Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kubox
Biedronka – do godziny 19:00,
Lidl – do godziny 19:00,
Kaufland – do godziny 18:00,
Carrefour – do godziny 18:00,
Auchan – do godziny 18:00,
Aldi – do godziny 18:00,
Dino – do godziny 19:00,
Tesco – do godziny 18:00.
0
@Kamiloza91 fajnie jakby Huesca poszalała z Barceloną
3
@NaFazieHitman poczekaj po nowym roku znowu Neymar blisko Barcelony xdd
1
@Janas11224 zapraszamy na la ramble po nowym roku
0
@MarFan no to niezły bezsens xd
0
@Tomo1989 no jestem ciekawy czy po szczepieniu można drugi raz się zarazić
2
@Pertezm nie rozumiem nic
15
@Guffi dlatego jestem za karą śmierci dla takich ludzi. Później trzeba płacić do końca życia dla pedofili, gwałcicieli, morderców itp
0
@Szpenser małże mają zajebiście
1
@PatrychoO bez fajerwerków bo jeszcze psy na la rambli przestraszymy
5
Martin podsumował cały 2020 rok
1
@msmsms ja już od wigilii się zaszczepiłem, a jutro idę po tabletki na wątrobę
45
@Barcelismo mój kolega mieszkał na przeciwko cmentarza, zaszczepił się na COVID i teraz mieszka na przeciwko domu
25
gość robi imprezę dla 500 osób, a oni nie chcą paru kibiców na stadion wpuścić xddd
9
Wigilijny orlik zaliczony, a później uczta i flaszeczka do zrobienia
4
Potężny, wolny bolid wszedł w atmosferę nad południowymi Chinami wczoraj 23 minuty po północy czasu polskiego (wczesny ranek w Chinach). Podczas wybuchu w atmosferze uwolnił energię 9.5 kT - połowę tego co eksplodowało w Hiroszimie.
W sieci pojawia się coraz więcej nagrań tego nieprawdopodobnego zjawiska - kilka znajdziecie poniżej! Jedno pochodzi z... lecącego samolotu
w linku filmiki
https://pl-pl.facebook.com/ZGlowaWGwiazdach/posts/3729563640435490?__tn__=-R
1
@Mathew16 @Szklaner dzięki!
1
Byczki dzisiaj tez są godziny dla seniorów?
8
@Fizzy Womack co to za wigilia bez alkoholu i kłótni :P
0
Na szczęście agent Mustafiego odwiedzi siedzibę Espanyolu
5
@pele1282 a Antoneli to czym niby strzelał? beznadziejna grafika....
0
przewidywalna temperatura na wigilie: 11 stopni i deszcz xD
3
Zrobili szczepionkę i cyk wirus się mutuje hahahah
1
Puig to chyba codziennie makowca je...
0
Jak te leżenie za murem irytuje...
0
Sezon zimowy góry, zjazdy a oni wszystko zamykają, niedługo to Czarnobyl będzie
0
@Zoker no sorry przyszedł do pracy fizycznej, a nie na randkę czy do biura
1
@Alanooo akurat praca w DE, ale jutro pewnie nie przyjdzie
9
Przychodzi dzisiaj nowy pracownik do roboty na obróbkę drewna, koszulka hugo boss czapka tommy i dresik z ea7 i wielki płacz, że cały w trocinach xD beka z takich gości
3
Mame nie teraz ruszyła maszyna :v