5

@Kubox
Biedronka – do godziny 19:00,
Lidl – do godziny 19:00,
Kaufland – do godziny 18:00,
Carrefour – do godziny 18:00,
Auchan – do godziny 18:00,
Aldi – do godziny 18:00,
Dino – do godziny 19:00,
Tesco – do godziny 18:00.

0

@Kamiloza91 fajnie jakby Huesca poszalała z Barceloną

3

@NaFazieHitman poczekaj po nowym roku znowu Neymar blisko Barcelony xdd

1

@Janas11224 zapraszamy na la ramble po nowym roku

0

@MarFan no to niezły bezsens xd

0

@Tomo1989 no jestem ciekawy czy po szczepieniu można drugi raz się zarazić

2

@Pertezm nie rozumiem nic

15

@Guffi dlatego jestem za karą śmierci dla takich ludzi. Później trzeba płacić do końca życia dla pedofili, gwałcicieli, morderców itp

0

@Szpenser małże mają zajebiście

1

@PatrychoO bez fajerwerków bo jeszcze psy na la rambli przestraszymy

5

Martin podsumował cały 2020 rok

1

@msmsms ja już od wigilii się zaszczepiłem, a jutro idę po tabletki na wątrobę

45

@Barcelismo mój kolega mieszkał na przeciwko cmentarza, zaszczepił się na COVID i teraz mieszka na przeciwko domu

25

gość robi imprezę dla 500 osób, a oni nie chcą paru kibiców na stadion wpuścić xddd

9

Wigilijny orlik zaliczony, a później uczta i flaszeczka do zrobienia

4

Potężny, wolny bolid wszedł w atmosferę nad południowymi Chinami wczoraj 23 minuty po północy czasu polskiego (wczesny ranek w Chinach). Podczas wybuchu w atmosferze uwolnił energię 9.5 kT - połowę tego co eksplodowało w Hiroszimie.

W sieci pojawia się coraz więcej nagrań tego nieprawdopodobnego zjawiska - kilka znajdziecie poniżej! Jedno pochodzi z... lecącego samolotu

w linku filmiki
https://pl-pl.facebook.com/ZGlowaWGwiazdach/posts/3729563640435490?__tn__=-R

1

@Mathew16 @Szklaner dzięki!

1

Byczki dzisiaj tez są godziny dla seniorów?

8

@Fizzy Womack co to za wigilia bez alkoholu i kłótni :P

0

Na szczęście agent Mustafiego odwiedzi siedzibę Espanyolu

5

@pele1282 a Antoneli to czym niby strzelał? beznadziejna grafika....

0

przewidywalna temperatura na wigilie: 11 stopni i deszcz xD

3

Zrobili szczepionkę i cyk wirus się mutuje hahahah

1

Puig to chyba codziennie makowca je...

0

Jak te leżenie za murem irytuje...

0

Sezon zimowy góry, zjazdy a oni wszystko zamykają, niedługo to Czarnobyl będzie

0

@Zoker no sorry przyszedł do pracy fizycznej, a nie na randkę czy do biura

1

@Alanooo akurat praca w DE, ale jutro pewnie nie przyjdzie

9

Przychodzi dzisiaj nowy pracownik do roboty na obróbkę drewna, koszulka hugo boss czapka tommy i dresik z ea7 i wielki płacz, że cały w trocinach xD beka z takich gości

3

Mame nie teraz ruszyła maszyna :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?