8

Jest 1-1 a wy Desta chcecie na boisku, jest to ważny mecz bo Sewilla jest mocna, ale niektórzy myślą, że to FIFA i po prezentacji zawodnik od razu może grać

0

To powinna być bramka...

1

@Kettger jego kolega z United osiąga podobne dno

2

Ole Gunnar Solskjaer to taki drugi Setien jak dla mnie

0

@patry295 przeznaczył bym wszystkie pieniądze na walkę z koronawirusem. Pozdrawiam

1

@Marchew Im więcej zapłacisz tym szybciej zagrasz

0

@Mat_Cat zacytuje klasyka i to użytkownika La Rambli. Potencjał ma, ale do kontuzji

22

Trochę ciekawostek dla fanów Harrego Pottera, zapraszam wszystkich fanów:
-Harry Potter jest praworęczny.
-Severus użył swojej różdżki w trakcie serii 43 razy.
-Draco nigdy nie odniósł się do Rona i Hermiony po imieniu.
-Voldemort był leworęczny.
-Evanna Lynch nazwała swojego kota Dumbledore.
-We wszystkich książkach Harry został wspomniany ponad 18 tysięcy razy.

49

Dużo osób się śmieje, że rudzielec i nieudacznik, ale Hermionę obrócił

3

@Rust_Cohle RvP jak dla mnie napastnik kompletny, takich już nie produkują

1

Jagerbomb, ale ten drineczek wchodzi

0

@Roobo rip (*)

5

@damianex10 kurde niejeden ma tam taką wiedzę... jestem ciekawy jakby nasi politycy wypadli ;)

1

@busquets5 oby! ostatnio klasyki w naszym wykonaniu to katastrofa... mam nadzieję, że Koeman zacznie nową erę

4

@BarcaInfo Przez wielu skreślony, większość mówiła, żeby sprzedać, a tutaj Filipek dobrze sobie radzi. Mam nadzieje, że rozwinie swoje skrzydła pod opieką Ludwiczka

0

@Uukasz_93 wielki pan prezes

0

@Nihas nie rozumiem sorry wybacz, skoro 17 letni Pedri sprawuje się lepiej to coś jest nie tak :)

0

@BarcaInfo to fajne te 130 mln euro

0

co ten Milan się męczy...

1

@FafitFCB dorabia na twitchu z donejtów

3

@Maxit ciekawy może by był dla kibiców Atalanty xd

0

@mesqueunbarca przez ostatni czas to Barcelona ma za dużo szumu medialnego i co chwila wybija szambo z tego klubu. Dla własnego dobra powinni dementować wszystkie głupoty tych śmiesznych dziennikarzy

0

@10LionelMessi10 a co to ma do rzeczy ile wydała? tak wydała, że teraz nie mają na transfer za 30 mln

2

@ObywatelPL kto bogatemu zabroni? mają to wydają, a głupia Barcelona nie ma 30 mln euro xD

0

@LuisSalvano Barcelona to się bije sama ze sobą, jakby chcieli to transfer dawno byłby sfinalizowany, a narazie to wygląda tak: przez 3 dni Depay w Barcelonie, a w 4 dzień Depay zostaje w Lyonie i tak w kółko od miesiąca

2

@Jakchcesz te ''wyjątkowo dobrze'' to nic innego jak pompowanie balonika

0

@barteq ale popatrz też na piłkarza a nie tylko na zarząd, gdyby Todibo był dobry to by został w Barcelonie.

2

Eric Garcia wczoraj katastrofalny mecz zagrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?