4

@krefi10 a Messi jak wyglądał?

7

Przeciętny Carles Alena pewnie zagra, a Puig jedynie na konsoli...

6

Pewnie Koeman chciał zobaczyć jaka będzie reakcja na La Rambli

17

Znalazłem bardzo ciekawy film na Youtube o samobójstwach mężczyzn i myślę, że dużo osób powinno takie coś obejrzeć w szczególności kobiety, które myślą, że facet nie ma problemów. Polska nie jest (zieloną wyspą) w Europie, a wyspą samobójców niestety.
Samobójstwa w 2017
Kobiety: 751
Mężczyźni: 4534
Polecam obejrzeć materiał:


0

@Borneo co Ty porównujesz Celta, a Barcelona człowieku

0

@kingorbit no słuchaj jak my dopłacamy do transferów to jak ma być dobrze? Ja nie wiem Bayern, Real, Juve wyciągają zawodników za bardzo śmieszne pieniądze, a inne kluby wiedzą, że Barcelonę można doić z kasy

24

FC Barcelona potężny klub i marka na całym świecie, a nie mają 30 milionów euro na transfer. Dno dna

2

Masakra... cały zarząd do zmiany, niezłe koło wzajemnej adoracji się zrobiło

0

1

My chociaż dwie bramki mieliśmy

3

@PieN 6 pucharów w rok

14

LGBT- Lej Gorzałe Bo Telepie
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu wszystkim

1

@marcin62 No to jak wymieniasz to wymień też Coutinho, Dembele i Arthura

7

Szkoda, że Koeman nie ma funduszy na zrealizowanie swojego planu, a być może taki Depay czy Dest były by strzałem w dziesiątkę

2

Wczorajszy skrót meczu


0

Trzymam kciuki aby Setién wygrał sprawy sądowe z Barceloną

1

Grizi dalej bardzo słabo, szkoda... chciałbym żeby odpalił w końcu raz a porządnie, ale narazie nic na to nie wskazuje...

0

Patrzę teraz bramkę Messiego pięknie siadło

0

@justfootball Avada Kedavra

0

@macio_944 oby na moim Windows XP poszło

0

@DonMatteo901 polityków stać na auto z salonu, niektórych po prostu nie

0

@BarcaInfo równie dobrze przed stadionem mogą się zarazić

39

@BarcaInfo jak oni sprzedają i dopłacają to jak ma być bilans dodatni xD

1

Okienko powinno trwać 2 tygodnie, przecież 95% informacji, które są podawane to zwykle farmazony, Depay jest już w Barcelonie jedna noga, a za godzinę informacja Barcelona zaprzecza, że kontaktowała się z Lyonem.

1

@FC1899Barca ahh aż mi się przypomniał Black Ops i Blackbird za serie ofiar

0

@Demazo tacy #znafcy

9

Wczoraj: Arturo Vidal dziś odejdzie z Barcelony. [RAC1]
Dzisiaj: Vidal dalej jest w Barcelonie
To niezłe odejście

1

@JarekS czyli teraz wyolbrzymiasz

2

@JarekS na takie słowa trochę za wcześnie, Bojan tez miał być wielki

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?