Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BigVu ohohohohohohohohooh
3
Kurła pieniedzy nie majo a miliony w niebo puszczajo
0
Neto kozak dzisiaj
6
Boli was wielki Busi
0
Messi w cieniu Fatiego i Coutinho
0
Ale dał piękna petarda
1
Munir i Ivan wiadomo z jakiego klubu
0
i za to lubię Vardy'ego Pan Piłkarz
0
@Alistar74 aha no to niezły wałek by poszedł xd
1
Barcelona odetchnie finansowo, a Suarez swoje też zyska i udowodni
0
Sam Siebie skopał xd
0
Ojojoj balonik pękł
0
@IronSanHybrid Emerson to ten z jajecznicą na głowie?
0
Emerson czerwona, specjalnie sfaulował bo by się spóźnił na samolot do Barcelony.
0
Dużo osób narzeka na komentarz audio na flashscore, ale jak dla mnie kozak totalny, popołudniówka albo nocka w robocie to taki komentarzyk ratuje życie słuchaweczka do ucha i jazda z robotą i meczykiem
1
@PatrychoO fajne opakowanie nawet :D
4
Trylogia Mafii kupiona, 11 gb z 39 gb pobrane, baterie kupione i lecimy z tym!
0
@AlwaysBlaugrana Messi nie zakończy kariery w Barcelonie.
2
@OsehShalom Ciro to jedna z lepszych postaci w serialu jak dla mnie.
1
@GIGAKOKS raneczka i wochenende
0
@michaleu Puchar Ligi Angielskiej to puchar myszki miki? dziwne, bo Liverpool ma najwięcej wygranych EFL
0
@magic10 straszna strata czasu, wczoraj wyszedłem z domu i masakra ta grafika...
0
@Michael24 Chciałbym zobaczyć kolabo Jordan x FC Barcelona
1
piękny, prawdziwy i ponadczasowy numer!
1
@BartqRKO zapłać
0
Szkoda tylko tego, że Suarez ma takie pożegnanie, a nie inne. Toksyczna relacja w klubie, brak kibiców, którzy mogli przyjść i go godnie pożegnać i podziękować za wszystko. Może to nie był jego najlepszy sezon, ale chłop dla nas tyle zrobił to zasługuję na coś lepszego...
Trzymaj się tam El Pistolero!
0
@LeoMessi1994 fakt, jak na psyche wjadą to będzie ciekawie :D
5
Gryzący Suarez i wariat Costa, brzmi całkiem nieźle...
5
Ale bym sobie obejrzał takiego Lukaku w koszulce Barcelony...
edit: no idealnie to wygląda
https://zapodaj.net/images/57799a6bbf596.jpg
1
@PlanetFCB to +14 dni kwarantanny doliczmy jak przypłyną