Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Z Betisem już raz nas wydymali...
1
Alba podsumował xd
0
Jak trwoga to do Boga. Brawo Messi!
0
Roberto głowa w dół i on chce dośrodkować
1
No ja nie wiem co jest z tym gościem nie tak
1
Zawsze jak strzelamy bramkę to sprawdzania czy wszystko git... szkoda, że w druga stronę tak to nie działa
0
Co z tego jak hiszpańskiego nie zna
1
Na Dembele powinni testować szkła hartowane na telefon
1
Ja Cię dupia xd
7
Ajajaj Busi prawie z bramka
0
Ciekawe czy swojej kobiecie trafia
1
@HERORICH2 to do wszystkich kierowców a nie tylko BMW
1
@Nihas szkoda byłyby nowe misje w Call of Duty
0
@Uukasz_93 aha to w Realu jak grał Ronaldo to była drużyna, a poszedł do Juve i drużyny nie ma
1
@DonMatteo901 a co ma kibicowanie piłkarzowi wspólnego z wygraniem Ligi Mistrzów? xD
0
@BarcaInfo co on kur** przebrany na trening jedzie? xD
7
Budzę się codziennie, otwieram oczy i mówie "kur** znowu w tej Polsce" i już mi się nie chce niczego. Jedyne czego chce to wyjechać z tego polskiego syfu. Nienawidze tego państwa
1
@patataj Bi Laden
2
Plebiscyt dziennika MARCA na najlepszego środkowego obrońcę w historii:
1. Sergio Ramos
2. Franz Beckenbauer
3. Franco Baresi
4. Ronald Koeman
5. Fabio Cannavaro
6. Daniel Passarella
7. Marcel Desailly
8. Matthias Sammer
Brak Puyola, Vidicia, Ferdinanda i można by jeszcze wymieniać
4
@Rudi35 to niezły fetysz mordo masz
9
e-magister inżynier
15
@norbi77 nic nie instaluj
2
@Chakalaka jeden jak i drugi chcą tylko się nachapać kasy ;)
1
Haaland kozak, Barcelona mogłaby już tam powoli jakiś kontakt budować z nim
0
Ma ktoś dzisiejsze interwencje Ter Stegena?
0
@VenoM z głową ma problemy
2
@Barca1992 żaden xD Polska nie ma żadnych korzyści oprócz lizania dupy amerykanom i wydawania kupy kasy na amerykańskie wojsko, które stacjonuje w Polsce
0
Ter Stegen wraca po operacji i może już grać, a co robi Umtiti? Nie potrafi dokończyć sesji treningowej
0
które kliki te kuleczki do papierocha polecacie? Macie jakieś sprawdzone?
0
COVIDowe łóżka COVIDowe respiratory xD co w tej Polsce się dzieje