Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@badej60 sufit za nisko i trzeba wietrzyć pomieszczenia
1
co za gamoń xDD
0
normalne szpitale w szpitale covidowe co tu się odp.......
0
@tobiasson92 zus nie wyrabia z emeryturami co się dziwić
2
aplikacja stop kovid xDDD
4
mamy 13 600 podobno zarażonych, a szykują się wielkie protesty to w następnym tygodniu będzie z 25 000-30 000 zarażonych
0
@TenJeden za takie oszczerstwa? Kosza kupę kasy
0
Ale mi to kara...
2
Tak to jest jak karakana dopuści się do władzy
4
Była okazja na zmianę to nie ludzie wolą 500+ i 13 emeryturkę, Polska to stan umysłu
2
@IronSanHybrid córka: mamo, a jak działa metoda kalendarzykowa?
Mama: normalnie, zapisujesz w który dzień i z kim się bzykałas (cenzura)
0
@Kuczek jaka stacja taki film :P
3
@Danny Gaucho w Atleti gra jak u nas, strzeli parę goli średniakowi z La Liga, a przychodzi prawdziwy mecz to bieda klepana
0
Jestem ciekawy czemu Atletico dalej trzyma Simeone. Widać, że on już się tam wypalił i ekipa z Madrytu potrzebuje zmian
0
@jedrek7000 ciekawe co z pracownikami transgranicznymi
8
@Pilka_jest_okragla wina Dembele :P
2
Neuer to sobie drugą młodość przechodzi, bramkarz dekady
1
@kerouac Khabib wiadomo!
0
@BarcaInfo la zabawa
0
karma wraca, a taka beka była, że 8 dostaliśmy xD
2
Dawać Pedriego i Puiga na boisko!
0
Fati zostanie ojcem
21
Trincao wciąga dupa Griza
1
Kurde szkoda Trincao miałby asyste i gola
2
Bramkarz pięknie CV by miał jakby wyciągnął
0
Messi na cwaniaku ten karny
0
Filipek mądrze się ustawił
0
Koeman to bordowy się zrobił
0
Ale Barcelona jest słaba
0
Katastrofa zero klimatu, kiedyś człowiek hymn ligi mistrzów słyszał to ciary szły, a dziś kompletnie nic...