Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@leonek160 za to jak go potraktowali nie zdziwiłbym się jakby zrobił cieszynke i dał pstryczka w nos Barcelonie. Rakitic to świetny piłkarz, dużo osób zapomniało ile dał Barcelonie bo gdy sięgaliśmy po LM był kluczowym zawodnikiem, ale Rakitic ma klasę
0
Ogarnijcie się z tym Neymarem, zagra czy nie zagra czy to coś zmienia? Typowa zagrywka ze strony PSG, która nieraz już widzieliśmy
3
Ten strajk mediów da tyle samo co strajk kobiet, czyli nic.
Zaraz znowu jakaś zbiórka pieniędzy będzie na media (też tak samo jak na akcje i działania strajku kobiet) i ktoś się uwinie z kasą :)
Chcecie zmian? To idźcie i wejdźcie tam do sejmu i tam róbcie burdy, a Jaruś znowu się cieszy bo ludzie przestaną gadać o podatku cukrowym i o otworzeniu gospodarki
1
@xVENUMx kawa dobra, a boxdel to faja
36
Coś w tym prawdy jest :) przyszło PSG zabrało Neymara
0
@paweldunajecfcb spoko wybaczamy
3
@paweldunajecfcb https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8790460#comment-8790460
0
Przez jaki czas Barcelona będzie opłacać połowe pensji Suareza?
1
@KacperVEB pytanie co widzi w Busim...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A hejterzy dupa cicho :P
0
Ludwiczek myślał, że będzie spacerek, a teraz trzeba gonić wynik. Mógł wystawić podstawowa 11, zrobić wynik, i dopiero robić zmiany, żeby zawodnicy odpoczęli
0
Dziękuje Busi!!! Kocham Cie :*
7
I tyle w temacie, a wy dalej spinacie dupy, że chłop za dużo zarabia jak on ciągnie ten wózek z gnojem...
0
Niech Betis wygra bo na to zasługuje, klepią ich jak juniorów...
5
@cat_r37 to wole takich 3 Puigów niż Jugola i Sztangę
1
Paryż już w gacie robi jak myśli o Duńczyku
0
Ci Jugole to porażka
0
@El dominatore tam przynajmniej grają do gwizdka, a nie na podnoszenie ręki
0
Bilet do Chin tyle powinni dostać po meczu
0
A Koeman dalej jak ten baran wystawia tych dwóch emerytów, już wolałbym kogoś z Barcelony B bo jest większa szansa, że ktoś się odpali
0
g000l jupiii uuuu kibice szalejo
0
Swojej żonie też tak nie trafia
0
Ten sędzia to patologia jakaś xD
3
Jak nie urok to sraczka
0
Sędzia to z okręgówki się urwał
6
Pep to jest geniusz :)
0
@matirix20 na youtube są filmiki z wyprawy zimą i w lecie, możesz sobie podpatrzeć co i jak wygląda
0
@MarcelNJ11 dom postawiony? xD hahah
1
@Matan_Zajcev ale chłopie co Ty porównujesz xD Inieste z Kubicą? Czy tobie czasem sufit na łeb się nie spadł?