Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@krefi10 a Messi jak wyglądał?
7
Przeciętny Carles Alena pewnie zagra, a Puig jedynie na konsoli...
6
Pewnie Koeman chciał zobaczyć jaka będzie reakcja na La Rambli
17
Znalazłem bardzo ciekawy film na Youtube o samobójstwach mężczyzn i myślę, że dużo osób powinno takie coś obejrzeć w szczególności kobiety, które myślą, że facet nie ma problemów. Polska nie jest (zieloną wyspą) w Europie, a wyspą samobójców niestety.
Samobójstwa w 2017
Kobiety: 751
Mężczyźni: 4534
Polecam obejrzeć materiał:
0
@Borneo co Ty porównujesz Celta, a Barcelona człowieku
0
@kingorbit no słuchaj jak my dopłacamy do transferów to jak ma być dobrze? Ja nie wiem Bayern, Real, Juve wyciągają zawodników za bardzo śmieszne pieniądze, a inne kluby wiedzą, że Barcelonę można doić z kasy
24
FC Barcelona potężny klub i marka na całym świecie, a nie mają 30 milionów euro na transfer. Dno dna
2
Masakra... cały zarząd do zmiany, niezłe koło wzajemnej adoracji się zrobiło
0
@ObiektywnyKibic121 i suarez
1
My chociaż dwie bramki mieliśmy
3
@PieN 6 pucharów w rok
14
LGBT- Lej Gorzałe Bo Telepie
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu wszystkim
1
@marcin62 No to jak wymieniasz to wymień też Coutinho, Dembele i Arthura
7
Szkoda, że Koeman nie ma funduszy na zrealizowanie swojego planu, a być może taki Depay czy Dest były by strzałem w dziesiątkę
2
Wczorajszy skrót meczu
0
Trzymam kciuki aby Setién wygrał sprawy sądowe z Barceloną
1
Grizi dalej bardzo słabo, szkoda... chciałbym żeby odpalił w końcu raz a porządnie, ale narazie nic na to nie wskazuje...
0
Patrzę teraz bramkę Messiego pięknie siadło
0
@justfootball Avada Kedavra
0
@macio_944 oby na moim Windows XP poszło
0
@DonMatteo901 polityków stać na auto z salonu, niektórych po prostu nie
0
@BarcaInfo równie dobrze przed stadionem mogą się zarazić
39
@BarcaInfo jak oni sprzedają i dopłacają to jak ma być bilans dodatni xD
1
Okienko powinno trwać 2 tygodnie, przecież 95% informacji, które są podawane to zwykle farmazony, Depay jest już w Barcelonie jedna noga, a za godzinę informacja Barcelona zaprzecza, że kontaktowała się z Lyonem.
1
@FC1899Barca ahh aż mi się przypomniał Black Ops i Blackbird za serie ofiar
0
@Demazo tacy #znafcy
9
Wczoraj: Arturo Vidal dziś odejdzie z Barcelony. [RAC1]
Dzisiaj: Vidal dalej jest w Barcelonie
To niezłe odejście
1
@JarekS czyli teraz wyolbrzymiasz
2
@JarekS na takie słowa trochę za wcześnie, Bojan tez miał być wielki
5
Komentarz usunięty