Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaro załamany nie pójdzie do brata w odwiedziny, ale pewnie jego te obostrzenia nie dotyczą
4
@MSN30 byczku z takim podejściem to Ty z góry sam siebie skreślasz
0
@escarabajo widzisz a mój znajomy ze swoją żona i dzieckiem ma 1300 km :)
0
@escarabajo mam pełno znajomych, którzy zjeżdżają tylko na święta
0
Szkoda trochę tych osób, które przejechały pół Europy, a dziś się dowiadują, że nie odwiedza grobów bliskich, dobrze o tym wiedzieli i mogli ogłosić to tydzień temu
0
@elmayakos może zarobili może nie, to nie zmienia faktu, że piątek, sobota, niedziela to kluczowe dla nich dni
1
Niektórzy czekają właśnie na 1 listopad żeby zarobić/dorobić znicze, kwiaty, stroiki, cukierki cmentarne, a rząd co robi? Zamyka cmentarze, ale kij z tym, że na ulicach tysiące osób protestuje po kilka razy w tygodniu. Wyrazy współczucia...
7
Z Puigiem będzie jak z Thiago, odejdzie, chłopak się odpali i pozostanie tylko płacz i zgrzytanie zębami
1
Suburra 3 sezon na Netflixie, taki piąteczek to ja rozumiem
0
@Tomo1989 niech się trzyma sportu chociaż ostatnio z tym ma mało wspólnego, a nie miesza się i wypowiada na temat polityki
4
@VamosB można grać... No i oczywiście bez maski nie wiem jak sobie wyobrażasz grę w masce
12
@Lares Neto stanął na wysokości zadania, akurat żadnych pretensji nie można mieć do niego, bardzo dobry rezerwowy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dawidw4 fajnie jakby zagrał coś w Barcelonie...
1
@kaamil1910 odpal fife i sobie zobacz xD co wy z tym macie chciałbym zobaczyć taki skład
1
Koniec marzeń Barcelony xD dobry komentator
0
De Jong co sobie na luzaku gra
0
Juventus wpuścił swojego dżokera Arturka
0
Poziom żenady wywaliło poza skale z tym grizim
2
Przecież to karny jest... nawet w piłkę nie trafił
1
Busi na stoperze xD
9
Messi co za Piła!!!!
0
Ale się zlewają te koszulki
1
@Kajtek77 ja chce 70 milinów i oddam stanowisko
0
@Janiama i po co to i tak to nic nie zmieni xD
0
niczym się nie różnimy od Białorusi w tym momencie
2
@macio_944 to są dzieci, które moim zdaniem powinny odrabiać lekcje, a nie chodzić na strajk tym bardziej, że każdy wie co się teraz dzieje na ulicach
17
Co o tym sądzicie? przesada? xD
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/123025998_4735796519794590_6203530158402725533_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=110474&_nc_ohc=RjhjmZbbVsQAX-hiYZ2&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&tp=7&oh=4e32172d243760f7adb6d18257a6c266&oe=5FC00084
15
to wybrali najlepszą porę xD gdy kluby nie mają kibiców a co tam, zabierzmy im resztę dochodów
8
- POTENCJALNY LOCKDOWN
Spodziewajcie się wkrótce nagłówków, że przez protestujących jest więcej zakażeń. Potrzebują powodu by wprowadzić areszt domowy albo stan wyjątkowy, bo przecież inaczej ludzie będą cały czas wychodzić na ulice. Przygotujcie się na to.
Dr Mateusz Grzesiak