Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid czyli dalej podwójnie trzeba płacić, raz Eleven raz Canal+
Czekam aż wejdzie DAZN do Polski i od razu rezygnuje z TV
1
@Matan_Zajcev no no, a wiesz ile osób zapiły pasy? np. tą starszą panią
2
po 2 tygodniach popołudniówek patrzysz na plan, a tam 3 tydzień się szykuje D:
5
Niech oni sobie lepiej te łby przewietrzą
2
@Zip dokładnie! za karę jej pusia nigdy już rozkoszy nie zazna, @mercurial2000 powodzenia!
0
@patry295 spokojnie, potem będzie chciała co innego w pupkę
8
@LuisSalvano to kup komputer xD
10
@mercurial2000 sam sobie odpowiadasz na pytanie, ona ma Ciebie w dupie mordo, ale nie załamuj się i sobie znajdź inna lepszą koleżankę i niech ona sobie myśli, że ujeżdża Cię jakaś fajna cizia, luźna głowa byku
5
@Artsssfc od La Rambli...
2
@kubix05 a dzisiaj Microsoft Flight Simulator
1
Morawiecki: Wyślemy do USA Sasina, który zorganizuje powtórkę wyborów
12
No i co ludzie sobie po protestowali i sprawa ucichła, 70% osób już wrzuciło relacje na instagrama i po show
2
Guardiola to jest gość
0
@kamilo0066 dobrze, że Mane od siebie nie dodał nic xD
0
@kamilo0066 a co to ma do rzeczy w którym miejscu na boisku? co Ty chłopie jakieś nowe standardy wymyślasz?
1
@kamilo0066 no jak dyskusyjny... Mane tak samo był faulowany jak Sterling
3
no i po uja ten VAR? xD Sterling faulowany, Liverpool kontra i rzut karny
2
@Kosteq73 Konrad de la Fuente
1
@justfootball
1. Gra o tron
2.Narcos
3.Gomorra
4. Breaking Bad
5.Peaky Blinders
6.Prawo Ulicy
7.Dom z papieru
8.Dexter
4
Trump to niezła faja nie potrafi przegrywać bananowiec
13
Ter Stegena szkoda, jak on ma walczyć o Trofeo Zamora z tymi kapciami w obronie
0
@D10SLEO dwa razy do roku
0
Brawo Pedri!!! Nadzieja Barcelony
0
@Ratamahatta raz do roku to i Roberto pierdnie
2
Kibice szaleją!!!
1
Pikej jak junior
1
Dzisiaj to wszyscy po wojaku chyba są
1
Katastrofa xddd
3
Przecież z tego powinna być bramka
5
Serio?! Co za łby tam są xD