Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid akurat Hajto bym posłuchał w takim meczu, ostatnio poziom grania mamy podobny do jego komentarza
0
ale Puig piłeczkę sobie skleił
71
no powiem wam humor miałem kozak, ale informacja o śmierci Arnolda Boczka mnie zagięła...
2
@GIGAKOKS czekam na odcinek jak Ojciec Mateusz powstrzymuje pandemię w kraju
2
@Kwasiak98 nie wiem... potrafią wyłapać centymetrowego spalonego, a nie potrafią podjąć decyzji o zawieszeniu
1
@DonMatteo901 sranie w banie gościu xd ostatnia kolejka ligowa pokazała w jakiej formie jest Real i Barcelona, zejdź na ziemię i patrz się na swoją drużynę
1
@VOne tibia
0
@Janiama fajnie byłoby zobaczyć jakiegoś zagranicznego trenera z jajami, ale pewnie 70% składu nie zna angielskiego
1
@PitBullx milf
3
@Danny Gaucho fantazja po węgorzu mu się włączyła
65
Starty klubowe przez koronawirusa:
Bayern: 100 mln
Dortmund: Sasin
0
@WesternPeek żadna nowość xd
0
@bartoszekkk żabka rossmann
0
@clyde cały Thiago jak już złapie kontuzje to na rok
1
@FC1899Barca teraz pytanie czy to na pewno czarny dzień bukmacherki ;) Niejeden już dom postawi za wczorajsze kupony
0
@NaFazieHitman fajna miła dziewczyna, a się czepiasz
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@VenoM Dembele no habla espanol więc taktyki nie zrozumie
0
@Rokita hahahah klasycznie, Havertz dostaje powiadomienia z La Rambli
0
Chelsea nawet mi Cię nie żal xD
5
widać, że Napoli gra bez Zielińskiego
4
@konrad1661 niby wesele, a kosmetyczki, kwiaciarnie, osoby które maja sale weselne, zespoły muzyczne i można tak dalej wymieniać...
5
Koleżanka robi makijaże, właśnie napisała, że przez obostrzenia z weselami straciła 15 klientek umówionych na makijaż i do końca miesiąca zero ludzi
1
@emeu Ćwiąkała często odpisuje w prywatnych na instagramie, jak możesz to podpytaj o ten temat jak to ogarnia, sam na to czekam aż to wprowadzą
0
@emeu u tego Niemca widziałem, że była piłka, tenis, hokej, koszykówka, ale na wiki jest cały wykres (https://en.wikipedia.org/wiki/DAZN)
Ogólnie gdzieś czytałem, że w Polsce chodzi tylko przez VPN
1
@emeu kupić już możesz tylko, że będzie wszystko komentowane po angielsku. Ja czekam aż mi się skończy umowa i od razu kupuje DAZN, czasami Niemiec puści meczyk jak jesteśmy w pracy
2
@D10SLEO no widzisz, starzy mu zostawili pełno kasy, których pilnują krasnale, harry to zwykły banan jest
11
„Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza”
„Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.”
Jan Paweł II
0
@Maciej061 o orlikach nic nie mówili także raczej można ;)