!!

1

Kamień z serca xD

0

Ten mecz jest jak korzeń z każda minuta poziom idzie w dół

0

@Dari0G zapoznaj się co pisał na Barcelonę :) to jest moja satysfakcja gdy biega bezradny za piłka

11

Mega satysfakcja z bezradnego polaczka zielińskiego, a takie wpisy były na fejsie hehe

2

Muśnięcie ręka widza, a kopa po nodze nie widza i potrzebują pomocy xD

1

Ku*wa ewidentny karny

7

I co teraz VAR nie działa? XDD

0

Szkoda, że w La Liga ten VAR tak nie działa jak w tym meczu :)

2

Pierdo**** VAR!!!

0

Powtarzam koń zwalony

8

Koń zwalony!!!!

1

@ksobi ma podkładany dźwięk kibiców

5

Cała La Rambla za 30 minut :P


1

Gwałtowne protesty antyrządowe w Bejrucie, protestujący zajęli kilka budynków ministerstw.
Jest już 238 rannych.
Protestujący mają dość skorumpowanej władzy, którą obwiniają między innymi o niedawny wybuch.

KiKŚ

No to będzie tam jazda

2

@BarcaInfo jak wejdzie to odholować chama za bramę !!!!!!!!!!!!

8

Ministerstwo Zdrowia: z uwagi na błąd w raportowaniu testów przez WSSE Kielce co przełożyło się na pomyłkowe zapisanie w raporcie ok. 230 tys. testów, odejmujemy je od ogólnej puli przeprowadzonych badań.

Ale beka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?