Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Pele morele, były takie czasy, a nie inne jak gościu wliczał bramki z gry na hali
8
@Yosemite i niech ludzie gadają, że Lewy najlepszy, Ronaldo najlepszy, najpierw niech ktoś pobije rekord Messiego z 2012 wtedy można mówić kto siedzi z Leo przy jednym stole
2
@AlexDark00 Halt die Fresse!
4
@Yosemite spalony
0
Oby Polska jutro zagrała jak Niemcy
0
@viscajasiek klasycznie...
8
już jutro na youtube: Gaya Welcome to Barcelona / 2020/ Magic Skills & Goals / HD
2
@IronSanHybrid gta
0
@GeraltzKatalonii jak jak twoja wypowiedź
0
@GeraltzKatalonii idź się popłacz
0
@Janiama Kubica to taki drugi Najman
2
@BarcaInfo a Tebas zazdrosny bo City ma kasę
1
Dalej nie rozumiem czemu na prezesa PZPN nie dadzą młodego pokolenia, tylko ciagle jakiś stary dziad okupuje stołek, Boniek i ten cały Wuja to się nadawali, ale 30 lat temu.
1
@APRA pozdrowienia mam nadzieję, że daje sobie radę na Erasmusie
3
Xbox series X, AC Valhalla i Call of Duty Cold War zamówione, jutro odbiór przesyłki :D
0
Makaroniarze nabuzowani dzisiaj są ostro
0
To przez te ciasteczka z glutenem
1
Przecież Włosi śpiewając hymn zagięli psychikę Polaków
0
Grają e e eeee e środek eee środek góra eeee
8
W końcu nadeszły te czasy gdy komputery służą do nauki, a nie grania :P
1
@Ricardinio14 netflix
0
@draxidox ja całe życie xbox, xbox 360, xbox one, xbox one s, teraz chce raczej chyba konkretnego PC, ale kto wie możliwe, że kupie series X
56
Ludzie robili zrzutki dla lekarzy i ratowników medycznych, a rząd rozdaje kupę kasy dla artystów.
1
@masq fizjoterapeuta i dobór odpowiednich ćwiczeń
1
Niesamowity chłop i wielki szacunek! Idealny przykład, że w życiu nigdy nie warto się poddawać, polecam każdemu sprawdzić i wesprzeć chłopaka!
11
@NGTRX trzymaj się tam w tym sosnowcu
1
Kamil Bednarek otrzyma 500 000 zł z tarczy antykryzysowej... typowy przedsiębiorca dostał 5 tys zł
4
@Vebrol aSassin lepszy
1
@BarcaInfo łezka w oku...
0
@Mathew86 przekozacki serial, a postać Ciro Di Marzio miażdży głowę