Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Jarek na tej wypowiedzi serio wygląda jak jakiś psychopata
0
@MrCules jak kto ma rządzić? Wybór jest prosty! LA RAMBLA
1
@macio_944 akurat rtx stanieje
0
To w którym roku ten cyberpunk?
14
@tobiasson92 nie ORMO wiecznie żywe, tylko też niektórzy sobie za dużo pozwalają na tych protestach, za darmo nie dostał przecież, a najlepiej podbiec z kamerą i nagrywać z dupy
1
@Odcinkowy wielka dama
6
A gdzie jest ta wielka nasza Pani Prezydent w takiej sytuacji? Hahaha
4
najgorzej, że na TVPiS płacimy MY...
4
@Lares po weekendzie też zadaje sobie to samo pytanie hehe
1
@cules_ kody czy konta?
1
zawsze jak coś się odwali to musi być to BMW xD przerąbane ma ta marka
3
Komentarz usunięty
0
@Barca1992 się obudzili nagle zauważyli, że nie ma w Polsce wolności wyboru? Ja to widzę już od dobrego roku, a się głupki obudzili po wyborach
1
@macio_944 wynika z nieoficjalnych informacji
13
@BarcaInfo myślałem, że nową przegrodę nosową bo ta już zajechana od cocolino
0
@Chakalaka to znaczy tylko jedno, w piątek/sobotę kolejne obostrzenia, ludzie wyjdą na ulicę, a sama policja rady sobie nie da
0
Podczas gdy Europa się zamyka, Melbourne w Australii znosi blokadę po blisko czterech miesiącach
Po raz pierwszy od czerwca nie odnotowano w dobę ani jednego nowego przypadku zakażenia SARS-CoV-2
KiKŚ
0
@Barca1992 możliwe, że wprowadzą lockdown żeby ludzie na ulice nie wychodzili
1
@Martwy haha oby nie, ale widzisz co alkohol potrafi zrobić z ludźmi xD
7
„Tak juz jest, że jedyna gospodarka, którą sie większość społeczeństwa interesuje to gospodarka hormonalna. Z którą też sobie nie radzą”
0
@Kusco15 Należy uszanować zdanie Khabiba i takie jest moje zdanie. Widać, że u niego rodzina jest ponad wszystko
0
co w tym klubie się odwala
9
@SiSenior counter terrorist win
0
Piękna kariera i historia.
0
@BorzyKrzys obsługujcie komputery
0
Magomed Ankalaev piękny nokaut :P pierwszy raz widzę żeby zawodnik miał tłumacza przy sobie
2
Ekspert o faulu na Ramosie:
Mi się wydaje, że wiesz, to był taki odruch. On go, ku***, kopał, z trzy razy, nie? I on ku*** wiesz, odruchowo machnął ręką, trafił go, a tamten przyaktorzył i ku*** wiesz...
1
@neeed #muremzaFrankiem
2
Nawet Pani Goździkowa tutaj nie pomoże
0
@Martwy ostatni raz takie cyrki!!!!