Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co myśleliście, że trenerem zostanie Tuchel albo Klopp? Przecież to jest tylko Reprezentacja Polski, a nie Niemcy czy Hiszpania
7
City po mistrza! Panie Guardiola trzymam kciuki
1
@CatalanDream dzięki!
1
@FCBKUBANO bez awiza odbierzesz dowód osobisty wystarczy
0
Kremówka z Lidla to poezja
1
@AlexDark00 W nocy przyjdzie lekki minus i cała droga będzie skuta lodem...
2
Panie Guardiola! Życzę w tym sezonie zdobycia mistrza! :)
5
@Pilka_jest_okragla tu jeszcze powinien być faul na Messim, ja się nie dziwie, że tak zareagował, chciał jak najszybciej być przy polu karnym, a ten pachołek specjalnie go blokuje
1
@Zip w punkt! Hehhee
0
A tego Bońka to kiedy zwolnią? Wielki twitterowy prezesik
1
@norbi77 mogli załatwić wszystko w 90 minut, na własne życzenie biegali 120 min
0
@Maniek9444 ehh mały narkoman #420
1
@PatrychoO wstawaj Patryk Mati i Przemek już czekają o 15 gramy na boju, a potem idziemy do Matiego na hop colę i chipsy
9
Alba pretensje do sędziego zamiast do Siebie czeka na spalonego...
2
Messi-Alba a oni dalej się na to nabierają
0
Jedziemy z urwami do zera!!!!
8
@Ratamahatta Bruno nie ma podjazdu do KDB
1
@Hosh hola hola o co chodzi? ja tutaj się nie wypowiadałem na żaden temat
1
dopiero wróciłem z roboty jak tam meczyk? działo się coś? jakieś plusy minusy? MVP meczu?
0
@Mario96w
-ej kwiatuszku!
-Nie do Ciebie chwaście
1
@VamosRakieta pokaż im tam dzisiaj!
Vamos Sevilla!
0
@MRSCHRONIC bywa i tak :D
0
@jeyx77x mówi, że spał od 14 takie to zjawisko
2
Przychodzi teraz typ do pracy i mówi, że zaspał na nockę xD
1
Byczki macie jakieś sprawdzone buty trekkingowe, które śmiało możecie polecić?
0
@LuisSalvano ja miałem w zestawie z uchwytem do wieszania TV i takowe wkręciłem
3
@19cukier48 filar obrony szalke, którzy mieli 30 meczów bez wygranej xd
0
@LuisSalvano wiem, że w Call of Duty działa, ja osobiście wybieram granie na padzie ;)
0
@LuisSalvano to brałbym konsole, sam osobiście mam Xbox Series X i nie narzekam ;)
0
@Ghotti @AlexDark00 no wiesz, zależy kto jaki ma telewizor :P