Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ter Stegen co za wariat
1
@bayernlm2020 jego stary też
4
Ciężkie czasy nastały dla Barcelony i Realu...
0
@Kajtek77 może przy normalnych okolicznościach byłoby to spoko, zrobią spotkanie towarzyskie potem znowu 6 osób z pozytywnym wynikiem, brak publiczności
0
@Kajtek77 chłopie niektórzy grają co 3 dni mecz, sezon i tak jest ciężki dla wielu klubów i piłkarzy
0
@Maniek9444 kozacka cena :D ciekawe jak to lata
0
@FacE szukał bym piłki meczowej adidasa z LM, dwa lata temu kupiłem za 239 zł
2
@Encore za dekadę się dowiemy :P
4
@Encore Haaland jak tak dalej pójdzie to za parę lat może bić rekordy
0
Polecacie jakieś sprawdzone wałki, rollery do masażu?
2
@barcowy1899 zdania są podzielone... musisz samemu obejrzeć i ocenić
0
@bert85 żadnego, zaoszczędzisz xd
0
Raper i piłkarz no nieźle
9
Polecam niektórym walnąć baranka w ścianę... O umarłych mów tylko dobrze lub wcale.
0
Spoczywaj w pokoju! Diego pokazał światu kawał pięknej piłki! Ręka Boga...
8
Mame nie teraz! Ruszyła maszyna!!!!
0
@Ratamahatta strach pomyśleć jak znowu trafimy na Bayern albo Liverpool
0
@Janiama Puig to zagra, ale w innym klubie dopiero
0
@Tomek54321 skoro Ty masz z takiej gry satysfakcję i radość to oglądaj dalej xD
0
No posiadaniem piłki meczu się nie wygra, ileż można klepać, kulać ta piłeczkę jak nie ma z tego efektu, to już jest przerobione na wszelakie sposoby
0
O 5 pobudka lepiej pospać godzinkę dłużej niż oglądać tą padaczkę
0
Komentatorka to tylko potrafi wymówić Kędziora w tym meczu żaden inny zawodnik nie gra
4
Carles do tylu Alena
1
Ale typ ma czoło xD
0
A Grizi to co atut Ninja ma?
1
@barcowy1899 TrinSAO
5
Firpo ty biedo umysłowa
1
I co był wywiad z Grizem? Czy tylko to było fake info?
0
@Transu96 miały być 2 słowa, a gada głupoty 2 minuty xD
4
W Barcelonie to brakuje kogoś z takimi jajami jak Puyol, Ramos czy Ibra, lidera drużyny, przez ostatni rok to Barcelona wychodzi z głowami opuszczonymi w dół i czasem zdarzy się mecz, po którym jakaś nadzieja wraca, ale to tylko chwilowe bo następny mecz grają kosmiczny piach