36

@BarcaInfo noo nie dziwne, że im swetry dali skoro w Barcelonie -9

0

@Gappeq ile za taki pakiecik?

11

Złotą piłkę najlepszego portalu FCBarca.com 2020 proszę wystawić na licytację na allegro, a uzbierana kwota zostanie przekazana na transfer Depaya w zimowym okienku transferowym.

0

To Neymar wbił szpileczkę

0

Aż kusi dać stówkę na remis

1

Rzygać się chce jak się patrzy na Busiego, który widzi tylko Messiego

1

@clyde @NaFazieHitman ogólnie nie opłaca się teraz grać nawet jak się ma ps5/series x bo grafika będzie podobna jak na ps4, narazie Cyberpunk nie ma patcha na nextgeny

0

@FC1899Barca a teraz ile Polska daje Unii Europejskiej kasy?

0

@Gwyn spoko mordeczko

0

Wie ktoś kiedy maja dać aktualizacje Cyberpunka na nowe konsole?

2

@Gwyn a Tobie płaca za awatar?

27

Czarnoskóry do czarnoskórego: Ty czarnuchu! zero reakcji
Czarnoskóry do Białoskórego: Ty Białasie! zero reakcji
Białoskóry do czarnoskórego: Ty czarnuchu! i już wielka afera na cały świat

12

@BarcaInfo patrzeć jak PSG albo Bayern kupi go za psi grosz i zrobią z niego gwiazdę

1

Te akcje z rasizmem to niezłe ustawki są, ktoś kroi na tym gruby becel

12

ajaja boli trochę serducho jak patrzy się na takiego Messiego...

7

@DonMatteo901 a od kiedy to się gra na dryblingi podania i strzały, od zawsze liczą się bramki, a te statystyki pokazują tylko bezradność Messiego

4

I znowu trza brać 2 tygodnie L4 bo się będą śmiać w pracy

0

Przecież to jest taka żenada

1

@msmsms Neymar ma samolot na urodziny kuzyna

0

Zejście Messiego do środka jest już klasykiem jak lewa Robbena

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Maniek9444 the north face

0

Ciekawe ile grzmot dzisiaj nastuka bramek

0

@DaPi każdy jest

0

@Xavyol polecam Top Boy

0

Z pewnymi rzeczami trzeba się już pogodzić... w obecnym sezonie nic nie ugramy, to jest zapewne ostatni sezon Messiego w Barcelonie, pewnie odbudowa drużyny z nowym prezesem potrwa dobre 4-5 lat

0

@Rewolucja123 niby od stycznia mają wrócić kibice na stadion(jakiś tam %), ale wątpię żeby do marca wszystko wróciło do normy

0

@tobiasson92 Ojciec mi opowiadał, że jak w wojsku dostał szczepionkę to przez 3 dni myślał, że umrze tak się męczył, ale potem przez 25 lat mówił, że nawet katarku nie miał, ale teraz ta szczepionka chyba nie jest już dostępna

0

@Colon rak to jest chyba najgorsze gówno jakie może być, dużo osób żyje covidem bo mają sraczkę czy brak smaku, a na onkologii ludzie się męczą przez tyle miesięcy

2

@michaleu kolega chyba w kubotach nigdy nie chodził!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?