1

Eden Hazard może znakomicie nie gra w tym Realu, ale za to wypuścił kozacki kawałek


6

@NeroTFP puściłby kupon to jeden mecz by nie wszedł

11

@don'T.R.I.P.e zawsze jest Deluxe Ski Jump

1

Już powoli wychodzę z tego nałogu zwanego FIFA, rok w rok kupowałem na premierę, a w tym roku zero potrzeby żeby w to zagrać

2

@Majkel34 oj tak byczku jutro do odcinki

12

Nic tak nie potrafi wkur*** jak dziewczyna o 1 w nocy... najpierw nowości, a później stare przeboje.

13

Ależ to była asysta... wielka Barcelona


0

@Cave Desta nie chciał

0

@deyna2018 zostaw

0

@deyna2018 no jasne, że tak papier to papier, ja mam teczkę i tam trzymam wszystko, umowy, ważne faktury, dokumenty itp

2

@macio_944 a ja Ci polecam wizytę u lekarza i żeby skierował Cię na podstawowe badania krew i mocz

0

@Albus54 może masz racje, ale niech ktoś później znajdzie sobie cały opis choroby, pesel, imię i nazwisko, adres zamieszkania, potwierdzenie przelewu. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

13

Czekałem na wyniki z rezonansu magnetycznego 3 tygodnie, 400 złotych zapłacone, byłem dziś po odbiór wyników, a tutaj ani opisu ani płyty twierdzą, że gdzieś się zgubiła i mam jutro przyjechać po nowa płytę wraz z opisem. Witamy w Polsce

0

kim jest ten Jerzy Brzęczek

2

Bayern co leci w transfery w ostatnich latach, wielkie brawa się należą

3

@BarcaInfo papużki nierozłączki

0

@BarcaInfo zimowa kurteczka, specjalna rozgrzeweczka zaraz dojdzie i zimowa czapeczka, ciepły kocyk i miliony można zgarniać, taki to pożyje ;)

2

@Blanco16 to pomyśl co musiał czuć kibic Liverpoolu tyle lat w jaskini :P

1

Puig wniósł by więcej niż Pjanić, bez sensu transfer

6

Dembele który nie gra półtora roku, a wy myślicie że wejdzie i strzeli 4 bramki xD

0

A ten Bartomeu siedzi jak ten kołek zamiast puścić tam przelewik do VARu

1

A Ci tam na VARZE to śpią czy co?

0

Karny panie sędzio

0

@dv7wisnia a No tak musi strzelić 3 bramki z przewrotki

4

Szydzicie z Busiego, ale gość gra na prawdę dobre spotkanie

5

Pedri naciska na obrońcę a Messi stoi, zrobiłby pare kroków i już by się obrońcy motali...

0

A trener Sewilli to chyba ostro nafukany xD

0

Ale wyjście, dawno takiego czegoś u nas nie widziałem

1

City ma dość Guardioli, a Liverpool Klopa, Ci dwaj trenerzy wydusili już wszystko z zawodników, podobnie było w Barcelonie swojego czasu. Po prostu pora na zmiany

0

Liverpool pozazdrościł Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?