Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eden Hazard może znakomicie nie gra w tym Realu, ale za to wypuścił kozacki kawałek
6
@NeroTFP puściłby kupon to jeden mecz by nie wszedł
11
@don'T.R.I.P.e zawsze jest Deluxe Ski Jump
1
Już powoli wychodzę z tego nałogu zwanego FIFA, rok w rok kupowałem na premierę, a w tym roku zero potrzeby żeby w to zagrać
2
@Majkel34 oj tak byczku jutro do odcinki
12
Nic tak nie potrafi wkur*** jak dziewczyna o 1 w nocy... najpierw nowości, a później stare przeboje.
13
Ależ to była asysta... wielka Barcelona
0
@Cave Desta nie chciał
0
@deyna2018 zostaw
0
@deyna2018 no jasne, że tak papier to papier, ja mam teczkę i tam trzymam wszystko, umowy, ważne faktury, dokumenty itp
2
@macio_944 a ja Ci polecam wizytę u lekarza i żeby skierował Cię na podstawowe badania krew i mocz
0
@Albus54 może masz racje, ale niech ktoś później znajdzie sobie cały opis choroby, pesel, imię i nazwisko, adres zamieszkania, potwierdzenie przelewu. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.
13
Czekałem na wyniki z rezonansu magnetycznego 3 tygodnie, 400 złotych zapłacone, byłem dziś po odbiór wyników, a tutaj ani opisu ani płyty twierdzą, że gdzieś się zgubiła i mam jutro przyjechać po nowa płytę wraz z opisem. Witamy w Polsce
0
kim jest ten Jerzy Brzęczek
2
Bayern co leci w transfery w ostatnich latach, wielkie brawa się należą
3
@BarcaInfo papużki nierozłączki
0
@BarcaInfo zimowa kurteczka, specjalna rozgrzeweczka zaraz dojdzie i zimowa czapeczka, ciepły kocyk i miliony można zgarniać, taki to pożyje ;)
2
@Blanco16 to pomyśl co musiał czuć kibic Liverpoolu tyle lat w jaskini :P
1
Puig wniósł by więcej niż Pjanić, bez sensu transfer
6
Dembele który nie gra półtora roku, a wy myślicie że wejdzie i strzeli 4 bramki xD
0
A ten Bartomeu siedzi jak ten kołek zamiast puścić tam przelewik do VARu
1
A Ci tam na VARZE to śpią czy co?
0
Karny panie sędzio
0
@dv7wisnia a No tak musi strzelić 3 bramki z przewrotki
4
Szydzicie z Busiego, ale gość gra na prawdę dobre spotkanie
5
Pedri naciska na obrońcę a Messi stoi, zrobiłby pare kroków i już by się obrońcy motali...
0
A trener Sewilli to chyba ostro nafukany xD
0
Ale wyjście, dawno takiego czegoś u nas nie widziałem
1
City ma dość Guardioli, a Liverpool Klopa, Ci dwaj trenerzy wydusili już wszystko z zawodników, podobnie było w Barcelonie swojego czasu. Po prostu pora na zmiany
0
Liverpool pozazdrościł Barcelonie