1

@Bykunn Co Ty człowieku gadasz xD w tej elektrowni pali się polskim węglem z kopalni, która jest obok. Zapoznaj się z tematem, albo się nie wypowiadaj jak nie wiesz o co chodzi :)
PS. To są dwa zakłady strategiczne dla Polski, a Ty się podpisujesz pod pepikiem, który chce zamknąć miejsca pracy.

6

@Bykunn zaorany to Ty powinieneś być, zastanów się co Ty piszesz bo masz zero pojęcia na ten temat... Jeżeli zamkną kopalnie to i będą musieli elektrownie, która stoi obok kopalni, a o dziesiątkach tysięcy osób, które stracą prace to nie wspomnę, ale uj dla Ciebie to można wszystko zaorać, byleby ludzie na chleb nie mieli, gratuluje podejścia xD następny, który nadaje się do sejmu

1

Ambasador Włoch w Demokratycznej Republice Konga, Luca Attanasio zginął w ataku na konwój Światowego Programu Żywnościowego (ONZ) we wschodniej części kraju.

Nie żyje też jeden z karabinierów.

Łukasz Bok

1

@paweldunajecfcb wyobraź sobie, że H to jest taktyka Koemana... NIEISTNIEJE!!!

0

I jak tam nasz nowy Alves, Iniesta, Xavi i Neymar?

0

@TheNekro94 ja kupuje w h&m

1

@sergio5 Pep nie jest taki głupi... on wie jak się zachować w takiej sytuacji już nieraz w takiej był, ten facet ma rozpisany każdy element jego układanki

0

@Maniek9444 czyli u Pepa wszystko gra, jest chłop szczęśliwy

0

Dostał w okolice zebra, a łapie się za głowę xD

0

City 1 jajo hehe

0

@Arkon to nie mit, ale prawda... a Koeman co? Ajax, Benfica, Valencia, Everton, AZ, Feynoord, Southampton i co?

0

@Arkon a Guardiola w jakim klubie się sprawdził? Luis Enrique w Celcie?

3

@Arkon na pewno Xavi bardziej rozumie współczesną piłkę niż Koeman, jak dla mnie Holender trochę zatrzymał się w latach 2000-2010, ale Nagelsmann to trener z prawdziwego zdarzenia to fakt :)

2

@BarcaInfo Musimy wyciągnąć wnioski daliśmy dupy, ale nie martwcie się w następnym meczu też damy dupy bo zabraknie koncentracji

1

@Janiama dobry trener to by te Cadiz rozpracował na części pierwsze, niestety my takiego nie mamy :)

1

@BarcaInfo Benicio del Toro

4

Obrona w Barcelonie to powinna chodzić jak w Szwajcarski zegarek pod wodzą byłego bardzo dobrego obrońcy

0

@AlexDark00 po kolei, spokojnie :D

2

@clyde @Joe_Pesci kontuzjowany i masażystka @clyde jak z Chelsea, biorę to!

1

@MaziFCB a kto? my? xD Tuman znowu wystawia inwalidów i paralityków, a po batach z PSG gość dalej nie wyciągnął żadnych wniosków

2

17:30 kawał dobrej piłki będzie, także zapraszam wszystkich chętnych na City-Arsenal

2

Ilaix Moriba, Konrad de la Fuente i Puig to powinny być osoby, które wychodzą w podstawowej jedenastce, to jest przyszłość tego klubu, a nie Braithwaite czy Pjanic

0

No i brawa dla Cadiz dla nich remis jak wygrana

3

@4drian0 szlugas jednak to był gość

7

Czekać na obrońców Tumana po meczu

7

Pique zwyzywa matkę Lęgle i można mecz kończyć

2

Co za banda nieudaczników xD

0

Hahahahahahahhahahah Lęgle

3

Debil 5 metrów za własna połowa spalonego nie potrafi przypilnować xD

1

Pedri dziś MvP!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?