Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid wiadomo, są gusta i guściki
0
@FCB24 była inspiracją :P
21
ależ Pani Katarzyna Figura robiła robotę za młodu... piękna!
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_F7BpGXR25bDMyZuxeujtq8Asct9Smt8f,w400.jpg
https://i.ytimg.com/vi/TybMoHoWJ34/hqdefault.jpg
12
Gratulacje! Dotrwałeś do końca października.
Witaj na 11 levelu Jumanji
0
@FanBarcy22 kupiłem laptopa za 3600 i żałuje, że nie dołożyłem troszkę więcej i nie wziąłem stacjonarnego komputera
2
@chorhe12 Sasin i Szumowski
1
Oby Filipek wrócił i dalej trzymał swój poziom!
1
@Kwiatek67 byczku do przejścia jeszcze masz całe życie :)
1
@Kwiatek67 zycie jest prze****** bedzie magik za dwa lata
1
@Tomason tam podobno przegrywasz to i tak możesz wygrać xD
1
@Dosq właśnie sam się zdziwiłem :P wystawiłem na OLX w sumie żeby sprawdzić czy pójdzie no i poszła xD
1
Xbox One S 500gb z 2017 roku + 2 pady za 750 zł nawet nie myślałem, że za tyle go sprzedam tym bardziej, że zaraz premiera nowej konsoli
0
Alvaro Spalony Morata
21
Niektórzy piłkarze mają dobre wymówki bo siedzieli na kwarantannie 2 tygodnie i nie mają formy, rytmu meczowego itp... Ronaldo czy Ibra to wzory do naśladowania, ale jak to się mówi wymówki są dla słabych
2
@Danny Gaucho u nas podobnie to wygląda :P
0
Jak nie idzie to nie idzie
1
Bomba z Jugosławii
1
haha jaki kadr typ tam leży z tyłu przy lini płacze, a Neto takie coś odkręca
0
człowiek za szybko pochwalił Neto xD
1
hahah Fati jeszcze dobija tego Griezmanna xD
5
@clyde może trzeba było spróbować bez maski :P
2
@Coutinho007 NFZ i PZU nie lubią tego
5
Po dobrym meczu z Juventusem będzie męczarnia z Alaves
0
@Fawrf mikołaj nadupcony
5
Zanim jeszcze zablokują telefony komórkowe, życzę wszystkim wesołych świat i szczęśliwego nowego roku!
98
Jadę zaraz po choinkę, uj wie co Morawieckiemu strzeli do łba 23 grudnia
9
@Lubczyk698 skoro jest fajna, mądra i ładna to wiadomo, że głosowała na Bosaka, najwidoczniej chciała coś zmienić w tym kraju :) Chodzi mi o gospodarkę, a nie zaraz się zlecą osoby i zlinczują o aborcje
2
@IronSanHybrid wszyscy powinni z buta wjechać na wiejską i koczować tam ile się da
0
@NaFazieHitman bo tak będzie pewnie
0
@Uukasz_93 reszta świata: Polska? gdzie to jest