Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Martwy hahaha dawać to gówno
0
@masa11 po nicku widać żeś frajer
0
Modric złota piłka xd
2
Miała być wielka rewolucja, a wyszło jak zawsze
0
i jak tu rzucić palenie...
0
@masa11 za Valverde to w klasykach dominowaliśmy ;)
2
i gdzie jest VAR xDDDDDDDDDDDDd
0
Po prostu piłkarze Barcelony powinni robić to samo jak zostaną pociągnięci za koszulkę, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie ;)
0
przecież ta ręka Ramosa to kino jakieś
0
@Yoshi94 tego bym nie ryzykował, Real lubi grać ostro...
1
Mam nadzieję, że Trincao wejdzie
0
Casemiro zakręcony jak stary po litrze
4
Neto broni: komentatorka cisza
Courtois broni: komentatorka wali sobie nawzajem
0
@JohnA dla nas dobrze
0
Liverpool jak i City potrzebują nowych trenerów
1
Już się nie mogę doczekać jutrzejszej walki Khabiba 29-0-0 Orzeł!
1
Beka z osób co robią z Pudziana czy Różala zawodowców
2
Nawet Mefedron ma lepszy skład niż ten rząd
2
Ja nie wiem jak tak można... zaraz Harry Potter, a ludzie pytają o linki do KSW
9
Czego tak bardzo chcecie tej aborcji???
18 czerwca 1949 Jadwiga Kaczyńska udowodniła że można urodzić i wychować dziecko a nawet dwójkę z rozległą niepełnosprawnością umysłową i genetyczną
18
@DonMatteo901 te przerwy reprezentacyjne to porażka jakaś
16
@BarcaInfo jutro pora spełnić kolejne marzenie z dzieciństwa... Bramka w El Clasico
0
@ShinobiQWE zaraz po Tobie
0
@matheo o orlikach nic nie mówili, jedynie zakaz imprez i zgromadzeń powyżej 5 osób spoza gospodarstwa domowego.
4
Kiedy miałeś być przyjęty do szpitala na Narodowym, ale okazało się, że masz zakaz stadionowy...
0
@baczmus ma ktoś cała wypowiedź? Chciałem zobaczyć co powie później, a nie obcięte i koniec bo już nie takie manipulacje były ;)
3
Niech zapytają gdzie jest 70 milionów, które Sasin...
4
@VOne i z Sasinem w ciepłe kraje
0
a gdzie 100 milionów dla ludzi którym zamykają biznesy?
0
skoro ten idiota podaje już liczby to niech powie, a nie mówi obliczcie sobie