Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jest 1-1 a wy Desta chcecie na boisku, jest to ważny mecz bo Sewilla jest mocna, ale niektórzy myślą, że to FIFA i po prezentacji zawodnik od razu może grać
0
To powinna być bramka...
1
@Kettger jego kolega z United osiąga podobne dno
2
Ole Gunnar Solskjaer to taki drugi Setien jak dla mnie
0
@patry295 przeznaczył bym wszystkie pieniądze na walkę z koronawirusem. Pozdrawiam
1
@Marchew Im więcej zapłacisz tym szybciej zagrasz
0
@Mat_Cat zacytuje klasyka i to użytkownika La Rambli. Potencjał ma, ale do kontuzji
22
Trochę ciekawostek dla fanów Harrego Pottera, zapraszam wszystkich fanów:
-Harry Potter jest praworęczny.
-Severus użył swojej różdżki w trakcie serii 43 razy.
-Draco nigdy nie odniósł się do Rona i Hermiony po imieniu.
-Voldemort był leworęczny.
-Evanna Lynch nazwała swojego kota Dumbledore.
-We wszystkich książkach Harry został wspomniany ponad 18 tysięcy razy.
49
Dużo osób się śmieje, że rudzielec i nieudacznik, ale Hermionę obrócił
3
@Rust_Cohle RvP jak dla mnie napastnik kompletny, takich już nie produkują
1
Jagerbomb, ale ten drineczek wchodzi
0
@Roobo rip (*)
8
Zezo Cartoons jak zawsze w punkt!
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/120753708_1381123308759179_8877199709884642039_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=110474&_nc_ohc=zFDy6aUMV1cAX98hHuy&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&tp=6&oh=b175763de556226328e0b0036df2563c&oe=5F9CC894
5
@damianex10 kurde niejeden ma tam taką wiedzę... jestem ciekawy jakby nasi politycy wypadli ;)
1
@busquets5 oby! ostatnio klasyki w naszym wykonaniu to katastrofa... mam nadzieję, że Koeman zacznie nową erę
4
@BarcaInfo Przez wielu skreślony, większość mówiła, żeby sprzedać, a tutaj Filipek dobrze sobie radzi. Mam nadzieje, że rozwinie swoje skrzydła pod opieką Ludwiczka
0
@Uukasz_93 wielki pan prezes
0
@Nihas nie rozumiem sorry wybacz, skoro 17 letni Pedri sprawuje się lepiej to coś jest nie tak :)
0
@BarcaInfo to fajne te 130 mln euro
0
co ten Milan się męczy...
1
@FafitFCB dorabia na twitchu z donejtów
3
@Maxit ciekawy może by był dla kibiców Atalanty xd
0
@mesqueunbarca przez ostatni czas to Barcelona ma za dużo szumu medialnego i co chwila wybija szambo z tego klubu. Dla własnego dobra powinni dementować wszystkie głupoty tych śmiesznych dziennikarzy
0
@10LionelMessi10 a co to ma do rzeczy ile wydała? tak wydała, że teraz nie mają na transfer za 30 mln
2
@ObywatelPL kto bogatemu zabroni? mają to wydają, a głupia Barcelona nie ma 30 mln euro xD
0
@LuisSalvano Barcelona to się bije sama ze sobą, jakby chcieli to transfer dawno byłby sfinalizowany, a narazie to wygląda tak: przez 3 dni Depay w Barcelonie, a w 4 dzień Depay zostaje w Lyonie i tak w kółko od miesiąca
2
@Jakchcesz te ''wyjątkowo dobrze'' to nic innego jak pompowanie balonika
0
@barteq ale popatrz też na piłkarza a nie tylko na zarząd, gdyby Todibo był dobry to by został w Barcelonie.
0
@Jakchcesz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9060672#comment-9060672
2
Eric Garcia wczoraj katastrofalny mecz zagrał