12

Jarek na tej wypowiedzi serio wygląda jak jakiś psychopata

0

@MrCules jak kto ma rządzić? Wybór jest prosty! LA RAMBLA

1

@macio_944 akurat rtx stanieje

0

To w którym roku ten cyberpunk?

14

@tobiasson92 nie ORMO wiecznie żywe, tylko też niektórzy sobie za dużo pozwalają na tych protestach, za darmo nie dostał przecież, a najlepiej podbiec z kamerą i nagrywać z dupy

1

@Odcinkowy wielka dama

6

A gdzie jest ta wielka nasza Pani Prezydent w takiej sytuacji? Hahaha

4

najgorzej, że na TVPiS płacimy MY...

4

@Lares po weekendzie też zadaje sobie to samo pytanie hehe

1

@cules_ kody czy konta?

1

zawsze jak coś się odwali to musi być to BMW xD przerąbane ma ta marka

3

Komentarz usunięty

0

@Barca1992 się obudzili nagle zauważyli, że nie ma w Polsce wolności wyboru? Ja to widzę już od dobrego roku, a się głupki obudzili po wyborach

1

@macio_944 wynika z nieoficjalnych informacji

13

@BarcaInfo myślałem, że nową przegrodę nosową bo ta już zajechana od cocolino

0

@Chakalaka to znaczy tylko jedno, w piątek/sobotę kolejne obostrzenia, ludzie wyjdą na ulicę, a sama policja rady sobie nie da

0

Podczas gdy Europa się zamyka, Melbourne w Australii znosi blokadę po blisko czterech miesiącach
Po raz pierwszy od czerwca nie odnotowano w dobę ani jednego nowego przypadku zakażenia SARS-CoV-2

KiKŚ

0

@Barca1992 możliwe, że wprowadzą lockdown żeby ludzie na ulice nie wychodzili

1

@Martwy haha oby nie, ale widzisz co alkohol potrafi zrobić z ludźmi xD

7

„Tak juz jest, że jedyna gospodarka, którą sie większość społeczeństwa interesuje to gospodarka hormonalna. Z którą też sobie nie radzą”

0

@Kusco15 Należy uszanować zdanie Khabiba i takie jest moje zdanie. Widać, że u niego rodzina jest ponad wszystko

0

co w tym klubie się odwala

9

@SiSenior counter terrorist win

0

Piękna kariera i historia.


0

@BorzyKrzys obsługujcie komputery

0

Magomed Ankalaev piękny nokaut :P pierwszy raz widzę żeby zawodnik miał tłumacza przy sobie

2

Ekspert o faulu na Ramosie:
Mi się wydaje, że wiesz, to był taki odruch. On go, ku***, kopał, z trzy razy, nie? I on ku*** wiesz, odruchowo machnął ręką, trafił go, a tamten przyaktorzył i ku*** wiesz...

1

@neeed #muremzaFrankiem

2

Nawet Pani Goździkowa tutaj nie pomoże

0

@Martwy ostatni raz takie cyrki!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?