0

Czyli trzeba poczekać do nowego roku żeby pograć na nowych konsolach w Cyberpunka bo wtedy wykorzystają pełna moc sprzętu, a szkoda...
„Przypominamy, że gra będzie dostępna na komputerach i konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X / S (na platformach nowej generacji zadziała dzięki wstecznej kompatybilności – pełnię ich mocy wykorzysta dopiero w przyszłym roku).”

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie, mnie jak ząb bolał to wyrwałem

0

@msmsms masz problemy zdrowotne? Nie ma sprawy! Wykwalifikowani eksperci z La Rambli zaraz pomogą rozwiązać twój problem!

11

3.12.18 - Złota piłka dla Modricia...
a Pan Messi i jego statystyki
https://pbs.twimg.com/media/DtfAXfPVAAEb7pI?format=jpg&name=medium

19

@FC1899Barca zaczyna się xD miał być nowy Iniesta, Xavi, a wyszło jak zawsze. Niech chłopak gra swoje i niech buduje własna legendę

2

@insp1re +1 byczq

0

@BarcaInfo a jeszcze niedawno była ławka i przenosiny do United

2

@Kettger dlaczego Macius z 3b zawsze wygrywa

1

Guardiola przedłużył umowę, Messi za friko, a na Neymara City już znajdzie pieniążki

0

Komentatorka ala plotek.pl

3

@Davvd chyba Marcinek

4

Nowe duo się narodziło

0

@pt9 nie da sie

0

@pt9 wyłączyłeś konsole podczas misji i cofnęło Cię do obozu , a tu masz wszystko opisane:
https://www.eurogamer.pl/articles/2018-10-26-red-dead-redemption-2-jak-zwiekszyc-zdrowie-postaci

0

@Transu96 po co ludzie dają temu idiocie rozgłos na którym kosi grube hajsy

2

To tylko i wyłączenie wina klubu, niby coś więcej niż klub, a czasami zachowują się jak klub z 8 ligi mistrzów, Setien był jaki był, ale każdy by walczył o swoje pieniądze od pracodawcy

1

@Jakchcesz ktoś tu szukał na fakturkę

1

@barpol11 jakby ktoś chciał mam nówkę na Xboxa za 180

2

@ranger3120 nie ma czegoś takiego xd naczytałeś się w necie głupot

0

Ale farta to dziś mamy jednak xd

13

Hehe, a tu cyk Messi koszulka City

1

Piękny gest! Brawo

0

Jak w fifie na amatorze! Brawo Leo

3

Panie sędzio to są jakieś jaja!!!

1

Jak to nie zaliczony

12

Następny mecz z Ludwiczkiem na stoperze

2

Ahh ta nasza francuska zastawa z porcelanki

0

@LuisSalvano bramka ładna, ale to dalej Osasuna Pampeluna

5

Ta cieszynka to do was hejterzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?