Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli trzeba poczekać do nowego roku żeby pograć na nowych konsolach w Cyberpunka bo wtedy wykorzystają pełna moc sprzętu, a szkoda...
„Przypominamy, że gra będzie dostępna na komputerach i konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X / S (na platformach nowej generacji zadziała dzięki wstecznej kompatybilności – pełnię ich mocy wykorzysta dopiero w przyszłym roku).”
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub_87 dokładnie, mnie jak ząb bolał to wyrwałem
0
@msmsms masz problemy zdrowotne? Nie ma sprawy! Wykwalifikowani eksperci z La Rambli zaraz pomogą rozwiązać twój problem!
11
3.12.18 - Złota piłka dla Modricia...
a Pan Messi i jego statystyki
https://pbs.twimg.com/media/DtfAXfPVAAEb7pI?format=jpg&name=medium
19
@FC1899Barca zaczyna się xD miał być nowy Iniesta, Xavi, a wyszło jak zawsze. Niech chłopak gra swoje i niech buduje własna legendę
2
@insp1re +1 byczq
0
@BarcaInfo a jeszcze niedawno była ławka i przenosiny do United
2
@Kettger dlaczego Macius z 3b zawsze wygrywa
1
Guardiola przedłużył umowę, Messi za friko, a na Neymara City już znajdzie pieniążki
0
Komentatorka ala plotek.pl
3
@Davvd chyba Marcinek
4
Nowe duo się narodziło
0
@pt9 nie da sie
0
@pt9 wyłączyłeś konsole podczas misji i cofnęło Cię do obozu , a tu masz wszystko opisane:
https://www.eurogamer.pl/articles/2018-10-26-red-dead-redemption-2-jak-zwiekszyc-zdrowie-postaci
0
@Transu96 po co ludzie dają temu idiocie rozgłos na którym kosi grube hajsy
2
To tylko i wyłączenie wina klubu, niby coś więcej niż klub, a czasami zachowują się jak klub z 8 ligi mistrzów, Setien był jaki był, ale każdy by walczył o swoje pieniądze od pracodawcy
1
@Jakchcesz ktoś tu szukał na fakturkę
1
@barpol11 jakby ktoś chciał mam nówkę na Xboxa za 180
2
@ranger3120 nie ma czegoś takiego xd naczytałeś się w necie głupot
0
Ale farta to dziś mamy jednak xd
13
Hehe, a tu cyk Messi koszulka City
1
Piękny gest! Brawo
0
Jak w fifie na amatorze! Brawo Leo
3
Panie sędzio to są jakieś jaja!!!
1
Jak to nie zaliczony
12
Następny mecz z Ludwiczkiem na stoperze
2
Ahh ta nasza francuska zastawa z porcelanki
0
@LuisSalvano bramka ładna, ale to dalej Osasuna Pampeluna
5
Ta cieszynka to do was hejterzy