Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klopx to dawać tego Rudego
11
@klopx przeczytałem agent KGB
0
@l0Messini hmmm.... tak
19
Przypomnijmy sobie Pana Dembele
Dziennikarz: Jesteś prawo- czy lewonożny?
Dembele: Hmmm... Lewonożny
Dziennikarz: Na pewno? Bo strzelasz gole także prawą nogą
Dembele: Tak, jestem lewonożny
Dziennikarz: A czy przypadkiem nie strzelasz rzutów karnych prawą nogą?
Dembele: Hmmm... Tak
Dziennikarz: Dlaczego?
Dembele: Bo lepiej strzelam prawą nogą...
0
@BarcaInfo
11
@badej60 Lautaro Martinez podobnie skończy xD
0
Hajto pięknie śpiewa...
1
@Encore dziecko podobne do Terrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Hej czarna pokaż cycuszki!!!!!!
1
@kerouac pato raban
11
@kaamil1910 zagraj w demo fifa 20 to samo
23
@FDJ po ostatnim gwałcie przez Bayern to raczej Durex
0
Ciekawe ile firma Nike ma już wyprodukowanych gotowych koszulek Messiego
27
@badej60 a która edycja? ja grałem w Szumowski Edition
1
@Transu96 spokojnie byczku, chłopak ma komunie zaraz, praca dziecko dom,a Ty się czepiasz o literkę, ma więcej na głowię pewnie niż Ty teraz, błędy każdy popełnia
0
@Szalik szybko zleci :D
0
@Szalik poczekaj zaraz ps5
24
''W pewnym momencie dzieciństwa każdy z nas wyszedł z kumplami na boisko po raz ostatni i żadne z nas nie wiedział, że już nigdy więcej nie zagramy ekipą…''
12
Przyszedł Koeman pogonił kolesiostwo Messiego i on chce transfer... od paru sezonów Messi na boisku gra gdzie mu się podoba, a wie, że u Koemana tego nie będzie miał
2
@VirtuoZ XXI wiek załatwiamy odejście faksem no chłopie daj spokój xD
0
@BarcaInfo to niech powie, że chce odejść i tyle, a nie co chwile nowy pseudo dziennikarz wylewa jakieś informacje
1
@BarcaInfo czyli jakie sprawy
5
Messi obsrał zbroje
4
@Danny Gaucho Trochę szkoda, że odwołali, Modrić za kopanie się po głowie dostał ZP, a Lewy nawet fajne liczby wykręcił, które przełożyły się na zdobyte puchary
0
@PanZagadka oł jea Monisia
0
z niewolnika nie ma pracownika chce to niech idzie oby się jakoś dogadali, tylko szkoda, że wszystko w taki sposób
2
@justfootball żona kolegi Darka
0
@Mixtape o Boże xd patrz na całokształt kariery
14
@mcsarna obejrzyj to
3
@Witam żaden...