1

@badej60 sufit za nisko i trzeba wietrzyć pomieszczenia

1

co za gamoń xDD

0

normalne szpitale w szpitale covidowe co tu się odp.......

0

@tobiasson92 zus nie wyrabia z emeryturami co się dziwić

2

aplikacja stop kovid xDDD

4

mamy 13 600 podobno zarażonych, a szykują się wielkie protesty to w następnym tygodniu będzie z 25 000-30 000 zarażonych

0

@TenJeden za takie oszczerstwa? Kosza kupę kasy

0

Ale mi to kara...

2

Tak to jest jak karakana dopuści się do władzy

4

Była okazja na zmianę to nie ludzie wolą 500+ i 13 emeryturkę, Polska to stan umysłu

2

@IronSanHybrid córka: mamo, a jak działa metoda kalendarzykowa?
Mama: normalnie, zapisujesz w który dzień i z kim się bzykałas (cenzura)

0

@Kuczek jaka stacja taki film :P

3

@Danny Gaucho w Atleti gra jak u nas, strzeli parę goli średniakowi z La Liga, a przychodzi prawdziwy mecz to bieda klepana

0

Jestem ciekawy czemu Atletico dalej trzyma Simeone. Widać, że on już się tam wypalił i ekipa z Madrytu potrzebuje zmian

0

@jedrek7000 ciekawe co z pracownikami transgranicznymi

8

@Pilka_jest_okragla wina Dembele :P

2

Neuer to sobie drugą młodość przechodzi, bramkarz dekady

1

@kerouac Khabib wiadomo!

0

@BarcaInfo la zabawa

0

karma wraca, a taka beka była, że 8 dostaliśmy xD

2

Dawać Pedriego i Puiga na boisko!

0

Fati zostanie ojcem

21

Trincao wciąga dupa Griza

1

Kurde szkoda Trincao miałby asyste i gola

2

Bramkarz pięknie CV by miał jakby wyciągnął

0

Messi na cwaniaku ten karny

0

Filipek mądrze się ustawił

0

Koeman to bordowy się zrobił

0

Ale Barcelona jest słaba

0

Katastrofa zero klimatu, kiedyś człowiek hymn ligi mistrzów słyszał to ciary szły, a dziś kompletnie nic...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?