1

@leonek160 za to jak go potraktowali nie zdziwiłbym się jakby zrobił cieszynke i dał pstryczka w nos Barcelonie. Rakitic to świetny piłkarz, dużo osób zapomniało ile dał Barcelonie bo gdy sięgaliśmy po LM był kluczowym zawodnikiem, ale Rakitic ma klasę

0

Ogarnijcie się z tym Neymarem, zagra czy nie zagra czy to coś zmienia? Typowa zagrywka ze strony PSG, która nieraz już widzieliśmy

3

Ten strajk mediów da tyle samo co strajk kobiet, czyli nic.
Zaraz znowu jakaś zbiórka pieniędzy będzie na media (też tak samo jak na akcje i działania strajku kobiet) i ktoś się uwinie z kasą :)
Chcecie zmian? To idźcie i wejdźcie tam do sejmu i tam róbcie burdy, a Jaruś znowu się cieszy bo ludzie przestaną gadać o podatku cukrowym i o otworzeniu gospodarki

1

@xVENUMx kawa dobra, a boxdel to faja

36

Coś w tym prawdy jest :) przyszło PSG zabrało Neymara

0

@paweldunajecfcb spoko wybaczamy

0

Przez jaki czas Barcelona będzie opłacać połowe pensji Suareza?

1

@KacperVEB pytanie co widzi w Busim...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A hejterzy dupa cicho :P

0

Ludwiczek myślał, że będzie spacerek, a teraz trzeba gonić wynik. Mógł wystawić podstawowa 11, zrobić wynik, i dopiero robić zmiany, żeby zawodnicy odpoczęli

0

Dziękuje Busi!!! Kocham Cie :*

7

I tyle w temacie, a wy dalej spinacie dupy, że chłop za dużo zarabia jak on ciągnie ten wózek z gnojem...

0

Niech Betis wygra bo na to zasługuje, klepią ich jak juniorów...

5

@cat_r37 to wole takich 3 Puigów niż Jugola i Sztangę

1

Paryż już w gacie robi jak myśli o Duńczyku

0

Ci Jugole to porażka

0

@El dominatore tam przynajmniej grają do gwizdka, a nie na podnoszenie ręki

0

Bilet do Chin tyle powinni dostać po meczu

0

A Koeman dalej jak ten baran wystawia tych dwóch emerytów, już wolałbym kogoś z Barcelony B bo jest większa szansa, że ktoś się odpali

0

g000l jupiii uuuu kibice szalejo

0

Swojej żonie też tak nie trafia

0

Ten sędzia to patologia jakaś xD

3

Jak nie urok to sraczka

0

Sędzia to z okręgówki się urwał

6

Pep to jest geniusz :)

0

@matirix20 na youtube są filmiki z wyprawy zimą i w lecie, możesz sobie podpatrzeć co i jak wygląda

0

@MarcelNJ11 dom postawiony? xD hahah

1

@Matan_Zajcev ale chłopie co Ty porównujesz xD Inieste z Kubicą? Czy tobie czasem sufit na łeb się nie spadł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?