Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
@BarcaInfo noo nie dziwne, że im swetry dali skoro w Barcelonie -9
0
@Gappeq ile za taki pakiecik?
11
Złotą piłkę najlepszego portalu FCBarca.com 2020 proszę wystawić na licytację na allegro, a uzbierana kwota zostanie przekazana na transfer Depaya w zimowym okienku transferowym.
0
To Neymar wbił szpileczkę
0
Aż kusi dać stówkę na remis
1
Rzygać się chce jak się patrzy na Busiego, który widzi tylko Messiego
1
@clyde @NaFazieHitman ogólnie nie opłaca się teraz grać nawet jak się ma ps5/series x bo grafika będzie podobna jak na ps4, narazie Cyberpunk nie ma patcha na nextgeny
0
@FC1899Barca a teraz ile Polska daje Unii Europejskiej kasy?
0
@Gwyn spoko mordeczko
0
Wie ktoś kiedy maja dać aktualizacje Cyberpunka na nowe konsole?
2
@Gwyn a Tobie płaca za awatar?
27
Czarnoskóry do czarnoskórego: Ty czarnuchu! zero reakcji
Czarnoskóry do Białoskórego: Ty Białasie! zero reakcji
Białoskóry do czarnoskórego: Ty czarnuchu! i już wielka afera na cały świat
12
@BarcaInfo patrzeć jak PSG albo Bayern kupi go za psi grosz i zrobią z niego gwiazdę
1
Te akcje z rasizmem to niezłe ustawki są, ktoś kroi na tym gruby becel
12
ajaja boli trochę serducho jak patrzy się na takiego Messiego...
7
@DonMatteo901 a od kiedy to się gra na dryblingi podania i strzały, od zawsze liczą się bramki, a te statystyki pokazują tylko bezradność Messiego
4
I znowu trza brać 2 tygodnie L4 bo się będą śmiać w pracy
0
Przecież to jest taka żenada
1
@msmsms Neymar ma samolot na urodziny kuzyna
0
Zejście Messiego do środka jest już klasykiem jak lewa Robbena
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Maniek9444 the north face
0
Ciekawe ile grzmot dzisiaj nastuka bramek
0
@DaPi każdy jest
0
@Xavyol polecam Top Boy
0
Z pewnymi rzeczami trzeba się już pogodzić... w obecnym sezonie nic nie ugramy, to jest zapewne ostatni sezon Messiego w Barcelonie, pewnie odbudowa drużyny z nowym prezesem potrwa dobre 4-5 lat
0
@Rewolucja123 niby od stycznia mają wrócić kibice na stadion(jakiś tam %), ale wątpię żeby do marca wszystko wróciło do normy
0
@tobiasson92 Ojciec mi opowiadał, że jak w wojsku dostał szczepionkę to przez 3 dni myślał, że umrze tak się męczył, ale potem przez 25 lat mówił, że nawet katarku nie miał, ale teraz ta szczepionka chyba nie jest już dostępna
0
@Colon rak to jest chyba najgorsze gówno jakie może być, dużo osób żyje covidem bo mają sraczkę czy brak smaku, a na onkologii ludzie się męczą przez tyle miesięcy
2
@michaleu kolega chyba w kubotach nigdy nie chodził!!!