1

@IronSanHybrid czyli dalej podwójnie trzeba płacić, raz Eleven raz Canal+
Czekam aż wejdzie DAZN do Polski i od razu rezygnuje z TV

1

@Matan_Zajcev no no, a wiesz ile osób zapiły pasy? np. tą starszą panią

2

po 2 tygodniach popołudniówek patrzysz na plan, a tam 3 tydzień się szykuje D:

5

Niech oni sobie lepiej te łby przewietrzą


2

@Zip dokładnie! za karę jej pusia nigdy już rozkoszy nie zazna, @mercurial2000 powodzenia!

0

@patry295 spokojnie, potem będzie chciała co innego w pupkę

8

@LuisSalvano to kup komputer xD

10

@mercurial2000 sam sobie odpowiadasz na pytanie, ona ma Ciebie w dupie mordo, ale nie załamuj się i sobie znajdź inna lepszą koleżankę i niech ona sobie myśli, że ujeżdża Cię jakaś fajna cizia, luźna głowa byku

5

@Artsssfc od La Rambli...

2

@kubix05 a dzisiaj Microsoft Flight Simulator

1

Morawiecki: Wyślemy do USA Sasina, który zorganizuje powtórkę wyborów

12

No i co ludzie sobie po protestowali i sprawa ucichła, 70% osób już wrzuciło relacje na instagrama i po show

2

Guardiola to jest gość

0

@kamilo0066 dobrze, że Mane od siebie nie dodał nic xD

0

@kamilo0066 a co to ma do rzeczy w którym miejscu na boisku? co Ty chłopie jakieś nowe standardy wymyślasz?

1

@kamilo0066 no jak dyskusyjny... Mane tak samo był faulowany jak Sterling

3

no i po uja ten VAR? xD Sterling faulowany, Liverpool kontra i rzut karny

2

@Kosteq73 Konrad de la Fuente

1

@justfootball
1. Gra o tron
2.Narcos
3.Gomorra
4. Breaking Bad
5.Peaky Blinders
6.Prawo Ulicy
7.Dom z papieru
8.Dexter

4

Trump to niezła faja nie potrafi przegrywać bananowiec

13

Ter Stegena szkoda, jak on ma walczyć o Trofeo Zamora z tymi kapciami w obronie

0

@D10SLEO dwa razy do roku

0

Brawo Pedri!!! Nadzieja Barcelony

0

@Ratamahatta raz do roku to i Roberto pierdnie

2

Kibice szaleją!!!

1

Pikej jak junior

1

Dzisiaj to wszyscy po wojaku chyba są

1

Katastrofa xddd

3

Przecież z tego powinna być bramka

5

Serio?! Co za łby tam są xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?